Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Slunná 296, Příbram

Pan doktor je velmi příjemný, vždy naváže s dítětem kontakt, když jsme byli mrňaví a nemocní neměl problém zajít k nám domů. S každým problémem nám poradil. Jen ta delší doba čekání.

Trochu pomaly ale peclivy.U obou deti prisel domu a poradil a vse vysvetlil.Lepsi nez ostatni kteri na to vetsinou KAŠLOU.

"Lékař" ze staré školy v negativním slova smyslu. Synovi (teprve 18 měsíců) několikrát násilím přetáhl předkožku, takže ji měl do krve popraskanou. Radí děti bít, když se - úplně normálně - vzetkají. Nepoznal šestou dětskou nemoc. Atd atd. Co návštěva, to "černý puntík". Bohužel pediatrů je nedostatek, takže stále sháním jiného...

Výborný pan doktor i člověk, vyzdvihuji hlavně jeho pečlivost-nic nezanedbá! Vždy příjemný, milý a hlavně se nad nikým nepovyšuje. Pani sestřička je trochu rázná, ale má perfektní přehled! v

Pan doktor je super člověk s velkým srdcem a přistupuje k dětem s velkou láskou mám 3 děti se všemi chodím k panu doktorovi a ty ho mají moc rádi!!!!Ať mu zavolám v kteroukolik denní nebo noční hodinu vždy pomůže, poradí a postará se!!! Dokonce když nás zavřeli do nemocnice pan doktor se na nás chodil dívat a projevil velký zájem co mě z mé strany moc potěšilo, měla jsem nedonošené 2 kg děti který pan doktor s vou péčí vypiplal k velkému prospěchu. Co se týká sestřičky je to super sestra na svém místě a já jsem s ním moc spokojená jsem ráda že pan doktor takovou sestru má!!!!! Petra Zemanová (Milánek,Jaroušek a Blanička)

Pan doktor je výbroný lékař.A sestřička(moje mamka)je dobrá sestřička, svoji práci dělá zodpovědně, precizně.Sama tam chodim se svoji dcerou a vše je v pořádku a já jako dítě sem k němu chodila a nemohu si stěžovat.

pan doktor byl při prohlídce v podnapilém stavu

Já jsem s panem doktorem také velmi spokojená. On a sestřička tvoří skvělý pár - pan doktor je vysoký člověk s nečekaně příjemným a uklidňujícím hlasem. Sestřička zas působí nepříjemně, ale já ani dcera s ní nemáme problém, vždy k nám byla milá a ochotná. Při očkování na ní byli velmi milí, klidní, dcera překvapivě ani nevěděla, že už je po... :-) Pan doktor vše rád vysvětlí, příjemné je i to, že si tam k němu může maminka nebo tatínek sednout, vše pak působí mnohem klidněji. Takže za nás perfektní.

Pan doktor Krejza je vážně dobrý člověk i lékař. Jen sestřička by mohla být o trochu méně protivná.

K panu doktoru chodíme moc radi mam dvě deti a jsou v pohode jeho přístup je vždy kamaradsky a profesionalní jen jeho sestřicka je k rodičum a detem velmi neomalena ty co mel předtím byly fajn.