Praktický lékař stomatolog
č.d. 106, Třinec

Jak již tady zaznělo. Pan doktor je dobrý stomatolog v případě, že nemáte žádné problémy. Pravidelně jsem chodila na kontroly s tím, že pokaždé jen nakoukl a řekl, že je všechno v pořádku. Začalo mi to být podezřelé tak jsem šla na k jinému zubaři na kontrolu. Nyní mě čeká několikaměsíční léčba kvůli zanedbání vyšetření pana doktora Navrátíka.
Pan doktor neprovádí svou práci tak jak by měl. Výsledkem jsou kazy pod plombami a zbytecně vytrhnuté zuby. Toto by nemuselo být kdyby pan doktor svou práci nezanedbal nebo neodfláknul. Celá rodina jsme od pana doktora Navrátíka odešla.

vážení,chodila jsem v životě k hodně lékařům-zubním,ale přístup k pacientům pana doktora je úžasný-je přijemný, klidný ,mdovode pacienta uklidnit, zároveň provést úkon velmi citlivě. jsem s ním velmi spokojena. Tomšů

Ano, přidávám se ke kritice. Pan Navratík je dobrý zubař, pokud nemáte žádné problémy. Musela jsem od něj odejít, jelikož svou práci odflákl, neudělá RTG apod... můj nový zubní měl co dělat, aby dal vše do pořádku....

Vidím, že hodnocení na pana Navrátíka není zde zrovna nejlepší. Ale já si stěžovat zatím nemůžu, vždy odvedl práci, jakou měl odvést. Není ani moc drahý (narozdíl od jeho kolegů), i když je možná pravda, že svou stomatologickou ordinaci by mohl trochu zmodernizovat...ale jinak doporučuji.

Dobrý den, kdo chodí k p.Navrátíkovi, tak ví, že je to výborný doktor.Navíc má úplně plno a už nové pacienty nebere, což je možná důvod, proč se mu tady někdo mstí takovými hodnoceními a což potvrzuje, že nemůže být špatný doktor. Ošetřoval mě i na Štědrý den, když jsem dostala zánět a to bych chtěla vidět, který jiný lékař by to pro pacienta udělal.Vždy mě i mé rodině pomohl a vždy jsme byli maximálně spokojeni i s jeho přístupem. A ještě jedna důležitá informace...netahá z lidí peníze jako jiní...

pro Kalom - můžete uvést jméno profesionál. stomatologa?

Nikdo, zatím jsem se s tím nesetkal, který by Vás ošetřil i v nočních hodinách, kdykoli, když máte bolesti !!!

Tento zubař MUDR. Navrátik Vás ošetří kdykoli a není mu zatěžko i na úkor jeho osobního volna. S tím jsem se u žádného lékaře nesetkal.

Kéž by takových lékařů obětavých, jako je p. Mudr. Navrátik bylo více !!!!

pacienti z Moravskoslez. kraje.

Doporučuji,jsem spokojena

Dobrý den, chtěla bych upozornit na tohoto "zubaře"-dávám do uvozovek, jelikož má do zubaře daleko! Chodila jsem k němu dlouhou dobu a myslela si, že to je dobrý zubař. Nyní pracuji v oboru stomatologie a od pana Návratíka jsem musela odejít, protože vím, jak má vypadat vyšetření a na co mám nárok od pojišťovny a nikdy jsem se ničeho nedočkala. Rtg mi neudělal ani na požádání při problémech. Chci upozornit všechny, aby otevřeli oči a nedopadli, jako velká část mé rodiny. Příbuzný chodil k p. Návratíkovi asi 10-15 let-po této době a na mé požádání odešel od p. Návratíka k profesionálnímu zubaři. Vše, co p. Návratík v puse za tu dobu udělal(a vzal si za to nemalé peníze), se musí předělat a udělat od začátku znova. Pod plombami kazy, váčky u kořenů, prokažené pod korunkami...JE TOTO MOŽNÉ?? P. NÁVRATÍKU JSME VĚŘILI, CHODILI K NĚMU PRAVIDELNĚ A STEJNĚ TO BYLO NA NIC?? KDE JE SPRAVEDLNOST? PROČ TENTO ZUBAŘ JEŠTĚ ORDINUJE? Prosím všechny, kteří mají odvahu, aby přešli k jinému zubaři, aby neskončili jako má rodina a mnoho známých.

Velice dobry zubar, skvely pristup k pacientum. Vrele doporucuji.

boooooooooooreček