Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 799, Hulín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je velice ochotný, přesný.. Vždy se mi věnoval naplno a na100 %mi okamžitě pomohl. Veškerá jeho léčba byla na místě a správná. Jsem ráda že mám nejlepšího lékaře v huline.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé zhoršené dýchání, vysoký tlak

K panu doktorovi Pražákovi chodím už několik let .
Jsem velmi spokojená s jeho přístupem k lidem .
Vždy mi pomohl a dobře poradil.
Názory které tady čtu od některých pacientů mě až zaráží.
Vše je o lidech. Pokud chceme tak se vždy domluvíme ,
Zatím jsem se žádným lékařem problém neměla.
nechci zveřejnovat mé jméno , děkuji za respektování soukromý :)

MUDr. Jiří Pražák se pacientovi věnuje odpovědně a trpělivě. Systém objednávání je vždy na konkrétní čas, neobjednaný klient musí čekat, takže rozhodně doporučuji rezervaci předem.
Lékař je z mého pohledu velmi dobře orientovaný v aktuálních poznatcích medicíny i v problematice zdravotnictví, např. v aplikaci právních norem. Je přiměřeně aktivní, ale přitom nevnucuje komerční přípravky, což mi vyhovuje.
Má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech, a to i z minulosti. Nálezy odborných lékařů mu zjevně slouží ke zpřesnění stanoveného diagnostického a dalšího léčebného postupu.
V neposlední řadě, v nové - moderně a nadstandardně vybavené ordinaci (např. EKG), v příjemném prostředí (bezbariérový přístup, klima, časopisy v čekárně), pracuje milý a velmi ochotný personál zdravotních sester.
Jedinou drobnou výtku bych měl k protahování vyhrazeného času na pacienta, což někdy vede k nedodržení objednaného času (v řádu čtvrthodiny - pro porovnání s jinými ambulancemi). Dr. Pražáka navštěvuji pravidelně více než 6 let a případným klientům ho určitě doporučuji.

Tento lékař u mne nepoznal více jak půl roku těžkou cukrovku i když jsem mu při vícero návštěvách říkal o problémech, které jsem měl (nadměrná únava, velmi časté močení, příjem nadměrného množství vody za den, nadměrné pocení atd.) Nakonec mi odebral po více jak půl roce na moji vlastní žádost krev aby se zjistilo zda nemám cukrovku. O toto vyšetření krve jsem požádal na radu mého známého, který má rovněž cukrovku a podle příznaků mi poradil, abych si nechal udělat rozbor krve. Po rozboru krve se ukázalo, že mám 26 mmol/l a lékařem mi bylo osobně sděleno, že se mám dostavit do nemocnice. V nemocnici se všichni divili, že jsem přijel autem a že mi lékař nezajistil sanitku na převoz. Vůbec nechci domyslet, jak bych mohl dopadnout, nebýt dobré rady mého známého, který mi doporučil rozbor krve. Navíc jsem po čase zjistil, když jsem potřeboval kopii propouštěcí zprávy z nemocnice po operaci ledviny kde již bylo při předoperačním vyšetření konstatována porucha přeměny cukru, že se tato propouštěcí zpráva z karty ztratila. Proč asi? Takže jsem si vesele ničil více jak půl roku po operaci tu jednu ledvinu, která mi zbyla a to nemluvím o dalších negativních dopadech na mé zdraví a to jen proto, že tento lékař nedokázal rozpoznat diabetes melitus, naprosto banální věc pro lékaře.

W

Z vlastních zkušeností můžu říci, že pan doktor je jeden z mála, který pomůže, poradí a vždy se snaží udělat pro pacienta maximum. Jsem ráda, že právě on je můj obvodní lékař!! Chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si stěžovat na nic.A sestřička Margitka je milá a ochotná - zkrátka zlatej člověk. PS:Jen tak dále :-)

pan doktor nepoznal zavodnění mého manžela na osobní návštěvě u nás a až po druhém týdnu jsem jej (manžela) "osobně" odvezla do km nemocnice , kde se jeho bývalé kolegyně (lékařovy) divily, že nepoznal jeho diagnozu (prý to byl bývalý internista!!!). za týden "vyčural" 50 litrů (7/2010)- můj manžel a 7.11.2010 zemřel. Myslíte,že to byla náhoda? má smysl tohoto "lékaře" žalovat??? nemá a tak léčí další hulíňáky! přeji jim hlavně hodně zdraví a "štěstí" u tohoto pana doktora".

Pan doktor Pražák je mým obvodním lékařem,vždy mě pomohl a poradil s jeho prací jsem spokjen :-)I paní Štípová mě vždy vyšla vstříc takže jako celkový personál určitě na jedničku.

Doporučuju. Nejlepší zkušenosti.

Pana doktora si velmi vážím, je vynikající odborník, vstřícný a milý člověk.

Výborný lékař,skvělý nástupce p.MUDr.Hudce