MUDr.

Anesteziolog

Kontaktní informace

• T
    Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Super doktor, jsem s ním velmi spokojená. Je ochotný, vstřícný a příjemný. Vůbec nemám strach mu cokoliv říct.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

• K panu Manouškovi s maminkou už chodíme léta od roku 2005,vždy je ochotný,milý,usměvavý a hodný. Mamamince zachránil život.Velice si ho vážíme a nikdy bychom už jiného lékaře nehledali.Doporučujeme všem kdo hledá výborného lékaře.

• K panu doktoru Manouškovi jsem začala chodit teprve před dvěmi lety, kdy jsem přecházela od dětského lékaře k dospělému. A už teď mohu s klidem říct, že pan doktor je úžasný člověk, trpělivý, pečlivý, laskavý. Ne, jako ti doktoři, u kterých si málem sami určíte diagnózu a napíšete recept a ještě na vás hází otrávené pohledy. Všechno s vámi probere, přesně zvažuje možné cesty léčby a co pro vás bude nejlepší. Neodcházím od něj s pocitem odbytí!

• tomuto doktorovi bych chtěla moc poděkovat.myslím že jen málo kdo může říci že jeho doktor je naprosto výborný a je s ním na 100% spokojený.vždy umí i odlehčit situai at člověk hnedka nepropadá panice.at to divně zní tak ráda k němu chodím a vím že mi vždy rád pomůže.

• Chodím k tomuto lékaři léta,dřív tam ordinovala jeho paní a nikdy se mi nestalo,že bych byla nespokojená.Neumím si představit,že bych si měla hledat někoho jiného.Je to velmi milý a laskavý člověk,je to člověk na svém místě a jako lékař velmi fundovaný.
      Jsem ráda,že jste to právě Vy pane doktore,kdo se stará o můj zdravotní stav.
      Sestřička je taky velmi milá a ochotná.
      Děkuji

• Vynikající lékař,milý a příjemný člověk,nejenom k pacientům,ale i ke kolegům.

• Výborný, pečlivý a trpělivý Odborník s příjemným vystupováním, nechodím k němu pravda moc často, ale když přijdu, vždy mi pomůže a za to má můj velký obdiv, jsem ráda, že je právě můj Lékař i když nejsem z OV.
      Marie Outratová

• Pana Doktora Manouška znám od roku 2007, kdy k němu přešel můj přítel, který započal svou cestu po lékařích a nemocnicích původně s vředy. Od té doby si svůj zdravotní stav zhoršil, ale pan doktor je stále usměvavý, v dobré náladě, když k němu přijdeme na kontrolu nebo pro recept. Zajímá se nejen o zdravotní stav pacienta, ale i jeho psychickou stránku,což mnoho praktických lékařů nedělá. I když jak je známo, tak psychická stránka člověka úzce souvisí se zdravotním stavem člověka.
      Musím zkonstatovat, že tento lékař si uznání a doporučení opravdu zaslouží a doufám, že se mnou všichni souhlasí.
      Pane doktore, přeji Vám krásné dny.
      Davidová Eva

• Pan doktor je trpělivý, člověka vždy vyslechne.Je pečlivý usměvavý. Sestřička výborná.

• úžasný človek,doporučujem

Jste tento lékař?