MUDr. Jiří Ryšánek

Zubař Více

Nová Bystřice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Hradecká 254, Nová Bystřice

skromny vynikajici profesional velice zajimavy a hlavne l idsky-ma jednu chybu -nehrabe a neni nafoukany

Pana doktora jsme vyhledali neplánovaně během dovolené kvůli bolavému zoubku jednoho z dětí. Přestože měl plno, vzal nás, on i sestřička byli moc milí a vstřícní, musím ocenit jeho úžasný přístup k dětem, i mně všechno vysvětlil a hlavně - zoubek už nebolí. Takže moc děkuju a všem ho doporučuju - kdybychom nebydleli tak daleko, moc rádi bychom k němu chodili.

Vše nejlepší k zítřejším narozkám, žužlánku.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina již léta. Vzhledem k různorodosti všech zákroků a situací, které jsme zde absolvovali, si myslím, že mohu celkem objektivně hodnotiti jeho pracovní výkon. Předně: vybavenost a moderní vzhled ordinace nejsou v žádném případě zárukou kvality práce lékaře. Velice oceňuji, že Dr. Ryšánek nikdy netlačí do drahých řešení. Snaží se zub opravdu léčit a nepreferuje radikální řešení např. vytržením zubu. Vždy vše perfektně vysvětlí - co dělá, proč dělá a co by se mohlo stát (a opravdu se dozvíte i to nejhorší možné riziko). Pravdou je, že o své zuby obecně mizerně pečujeme, na preventivní prohlídky moc nechodíme a vyhledáme zubaře většinou až s nateklou tváří. A pak se taky nedivme, že nás zubař třeba malinko "zhlásí". Nicméně opět říkám, důležitý je pracovní výkon lékaře a ten je u Dr. Ryšánka 100%ní. Vzpomínám si, že jsem ho jednou vyhledala i o víkendu, protože když zuby bolí, je to prostě peklo - a co myslíte, nevyhodil mne, prostě na sebe něco hodil a šli jsme do ordinace. A poslední věc: mám teď malé děti a měla jsem trochu strach, jak to budou u zubaře zvládat. Doktor i jeho manželka byli skvělí. Nezbývá než poděkovat.... Pavlína Marsová

Dost divný. Nikdy více.

velmi dobrý lékař, šikovný, od něho zuby drží

Naprosto neprofesionální přístup k práci. Můj nový stomatolog byl zcela zděšen jeho předchozí prací, díky které jsem přišla o dva zuby. Navíc vybavení ordinace - katastrofa.