T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují
Sam. ordinace PL pro dospělé

S panem doktorem jsem velice spokojená. K pacientům má velice lidský přístup a po odborné stránce si rozhodně nemůžu na nic stěžovat. Někteří z těch, kteří přidali svůj názor, si stěžují na spousty důchodců v jeho čekárně. Mladí lidé samozřejmě doktora tak často nepotřebují. Ale to asi pochopí teprve tehdy, až zestárnou. Právě to, že dokáže své pacienty vyslechnout a snaží se jim pomoci, je významná součást léčení.

tak nám začíná slábnout - jestli mu to vadí tak ať vyhází ty hordy ukecanejch důchodců - u mne i přes jasnou diagnozu mi dal najevo o co mi vlastně jde , takovejch doktorů tu je plno a podle toho to slavné 30,- ti korunové lekařství vypadá

pana doktora jsm již hodnotila z mého pohledu je nejlepší mám k němu absolutní důvěru

Pan doktor není špatný, ale vždy se najde nějaký prospěchář, který by rád výhody. Proto se u veřejného kladného hodnocení rád podepisuje. Pro něho je to důležité, viz. JANOŠČÁK.

byl slušny

Dobrý a slušný lékař,ale tak by to snad mělo být,myslím že platíme dost na všech poplatcích,tak když si platím zdravotní pojištění ,za recept,v lékarně doplácím za léky v ordinaci dalších 30kč, tak snad nejsem zvědavá na protivného lékaře který se chová arogantně.To ale nic nemění na tom že tento pan doktor je dobrým lékařem.Až na ty neskutečné hordy důchodců kteří si chodí do čekárny popovídat o svých nemocech.

Souhlasím, velice dobrý praktický lékař. Vřele doporučuji.

dbá na pravidelné preventivní prohlídky vyzve pacienty sám,dodržuje klinické vyšetření k regulačnímu poplatku, a dorý diagnostik.

Je ok

Ať dumám jak dumám nemám si nač stěžovat.A to čekání,no je to jako u rybářů,ryba se musí vysedět.