Jiří Marx, zubař Březno

MUDr. Jiří Marx

Zubař

31 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 1, Březno
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

D
Ověřeny pacient

Pan doktor mi před 15 lety předělal výborně plomby na asi 8 zubech, které mi drží skoro všechny doteď. Problém nastal když se člověk musel objednat půl roku dopředu a pak termín nevyšel. Pozval si mě ráno mezi 8-9h kdy nemá na pacienta čas, tudíž přehlídl jednu velkou díru z boku zubu, kterou jsem si za měsíc našel sám. Další výhradu bych měl na vyšší ceny a odmítavý přístup, když jsem se vrátil po třech letech ze zahraničí, kde jsem se nakonec setkal s lepšímy cenami, komunikací i přístupem... Takže před 15ti lety super a teď velmi slabý.


N
Ověřeny pacient

Pan doktor je sice možná dobrý odborník jak tu píšete, ale - ale je strašně arogantní (zejména v poslední době), neposlouchá, nekomunikuje, je neuvěřitelně drahý (poté co si otřevřel i druhou ordinaci a do ní přijal zaměstnance je snad ještě dražší) a co víc občas mám pocit, že si může ušetřit nenápadné dotyky a přesto to neudělá. Sice jsem více obdařená než je obvyklé, ale při běžné prohlídce není důvod rajtovat mi předloktím po prsou a protože se to stává pravidelně nevěřím, že je to náhoda. Na zubech mi nikdy nic nezkazil to je zase fakt, na druhou stranu, není snad problém lidem vysvětlit prevenci a nebudou tam chodit tolik, jenže to on nedělá. Po přestěhování je navíc problém zaparkovat už 2x mi měšťáci dali pokutu za stání na ulici, protože je úzká.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

S panem doktorem komunikace trochu vázne, ale výborný stomatolog, to mu nikdo nemůže upřít.
Já osobně jsem spokojena. Jsem ráda, že patřím k němu. Děkuji.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionál s perfektně vybavenou ordinací.Pracuje dobře,rychle,svědomitě.Sestřičky jsou příjemné.Vzpomenu-li si na to jak někteří zubaři dokáží zprznit úsměv,tak před panem doktorem smekám.Nechápu akorát píše-li někdo hodnocení lékaře proč do toho motá jeho soukromí.Jen víc takových lékařů.


Naprosto profesionální přístup, nejdříve,vyšetření a následně vysvětlení postupu zákroku i finanční spoluůčast, Bohužel jsem zažil i jiné zubní lékáře a po zkušenostech musím konstatovat ,že má pan doktor zlaté ruce. A můžu jen doporučit.Václav Bacovský


Opravdu umí, je nejlepší!


Ověřeny pacient

Pro mě ten nejlepší zubař na světě!! Je velice rychlý, šikovný a milý. Vždy upozorní, když něco bude bolet, ptá se, jestli chci raději injekci a je velice lidský... Nechápu ty negativní komentáře... Komunikuje úplně normálně, jen mu občas nerozumím, protože si vždycky něco bručí pod vousy :D a je mu někdy špatně rozumnět, ale to vůbec nevadí, kdykoliv se můžu zeptat znovu... Opravdu výborný zubař a mohu jen doporučit!


Zachraňuje mi stále pusu aby mi tam nějaké zuby zbyli :D předešlá zubařka mi je zkazila což dokazuje že v mých 16 letech (a dobré péči o chrup) mi již jeden zub chybí a je nahrazen korunkou.


Vím, že za panem doktorem jezdili pacienti i zdaleka. Nikdy jsem to nechápal a nechápu ani ta kladná hodnocení, která se tu objevují. Chodil jsem k němu i se svými malými dětmi a rozhodně nemohu říct, že by kdy projevil nějaký lidský přístup. Souhlasím s hodnocením, že každé slovo z něj člověk musí lámat. Naštěstí nemám časté problémy se zuby. Chodím na pravidelné prohlídky a mám u nich pocit, že pana doktora obtěžuji. Když jsem s ním potřeboval nějaký problém řešit, vždy jsem se obával jeho odmítavých reakcí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


k panu doktorovi dojíždím již skoro 20let a musím říci,že až on nás odnaučil bát se zubaře.Je velmi lidský,přátelský,a v každém směru profesionál.Jsem ráda,že tu je.držím mu pěsti ať má vždy ve všem štěstí.A ti ,kteří ho pomlouvají,protože má mladší paní,mu ji zřejmě jen závidí.Holt jsme stále v čechách.Hedvika U.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti