Jiří Pražák, praktický lékař Hulín

MUDr. Jiří Pražák

Praktický lékař

19 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 799, Hulín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé zhoršené dýchání, vysoký tlak

K panu doktorovi Pražákovi chodím už několik let .
Jsem velmi spokojená s jeho přístupem k lidem .
Vždy mi pomohl a dobře poradil.
Názory které tady čtu od některých pacientů mě až zaráží.
Vše je o lidech. Pokud chceme tak se vždy domluvíme ,
Zatím jsem se žádným lékařem problém neměla.
nechci zveřejnovat mé jméno , děkuji za respektování soukromý :)


H
Ověřeny pacient

MUDr. Jiří Pražák se pacientovi věnuje odpovědně a trpělivě. Systém objednávání je vždy na konkrétní čas, neobjednaný klient musí čekat, takže rozhodně doporučuji rezervaci předem.
Lékař je z mého pohledu velmi dobře orientovaný v aktuálních poznatcích medicíny i v problematice zdravotnictví, např. v aplikaci právních norem. Je přiměřeně aktivní, ale přitom nevnucuje komerční přípravky, což mi vyhovuje.
Má velice dobrý přehled o mých zdravotních problémech, a to i z minulosti. Nálezy odborných lékařů mu zjevně slouží ke zpřesnění stanoveného diagnostického a dalšího léčebného postupu.
V neposlední řadě, v nové - moderně a nadstandardně vybavené ordinaci (např. EKG), v příjemném prostředí (bezbariérový přístup, klima, časopisy v čekárně), pracuje milý a velmi ochotný personál zdravotních sester.
Jedinou drobnou výtku bych měl k protahování vyhrazeného času na pacienta, což někdy vede k nedodržení objednaného času (v řádu čtvrthodiny - pro porovnání s jinými ambulancemi). Dr. Pražáka navštěvuji pravidelně více než 6 let a případným klientům ho určitě doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Tento lékař u mne nepoznal více jak půl roku těžkou cukrovku i když jsem mu při vícero návštěvách říkal o problémech, které jsem měl (nadměrná únava, velmi časté močení, příjem nadměrného množství vody za den, nadměrné pocení atd.) Nakonec mi odebral po více jak půl roce na moji vlastní žádost krev aby se zjistilo zda nemám cukrovku. O toto vyšetření krve jsem požádal na radu mého známého, který má rovněž cukrovku a podle příznaků mi poradil, abych si nechal udělat rozbor krve. Po rozboru krve se ukázalo, že mám 26 mmol/l a lékařem mi bylo osobně sděleno, že se mám dostavit do nemocnice. V nemocnici se všichni divili, že jsem přijel autem a že mi lékař nezajistil sanitku na převoz. Vůbec nechci domyslet, jak bych mohl dopadnout, nebýt dobré rady mého známého, který mi doporučil rozbor krve. Navíc jsem po čase zjistil, když jsem potřeboval kopii propouštěcí zprávy z nemocnice po operaci ledviny kde již bylo při předoperačním vyšetření konstatována porucha přeměny cukru, že se tato propouštěcí zpráva z karty ztratila. Proč asi? Takže jsem si vesele ničil více jak půl roku po operaci tu jednu ledvinu, která mi zbyla a to nemluvím o dalších negativních dopadech na mé zdraví a to jen proto, že tento lékař nedokázal rozpoznat diabetes melitus, naprosto banální věc pro lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřeny pacient

Z vlastních zkušeností můžu říci, že pan doktor je jeden z mála, který pomůže, poradí a vždy se snaží udělat pro pacienta maximum. Jsem ráda, že právě on je můj obvodní lékař!! Chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si stěžovat na nic.A sestřička Margitka je milá a ochotná - zkrátka zlatej člověk. PS:Jen tak dále :-)


pan doktor nepoznal zavodnění mého manžela na osobní návštěvě u nás a až po druhém týdnu jsem jej (manžela) "osobně" odvezla do km nemocnice , kde se jeho bývalé kolegyně (lékařovy) divily, že nepoznal jeho diagnozu (prý to byl bývalý internista!!!). za týden "vyčural" 50 litrů (7/2010)- můj manžel a 7.11.2010 zemřel. Myslíte,že to byla náhoda? má smysl tohoto "lékaře" žalovat??? nemá a tak léčí další hulíňáky! přeji jim hlavně hodně zdraví a "štěstí" u tohoto pana doktora".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor Pražák je mým obvodním lékařem,vždy mě pomohl a poradil s jeho prací jsem spokjen :-)I paní Štípová mě vždy vyšla vstříc takže jako celkový personál určitě na jedničku.


Ověřeny pacient

Doporučuju. Nejlepší zkušenosti.


Pana doktora si velmi vážím, je vynikající odborník, vstřícný a milý člověk.


D

Výborný lékař,skvělý nástupce p.MUDr.Hudce


E

Pan doktor je obětavý, milý,skvělý odborník, vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti