Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa problémy se zuby

Vynikající zubní lékař, bez jeho zákroků, bych dnes už snad měla klapačky, vlastně mi složitějšími zákroky zachránil všechny zuby, což předcházející lékař neučinil.

Kostelecká 1204, Náchod
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

profesionál a vstřícný

od té doby, co chodím k panu doktorovi, se již neobávám data v kalendáři, které mi oznamuje návštěvu zubaře. Chodím k němu pravidelně a jsem naprosto spokojená.

Zachránil mě před paradontozou.

Já mohu jen chválit. Chodíme k němu s dcerou, která má autismus. Má ho tak ráda, že s ním nejen mluví, ale i na sebe nechá sáhnout. Mockrát jsme slyšeli, že na ošetření zubů budeme muset jezdit do krajské nemocnice na narkózu, ale nemusíme. Když je dobrý doktor, dá se to zvládnou

úžasný doktor, a má skvělý vztah k dětem

profesionál a vstřícný

Zachránil mě před paradontozou.

úžasný doktor, a má skvělý vztah k dětem