Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jižní 13, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Je hrozně dobrý - všem doporučuji. Pomáhá celé naší rodině

Kvalitní lékař s lidským přístupem.Doporučuji! J.H.

V

Výborný lékař, vstřícný, osobní přístup k pacientům výborný


J

"PAN DOKTOR" Velmi dobrý odborník,schopný pomoci vždy a to bez ohledu na svou pracovní dobu. Vstřícný a ochotný, lidský. Nikdy se mi u něj nestalo, že by mi napsal diagnózu bez toho, aby mi opravdu vysvětlil jakou nemoc mám. Tak jak se mi to stalo u mnoha jiných doktorů. Za tímto doktorem jsem i přes vzdálenost větší než 200 Km schopen a ochoten dojíždět. Děkuji tímto panu doktorovi za veškerou péči, kterou mi dosud věnoval.

Jaroslav Okřina


M

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní a specialisti na svém místě. Provedli mne léčbou rakoviny až ke zdárnému vyléčení. Jejich péče byla velmi citlivá a myslím, že i po sránce odborné na výši. Děkuji.


P

Pan doktor mi špatně určil diagnózu.Začínající mononukleózu léčil antibiotiky a neposlal k specialistovi, tím mi spíše uškodil.Po týdnu co antibiotika nezabírali jsem navštívil krčního specialistu ve FN Olomouc, který mononukleózu diagnistikoval okamžitě.Po hospitalizaci na infekčním oddělení v Prostějově navíc zrušil neschopenku protože jsem se nedostavil na kontrolu (jak bych taky mohl, když jsem byl na infekčním že?)


F

Velmi dobrý odborník,pomůže,poradí,vždy v ordinaci i mimo ni v pohodě.Prostě"PAN DOKTOR" Pochvalu si zaslouží i jeho sestřička,oba jsou OK. Prostě profesionálové na svém místě.
Kéž by bylo takových odborníků více.


D

Komunikativní s pacientem,rád poradí,příjemný přístup k pacientovi prostě super lékař


V

Pan doktor patří mezi praktické lékaře středního věku. Jeho devizou je to,že působí v příměstské části Olomouce kde se i narodil a proto osobně zná mnoho svých pacientů včetně pacientů z okolních obcí. Ve vztahu k nim je vstřícný, otevřený a přímý v jednání. Působí přátelským až bodrým dojmem. Je odborně na výši a pacientům, zejména starým lidem, se snaží při rozhovoru a i medikamentní léčbou pomoci a zmírňovat jejich bolest. Velmi si ho vážím pro jeho profesionální přístup. Václav.


L

Ochotný, s dobrým úsudkem a citem pro diagnózu


Došlo k chybě, zkuste to znovu