Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov Jiný

Výborný lékař s lidským a profesionálním přístupem. Příjemný a milý člověk, odborník na svém místě.

P
Umístění: Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov Jiný

Příjemný a profesionální přístup. Pan doktor vše pečlivě vysvětlí a ošetření provede kvalitně a bezbolestně.

A
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov Akutni pankreatitida

Pan primar je velice ochotny a empaticky clovek. Ma uzasne charisma, vi, co dela a dela to perfektne. Muz na pravem miste i se srdcem na pravem miste.

M
Ověřeny pacient

Pan Kubačák je velice vynikající chirurg!! Už mě operoval celkem 3x a v podstatě mi také zachránil život, jak už mnoha dalším pacientům :) díky komplikacím (za které lékař ani pacient nemůže - prostě se tak někdy stane) jsem si na pooperáku poležela zhruba měsíc a půl, a řekla bych, že jsem měla dostatek času zdravotnický personál tak trochu poznat. Vůbec není arogantní jak si většina pacientů, kteří ho neznají myslí nebo o něm prohlašují. Ba naopak, je velice starostlivý a o své pacienty se stará a zajímá ukázkově!! To, že se na vizitách tváří vážně a nechichotá se každé kravině, z něj nedělá špatného člověka. I pan primář se dokáže zasmát, když je čemu :) Spolu s dalšími zdravotníky zvedá úroveň vyškovské nemocnice, tak jim buďme za to vděční ;) M.

T
Ověřeny pacient

Pan prim. Kubačák a jeho tým mně operoval již několikrát a vždy perfektně, dokonce mi zachránili život. Už nejezdím jinam jen do Vyškova, a to jsem z jiného kraje. Všem doporučuji jeho osobně i jeho oddělení chirurgie kde vím, že jsem vždy v dobrých rukou. Tinar

Ověřeny pacient

Tento lékař mi zachránil život a jsem mu vděčný, děkuji.

Ověřeny pacient

Vrátil mě zpět do života. Výsledek jeho práce na mém těle je vynikající. Při vizitě vždy vážný, přísný, což mohou někteří slabší jedinci snášet přecitlivěle. Ale stále lepší vážný lékař, který umí vyléčit, než usmívající se diletant. Typově je pan doktor dokonalým terčem pro závistivce a zamindrákované. Pro mne - profesionál s velkou budoucností a člověk na svém místě.

Když léčba, tak v jeho péči. Primář Kubačák je špička svého oboru! btw. o jeho charakterových vlastnostech se může vyjadřovat pouze ten, kdo ho opravdu zná a to si, troufám tvrdit, že tady není nikdo!!

Hrozny, arogantni a namysleny clovek. Po druhe nechci lezet ve Vyskove. Na vizite velmi arogantni jak na perzonal tak na pacienti. Fuj!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Skvělý chirurg, skvělý primář!! Kdo se dostane do jeho rukou, je v rukou odborníka!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti