Praktický zubní lékař
Komenského 77, Újezd u Brna

Zatím jen spokojenost.Pečlivý a precizní. Jen objednací dobá je v řádu měsíců a čekání v čekárně se také někdy protáhne na několik hodin.

Super doktor, ví co dělá.

Pan doktor je milý, pečlivý a pokud mohu dle svých zkušeností ohodnotit, je to odborník na pravém místě. Jen je fakt, že siu něj za některé zákroky připlatíte, i když u jiných zubařů jsou zdarma.

Pan doktor je velmi milý a pečlivý.Stará se o celou naší rodinu včetně dětí.Ty nemají strach ani z vrtačky ani z vyšetření.Sestřička je taky hodná a milá.Pan doktor vždy vše vysvětluje a nabízí možnosti další léčby.Má se mnou velkou trpělivost,protože mou osobu zachvacuje hysterie hned při vstupu do ordinace.Nemohu to ovlivnit,ale pan doktor je tak milý a trpělivý,že to vždy,i když s injekcí zvládnu.Děkujeme!

U pana doktora nemůžu šetřit chválou (např. jeho plomby mi chválila i jiná stomatoložka) a nemůžu opomenou ani sestřičku, která navozuje v každé chvíli příjemnou atmosféru.

Vynikající lékař pro dospělé,ale co mě překvapilo mnohem víc,je velice milí a hlavně to umí s dětmi!