Odborný lékař chirurgie
Opavská 90, Vítkov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie

Zpětně po několika letech dávám doktorovi 5 hvězd. Stalo se, že mi nedaleko Vítkova rozkousali psi pokrývku hlavy. Doktor Pivoňka zašil vše tak, že nezůstala ani jizvička, infekce se mi vyhnula obloukem. Co více...v ordinaci měl kromě mne další dva pacienty - každého v jiném pokoj - a společně se sestrou nás obíhali, ošetřovali a vše zvládali. Pacienti v plné čekárně na doktora pěli básně. Chtěla bych ho mít u nás, na severu Čech, odkud doktoři prchají...za lepším.

Velm dobrý ,svědomitý hodný doporučuji všem takových lékařu má být víc .

Skvělý lidský přístup,nasazení,empatie,plná erudovanost a profesionalita v medicíně pro nás obyčejné lidi na periferii v podmínkách skoro "na koleně".Klobouk dolů,pane doktore a prosím za nás pacienty ,jen tak dál.Jana K.

Po delší době se vracím na tuto stránku. Dnes jsem měl možnost přepravit pacientku k tomuto PANU lékaři, která při příjezdu měla skoro slzy v očích od bolestí, při odjezdu je tam měla také - ale od radosti, že bolesti jsou pryč. Díky tomuto lékaři mám tu možnost k jeho ordinaci každý den dopravit i další jeho pacienty, kteří ani netuší, že tuto možnost pro ně PAN doktor zařídil, což vlastně ani není podstatné. Podstatné v tomto případě je to, že tak jako v úvodu již zmíněná pacientka, tak i všichni ostatní se na návštěvu v jeho ordinaci těší - protože jsou v péči odborníka, který je nezklame.
Touto cestou snad za všechny Vaše pacienty - PANE DOKTORE - děkujeme Vám.

Lidský přístup a profesionalita, jsem ráda , že tady pana doktora máme.

ochotny a ohleduplný lékař....odborník, pečlivý a lidský..takových je malo....

Velmi dobrý doktor, doporučuji všem.

W

Erudovanost, lidskost, vstřícnost, ... to je jen malý výčet kladů tohoto p. lékaře.

Musim souhlasit s panem Kohoutem. Je to nejlepsi LEKAR jakeho jsem kdy poznala. Neni jen Mudr ale take lekar. A samozrejme odbornik na svem miste. NEJLEPSI!!!

V dnešní době lékař jako z pohádky. Vždy ochotný a přístupný ke každé věkové kategorii bez ohledu na rozsah problému pacienta. Maximální přehled a způsobilost řešit daný problém.
Až bude v našem zdravotnictví těchto odborníků více tak bude mít pacient vyhráno.
Jaroslav Kohout
ČSA 681