Purkyňova 36, Vyškov
Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov Jiný

Příjemný a profesionální přístup. Pan doktor vše pečlivě vysvětlí a ošetření provede kvalitně a bezbolestně.

Umístění: Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov Akutni pankreatitida

Pan primar je velice ochotny a empaticky clovek. Ma uzasne charisma, vi, co dela a dela to perfektne. Muz na pravem miste i se srdcem na pravem miste.

Pan Kubačák je velice vynikající chirurg!! Už mě operoval celkem 3x a v podstatě mi také zachránil život, jak už mnoha dalším pacientům :) díky komplikacím (za které lékař ani pacient nemůže - prostě se tak někdy stane) jsem si na pooperáku poležela zhruba měsíc a půl, a řekla bych, že jsem měla dostatek času zdravotnický personál tak trochu poznat. Vůbec není arogantní jak si většina pacientů, kteří ho neznají myslí nebo o něm prohlašují. Ba naopak, je velice starostlivý a o své pacienty se stará a zajímá ukázkově!! To, že se na vizitách tváří vážně a nechichotá se každé kravině, z něj nedělá špatného člověka. I pan primář se dokáže zasmát, když je čemu :) Spolu s dalšími zdravotníky zvedá úroveň vyškovské nemocnice, tak jim buďme za to vděční ;) M.

Pan prim. Kubačák a jeho tým mně operoval již několikrát a vždy perfektně, dokonce mi zachránili život. Už nejezdím jinam jen do Vyškova, a to jsem z jiného kraje. Všem doporučuji jeho osobně i jeho oddělení chirurgie kde vím, že jsem vždy v dobrých rukou. Tinar

Tento lékař mi zachránil život a jsem mu vděčný, děkuji.

Vrátil mě zpět do života. Výsledek jeho práce na mém těle je vynikající. Při vizitě vždy vážný, přísný, což mohou někteří slabší jedinci snášet přecitlivěle. Ale stále lepší vážný lékař, který umí vyléčit, než usmívající se diletant. Typově je pan doktor dokonalým terčem pro závistivce a zamindrákované. Pro mne - profesionál s velkou budoucností a člověk na svém místě.

Když léčba, tak v jeho péči. Primář Kubačák je špička svého oboru! btw. o jeho charakterových vlastnostech se může vyjadřovat pouze ten, kdo ho opravdu zná a to si, troufám tvrdit, že tady není nikdo!!

Hrozny, arogantni a namysleny clovek. Po druhe nechci lezet ve Vyskove. Na vizite velmi arogantni jak na perzonal tak na pacienti. Fuj!

Skvělý chirurg, skvělý primář!! Kdo se dostane do jeho rukou, je v rukou odborníka!!

Člověk, který si vybere za povolání pomoc lidem v těžkých životních situacích nemůže být v jádru špatný člověk. Jeho osobytý přístup a profesionální vystupování s výbornou péčí jsou důvody, proč se k němu při zdravotních komplikacích vracím!