Jiří Sedláček, zubař Náchod

Kostelecká 1204, Náchod
Sam. ordinace PL - stomatologa

Názory

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor Sedláček je profesionální lékař na pravém místě. Vždy pomůže a jeho práce je skvělá. Moc děkuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Neuveritelne slusny pan doktor, byla jsem s vnuckou na pohotovosti a takovy pristup k diteti se nevidi,sice ji trhal zub,ale rekla,ze je to ten nejhodnejsi doktor.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa problémy se zuby

Vynikající zubní lékař, bez jeho zákroků, bych dnes už snad měla klapačky, vlastně mi složitějšími zákroky zachránil všechny zuby, což předcházející lékař neučinil.

profesionál a vstřícný

od té doby, co chodím k panu doktorovi, se již neobávám data v kalendáři, které mi oznamuje návštěvu zubaře. Chodím k němu pravidelně a jsem naprosto spokojená.

Zachránil mě před paradontozou.

Já mohu jen chválit. Chodíme k němu s dcerou, která má autismus. Má ho tak ráda, že s ním nejen mluví, ale i na sebe nechá sáhnout. Mockrát jsme slyšeli, že na ošetření zubů budeme muset jezdit do krajské nemocnice na narkózu, ale nemusíme. Když je dobrý doktor, dá se to zvládnou

úžasný doktor, a má skvělý vztah k dětem