Jiří Sládek, zubař Velké Opatovice

MUDr. Jiří Sládek

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresa

Mládežnická 492, Velké Opatovice
Soukromá stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

K
Umístění: jiné místo Jiný

Určitě nedoporučuji.
Je pravda, že mi pan doktor vyšel vstříc a objednal mě kvůli akutnímu problému přednostně. To je však jediné.
Šlo o trhání osmičky. Nevím jestli špatně píchnutá anestezie, nebo to bylo kvůli velkému množství hnisu, ale injekce nezapůsobila a bolest ani nejde popsat. Traumatický zážitek ještě umocnilo to, když na mě pan doktor zakřičel "jestli to tak jako bolí, že křičím?!" Trvalo to poměrně dlouho. Nakonec řekl, že to byl opravdu náročný zákrok, že zub měl zaháčkované kořeny, které se mu rozpadly, takže je tahal dlouho a po kouskách. Nakonec manželovi, který na mě čekal v čekárně řekl že "tady paní trošku prožívala".
Při první návštěvě u nového zubře, mi udělal rentgen, kde jsme zjistili, že kořeny vůbec nebyly špatně rostlé, že jsou pěkně rovné a jde to pěkně vidět, protože tam stále jsou!!
Chápu, že se zákrok nemusí povést, ale proč mi pan doktor neřekl, že celé kořeny tam zůstaly, proč mi neudělal kontrolní rentgen nebo rovnou neposlal na chirurgii aby kořeny vytáhli!! Teď to řeším už se zarostlou dásní.
Traumatický zážitek. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi šikovný a má zlaté ruce , byla jsem na plombování a vrtání a vše je ok. A ještě se mi věnoval v předvánoční čas, kdy jsem se zuby měla opravdu velké problémy. A doteď jsem v pohodě. Preventivní prohlídky řeší ale člověk si sám musí uvědomit, že ty zuby jsou jeho a má se obědnat.


P
Ověřeny pacient

Inu opravdu velmi slabé !!!! Při jedné návštěvě mi plomboval zub a pak si šel zakouřiti a prý sesttři dodělejte to samozřejmě druhý den plomba vypadla. Okamžitě jsem přešla do Jevíčka :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím s názorem že pan doktor je velmi neprecizní "odborník". Zákroky jsou sice extremně rychlé ale velice bolestivé a většinu je brzy treba predelat. Vsechny pred timto doktorem varuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Je to nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy poznal. Vřele doporučuji.


Pan doktor Jiří Sládek je velice šikovný.Zachránil mi několik zubů před vytržením.Je ohleduplný a velice dobře semnou zachází jako s pacientem. Od té doby co pana doktora znám,se nebojím navtěvovat stomatologickou ordinaci.


Schopný,rychlý,kvalitní,bezbolestný


Opravdu větší postrach ordinací neznám!!!!!!Jeho věčné plácání plomb a trhání mě donutilo zaregistrovat se u jiného,lepšího odborníka.Bohužel tomuto doktorovi ani nepomůže vstřícnost a příjemné vystupování jeho dvou mladých sester.Opravdu nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti