Stomatologická ordinace
č.d. 1, Březno

Pan doktor mi před 15 lety předělal výborně plomby na asi 8 zubech, které mi drží skoro všechny doteď. Problém nastal když se člověk musel objednat půl roku dopředu a pak termín nevyšel. Pozval si mě ráno mezi 8-9h kdy nemá na pacienta čas, tudíž přehlídl jednu velkou díru z boku zubu, kterou jsem si za měsíc našel sám. Další výhradu bych měl na vyšší ceny a odmítavý přístup, když jsem se vrátil po třech letech ze zahraničí, kde jsem se nakonec setkal s lepšímy cenami, komunikací i přístupem... Takže před 15ti lety super a teď velmi slabý.

Pan doktor je sice možná dobrý odborník jak tu píšete, ale - ale je strašně arogantní (zejména v poslední době), neposlouchá, nekomunikuje, je neuvěřitelně drahý (poté co si otřevřel i druhou ordinaci a do ní přijal zaměstnance je snad ještě dražší) a co víc občas mám pocit, že si může ušetřit nenápadné dotyky a přesto to neudělá. Sice jsem více obdařená než je obvyklé, ale při běžné prohlídce není důvod rajtovat mi předloktím po prsou a protože se to stává pravidelně nevěřím, že je to náhoda. Na zubech mi nikdy nic nezkazil to je zase fakt, na druhou stranu, není snad problém lidem vysvětlit prevenci a nebudou tam chodit tolik, jenže to on nedělá. Po přestěhování je navíc problém zaparkovat už 2x mi měšťáci dali pokutu za stání na ulici, protože je úzká.

S panem doktorem komunikace trochu vázne, ale výborný stomatolog, to mu nikdo nemůže upřít.
Já osobně jsem spokojena. Jsem ráda, že patřím k němu. Děkuji.

Pan doktor je profesionál s perfektně vybavenou ordinací.Pracuje dobře,rychle,svědomitě.Sestřičky jsou příjemné.Vzpomenu-li si na to jak někteří zubaři dokáží zprznit úsměv,tak před panem doktorem smekám.Nechápu akorát píše-li někdo hodnocení lékaře proč do toho motá jeho soukromí.Jen víc takových lékařů.

Naprosto profesionální přístup, nejdříve,vyšetření a následně vysvětlení postupu zákroku i finanční spoluůčast, Bohužel jsem zažil i jiné zubní lékáře a po zkušenostech musím konstatovat ,že má pan doktor zlaté ruce. A můžu jen doporučit.Václav Bacovský

Opravdu umí, je nejlepší!

Pro mě ten nejlepší zubař na světě!! Je velice rychlý, šikovný a milý. Vždy upozorní, když něco bude bolet, ptá se, jestli chci raději injekci a je velice lidský... Nechápu ty negativní komentáře... Komunikuje úplně normálně, jen mu občas nerozumím, protože si vždycky něco bručí pod vousy :D a je mu někdy špatně rozumnět, ale to vůbec nevadí, kdykoliv se můžu zeptat znovu... Opravdu výborný zubař a mohu jen doporučit!

Zachraňuje mi stále pusu aby mi tam nějaké zuby zbyli :D předešlá zubařka mi je zkazila což dokazuje že v mých 16 letech (a dobré péči o chrup) mi již jeden zub chybí a je nahrazen korunkou.

Vím, že za panem doktorem jezdili pacienti i zdaleka. Nikdy jsem to nechápal a nechápu ani ta kladná hodnocení, která se tu objevují. Chodil jsem k němu i se svými malými dětmi a rozhodně nemohu říct, že by kdy projevil nějaký lidský přístup. Souhlasím s hodnocením, že každé slovo z něj člověk musí lámat. Naštěstí nemám časté problémy se zuby. Chodím na pravidelné prohlídky a mám u nich pocit, že pana doktora obtěžuji. Když jsem s ním potřeboval nějaký problém řešit, vždy jsem se obával jeho odmítavých reakcí.

k panu doktorovi dojíždím již skoro 20let a musím říci,že až on nás odnaučil bát se zubaře.Je velmi lidský,přátelský,a v každém směru profesionál.Jsem ráda,že tu je.držím mu pěsti ať má vždy ve všem štěstí.A ti ,kteří ho pomlouvají,protože má mladší paní,mu ji zřejmě jen závidí.Holt jsme stále v čechách.Hedvika U.