Adresa

Husovo náměstí 583, Tábor
Samostatná ordinace PL stomatologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa

Nejlepší zubař,kterého jsme měli.Chodíme k němu celá rodina cca20let.Ochotný,milý a hlavně ovládá svoji profesi.To platí i pro sestřičku.Dále příjemné prostředí a moderní ordinace.Žádný mínus mně nenapadá a proto palec nahoru.Dík


S
Ověřeny pacient

Výborný lékař. Neznám bolest zubu, opravdu, díky tomu, že rodiče poznali i špatného zubaře a našli pana Linharta, já jsem takovou zkušenost nikdy nemusela zažít.
Velice ochotný, i přes svou vznětlivou povahu, je ochotný vyhovět sebehloupějším požadavkům, jen aby se pacient cítil co nejlépe.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor profesionál!! Jen občas trošku náladový a ani zákon ho nedonutí přibrat roční dítě pacienta. Kvůli tomu jsme už bohužel jinde - je to praktičtější.


Po profesní stránce nelze panu doktorovi naprosto nic vytknout. Jen mě na něj mrzí, že odmítl vzít do péče naši dvouletou dceru. Chodíme k němu s manželem oba dva a teď máme pro naši dcerku shánět nějakého cizího zubaře... Nepříjde mi to fér,a i když chápu, že má pan doktor mnoho pacientů, tak malé děti svých klientů by brát mohl...


Velmi dobrý pan doktor, člověk profesně na svém místě. Chodím k němu cca 23 let,je stomatologem i mých dětí a v nejmenším nemáme k ošetření, odbornému postupu a přístupu k pacientovi nejmenší připomínky.Jen objednací doby jsou poněkud dlouhé, ale to je právě z důvodu těch kladných vlastností práce tohoto stomatologa.Tím, že ošetřuje poctivě, důsledně a s trpělivostí každého pacienta seznámí s navrhovaným postupem ošetření, není jednoduché vyhovět tolika pacientům, kolik jich má o tohoto pana doktora zájem.Lenka Křížová


vždy velmi ochotný a vstřícný


Velmi dobrý lékař, vždy ochotný.


Velmi špičkově a moderně vybavená zubní ordinace . Je ohleduplný příjemný a ochotný . Dává přednost kvalitním a šetrným zákrokům vůdči pacientům . Co dodat jiného něž 1A.


Ověřeny pacient

Po přechodu k němu, mi zachránil co se v ústech ještě dalo a velmi dobře se mi o chrup nadále stará. Škoda jen, že jsem k panu doktorovi nezačal chodit dříve.


.

Je výborný.Vždy vše precizně vyšetří a řekne postup atd. Jediná nevýhoda je čekání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti