Praktický lékař pro dospělé
Jižní 13, Olomouc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je hrozně dobrý - všem doporučuji. Pomáhá celé naší rodině

Kvalitní lékař s lidským přístupem.Doporučuji! J.H.

Výborný lékař, vstřícný, osobní přístup k pacientům výborný

"PAN DOKTOR" Velmi dobrý odborník,schopný pomoci vždy a to bez ohledu na svou pracovní dobu. Vstřícný a ochotný, lidský. Nikdy se mi u něj nestalo, že by mi napsal diagnózu bez toho, aby mi opravdu vysvětlil jakou nemoc mám. Tak jak se mi to stalo u mnoha jiných doktorů. Za tímto doktorem jsem i přes vzdálenost větší než 200 Km schopen a ochoten dojíždět. Děkuji tímto panu doktorovi za veškerou péči, kterou mi dosud věnoval.

Jaroslav Okřina

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní a specialisti na svém místě. Provedli mne léčbou rakoviny až ke zdárnému vyléčení. Jejich péče byla velmi citlivá a myslím, že i po sránce odborné na výši. Děkuji.

Pan doktor mi špatně určil diagnózu.Začínající mononukleózu léčil antibiotiky a neposlal k specialistovi, tím mi spíše uškodil.Po týdnu co antibiotika nezabírali jsem navštívil krčního specialistu ve FN Olomouc, který mononukleózu diagnistikoval okamžitě.Po hospitalizaci na infekčním oddělení v Prostějově navíc zrušil neschopenku protože jsem se nedostavil na kontrolu (jak bych taky mohl, když jsem byl na infekčním že?)

Velmi dobrý odborník,pomůže,poradí,vždy v ordinaci i mimo ni v pohodě.Prostě"PAN DOKTOR" Pochvalu si zaslouží i jeho sestřička,oba jsou OK. Prostě profesionálové na svém místě.
Kéž by bylo takových odborníků více.

Komunikativní s pacientem,rád poradí,příjemný přístup k pacientovi prostě super lékař

Pan doktor patří mezi praktické lékaře středního věku. Jeho devizou je to,že působí v příměstské části Olomouce kde se i narodil a proto osobně zná mnoho svých pacientů včetně pacientů z okolních obcí. Ve vztahu k nim je vstřícný, otevřený a přímý v jednání. Působí přátelským až bodrým dojmem. Je odborně na výši a pacientům, zejména starým lidem, se snaží při rozhovoru a i medikamentní léčbou pomoci a zmírňovat jejich bolest. Velmi si ho vážím pro jeho profesionální přístup. Václav.

Ochotný, s dobrým úsudkem a citem pro diagnózu