Adresa

Na Palcátech 909, Kralovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Vynikající a pečlivý přístup, jsem vždy velice spokojen. Dá se objednat, čili ty čekací doby nejsou tak šílené. Jinak souhlasím, že díky starším pacientům a jeho detailnímu vyšetření se čekací doba bez objednání enormně natahuje.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pečlivý. To že se starší pacienty vyslechne, vypovídá o tom, jaký je to člověk, dle mého nározu je pan Mareš opravdu velmi vstřícný profesionál. Co se týče níže zmiňovaného čekání, každý se přeci může objednat :)


Ověřeny pacient

Dovoluji si i já přispět svoji "troškou do mlýna". Je sice pravda,že se u pana doktora v Kožlanech trošku déle čeká,ale je to vina lékaře?? Důchodci si opravdu rádi s někým popovídají. A lékař je pro ně osoba vždy chápající a obětavá poslechu.I to vypovídá o osobě lékaře a jeho přístupu k pacientům.Věřte že on je z toho povídání více unaven než vy z toho čekání.Každopádně je to moc dobrý lékař,který neponechá nic náhodě a pokud se mu něco nezdá,posílá na patřičná vyšetření,jen aby opravdu dobře vyřešil problém, se kterým jste za ním přišli.A nadáváte na poplatek 30,-kč? Není to snad jeho výmysl.Je to státem daná položka,a oni jsou povinni ji vybírat.Nebo ji snad jinde neplatíte?? Pokud opravdu chcete vidět nezájem,aroganci a čekání,jděte k neurologovi. Jo a 30,- kč si vemte s sebou.


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pan doktor je velmi pečlivý. Bohužel se u něj (Kožlany) velmi dlouho čeká. Bohužel by si starší spoluobčané, měli uvědomit, že ordinace je na ordinování, ne na krafání. Jinak je pan doktor super.


J

Jednání na velice dobré úrovni,celkově jsem spokojená.


K

Jen to tam vždycky dlouho trvá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti