Adresa

Samostatná ordinace PL stomatologa
Husovo náměstí 583, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa

Nejlepší zubař,kterého jsme měli.Chodíme k němu celá rodina cca20let.Ochotný,milý a hlavně ovládá svoji profesi.To platí i pro sestřičku.Dále příjemné prostředí a moderní ordinace.Žádný mínus mně nenapadá a proto palec nahoru.Dík

S
Ověřený profil

Výborný lékař. Neznám bolest zubu, opravdu, díky tomu, že rodiče poznali i špatného zubaře a našli pana Linharta, já jsem takovou zkušenost nikdy nemusela zažít.
Velice ochotný, i přes svou vznětlivou povahu, je ochotný vyhovět sebehloupějším požadavkům, jen aby se pacient cítil co nejlépe.

I
Ověřený profil

Pan doktor profesionál!! Jen občas trošku náladový a ani zákon ho nedonutí přibrat roční dítě pacienta. Kvůli tomu jsme už bohužel jinde - je to praktičtější.


Po profesní stránce nelze panu doktorovi naprosto nic vytknout. Jen mě na něj mrzí, že odmítl vzít do péče naši dvouletou dceru. Chodíme k němu s manželem oba dva a teď máme pro naši dcerku shánět nějakého cizího zubaře... Nepříjde mi to fér,a i když chápu, že má pan doktor mnoho pacientů, tak malé děti svých klientů by brát mohl...


Velmi dobrý pan doktor, člověk profesně na svém místě. Chodím k němu cca 23 let,je stomatologem i mých dětí a v nejmenším nemáme k ošetření, odbornému postupu a přístupu k pacientovi nejmenší připomínky.Jen objednací doby jsou poněkud dlouhé, ale to je právě z důvodu těch kladných vlastností práce tohoto stomatologa.Tím, že ošetřuje poctivě, důsledně a s trpělivostí každého pacienta seznámí s navrhovaným postupem ošetření, není jednoduché vyhovět tolika pacientům, kolik jich má o tohoto pana doktora zájem.Lenka Křížová


vždy velmi ochotný a vstřícný


Velmi dobrý lékař, vždy ochotný.


Velmi špičkově a moderně vybavená zubní ordinace . Je ohleduplný příjemný a ochotný . Dává přednost kvalitním a šetrným zákrokům vůdči pacientům . Co dodat jiného něž 1A.


Ověřený profil

Po přechodu k němu, mi zachránil co se v ústech ještě dalo a velmi dobře se mi o chrup nadále stará. Škoda jen, že jsem k panu doktorovi nezačal chodit dříve.


.

Je výborný.Vždy vše precizně vyšetří a řekne postup atd. Jediná nevýhoda je čekání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu