Jiří Pertl, gynekolog Rakovník

Ke kolečku, Křivoklát
gynekologická ambulance

Ke Kolečku 50, Křivoklát
Samostatná ordinace PL - gynekologa

Z důvodu stěhování jsem si musela najít jiného gynekologa. Momentalne mam již 3. a přemýšlím ze si za MUDr. Petrlem klidném tech 80 km dojedu. Za me nejlepší gynekolog.

Velmi příjemný doktor. Odpovídá ochotně na vše, pravidelně dělá cytologii i prohlídku prsou. Nenechá nic zanedbat. Jako jeden z mála gynekologů mě poslal kdysi na krevní testy před tím, než mi napsal antikoncepci. Takže jen doufám, že to dělá i u jiných případů.
Prostředí by určitě mohlo být modernější a modernější, ale je vidět, že se stále snaží svou ordinaci modernizovat a zlepšovat. (Nyní je tam ultrazvuk, který možná souvisí s tím, že zde ordinuje i nový lékař).
Sestřička je velmi příjemná a často se v ordinaci všichni zasmějeme.

ahoj,musím také přidat komentář,jelikož mám vřelý vztah k panu doktorovi,protože mi v mých 26ti letech zachránil život. I přesto že jsem si stěžovala na bolesti břicha nikdo s tím nic nedělal až jsem se přes mojí sestru dostala k panu doktorovi Pertlovi,ten na nic nečekal a okamžitě mi hnal na operaci,kterou samozřejmě provedl sám.Měla jsem chronický zánět slepého střeva,který mi propouštěl do vaječníků nebýt rychlého zásahu tak byl se mnou asi konec.Eva

Panu doktorovi i jeho sestřičce nemohu dát jinak než pět hvězdiček, nejraději bych je ještě pětkrát podtrhla. Ke vstřícnosti, péči a profesionalitě ještě humor - to je pro mne vzácný nadstandart. Nejvřelejší doporučení.

MuDr. Pertl je rozvážný a velmi pečlivý gynekolog. Vysvětlí možné případné komplikace, poradí a z návštěv v jeho ordinaci na středisku Křivoklát nemám žádné obavy.

Na pana doktora nedám dopustit stejně jako na jeho sestru.Jak pan doktort tak sestřička jsou lidi na svém místě!

Nesouhlasím s komentářem, že k pacientkám od dr. Lovětínského se pan doktor Pertl chová špatně. Já sama jsem bývalou pacientkou dr. Lovětínského a na chování dr. Pertla si nemůžu stěžovat. Pokaždé trpělivě zodpoví všechny mé (i hloupé) dotazy a rozhodně nedává najevo, že by ho to nějak obtěžovalo. Na sestřičku si také nemůžu stěžovat (bohužel si nepamatuji jméno, ale je to milá blondýnka ve věku cca 40 let) - je pohotová, má o všem přehled, vždy je milá a ochotná.

Chodím k panu doktorovi už od dětství, takže skoro 20 let, a nikdy jsem si nemohla stěžovat, a když, tak jen na jeho přehnanou pečlivost :-)
Skvělý přístup k pacientkám a ochota. Jen výběr sestřiček by mohl být lepší...

K panu doktorovi chodím zhruba takových 14 let a jsem s ním nadmíru spokojená, mohu jen DOPORUČIT! Vždy mi vše bez ohledu na čas vysvětlil. Je to profesionál.

Pan doktor je nejlepší ve svém oboru. Jsem u něj již 18 let a ráda za ním dojíždím i do Rakovníka, kdyby ordinoval na druhém konci republiky tak jezdím i tam! Jsem mu moc vděčná za jeho péči a rady. Ke všem pacientkám se chová moc krásně.