Samostatná ordinace PL stomatologa
Husovo náměstí 583, Tábor

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa

Nejlepší zubař,kterého jsme měli.Chodíme k němu celá rodina cca20let.Ochotný,milý a hlavně ovládá svoji profesi.To platí i pro sestřičku.Dále příjemné prostředí a moderní ordinace.Žádný mínus mně nenapadá a proto palec nahoru.Dík

Výborný lékař. Neznám bolest zubu, opravdu, díky tomu, že rodiče poznali i špatného zubaře a našli pana Linharta, já jsem takovou zkušenost nikdy nemusela zažít.
Velice ochotný, i přes svou vznětlivou povahu, je ochotný vyhovět sebehloupějším požadavkům, jen aby se pacient cítil co nejlépe.

Pan doktor profesionál!! Jen občas trošku náladový a ani zákon ho nedonutí přibrat roční dítě pacienta. Kvůli tomu jsme už bohužel jinde - je to praktičtější.

Po profesní stránce nelze panu doktorovi naprosto nic vytknout. Jen mě na něj mrzí, že odmítl vzít do péče naši dvouletou dceru. Chodíme k němu s manželem oba dva a teď máme pro naši dcerku shánět nějakého cizího zubaře... Nepříjde mi to fér,a i když chápu, že má pan doktor mnoho pacientů, tak malé děti svých klientů by brát mohl...

Velmi dobrý pan doktor, člověk profesně na svém místě. Chodím k němu cca 23 let,je stomatologem i mých dětí a v nejmenším nemáme k ošetření, odbornému postupu a přístupu k pacientovi nejmenší připomínky.Jen objednací doby jsou poněkud dlouhé, ale to je právě z důvodu těch kladných vlastností práce tohoto stomatologa.Tím, že ošetřuje poctivě, důsledně a s trpělivostí každého pacienta seznámí s navrhovaným postupem ošetření, není jednoduché vyhovět tolika pacientům, kolik jich má o tohoto pana doktora zájem.Lenka Křížová

vždy velmi ochotný a vstřícný

Velmi dobrý lékař, vždy ochotný.

Velmi špičkově a moderně vybavená zubní ordinace . Je ohleduplný příjemný a ochotný . Dává přednost kvalitním a šetrným zákrokům vůdči pacientům . Co dodat jiného něž 1A.

Po přechodu k němu, mi zachránil co se v ústech ještě dalo a velmi dobře se mi o chrup nadále stará. Škoda jen, že jsem k panu doktorovi nezačal chodit dříve.

Je výborný.Vždy vše precizně vyšetří a řekne postup atd. Jediná nevýhoda je čekání.