Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Palcátech 909, Kralovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Vynikající a pečlivý přístup, jsem vždy velice spokojen. Dá se objednat, čili ty čekací doby nejsou tak šílené. Jinak souhlasím, že díky starším pacientům a jeho detailnímu vyšetření se čekací doba bez objednání enormně natahuje.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pečlivý. To že se starší pacienty vyslechne, vypovídá o tom, jaký je to člověk, dle mého nározu je pan Mareš opravdu velmi vstřícný profesionál. Co se týče níže zmiňovaného čekání, každý se přeci může objednat :)

Ověřeny pacient

Dovoluji si i já přispět svoji "troškou do mlýna". Je sice pravda,že se u pana doktora v Kožlanech trošku déle čeká,ale je to vina lékaře?? Důchodci si opravdu rádi s někým popovídají. A lékař je pro ně osoba vždy chápající a obětavá poslechu.I to vypovídá o osobě lékaře a jeho přístupu k pacientům.Věřte že on je z toho povídání více unaven než vy z toho čekání.Každopádně je to moc dobrý lékař,který neponechá nic náhodě a pokud se mu něco nezdá,posílá na patřičná vyšetření,jen aby opravdu dobře vyřešil problém, se kterým jste za ním přišli.A nadáváte na poplatek 30,-kč? Není to snad jeho výmysl.Je to státem daná položka,a oni jsou povinni ji vybírat.Nebo ji snad jinde neplatíte?? Pokud opravdu chcete vidět nezájem,aroganci a čekání,jděte k neurologovi. Jo a 30,- kč si vemte s sebou.

Z
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pan doktor je velmi pečlivý. Bohužel se u něj (Kožlany) velmi dlouho čeká. Bohužel by si starší spoluobčané, měli uvědomit, že ordinace je na ordinování, ne na krafání. Jinak je pan doktor super.

J

Jednání na velice dobré úrovni,celkově jsem spokojená.

K

Jen to tam vždycky dlouho trvá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti