Adresa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Slunná 296, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Pan doktor je velmi příjemný, vždy naváže s dítětem kontakt, když jsme byli mrňaví a nemocní neměl problém zajít k nám domů. S každým problémem nám poradil. Jen ta delší doba čekání.

K
Ověřený profil

Trochu pomaly ale peclivy.U obou deti prisel domu a poradil a vse vysvetlil.Lepsi nez ostatni kteri na to vetsinou KAŠLOU.

"Lékař" ze staré školy v negativním slova smyslu. Synovi (teprve 18 měsíců) několikrát násilím přetáhl předkožku, takže ji měl do krve popraskanou. Radí děti bít, když se - úplně normálně - vzetkají. Nepoznal šestou dětskou nemoc. Atd atd. Co návštěva, to "černý puntík". Bohužel pediatrů je nedostatek, takže stále sháním jiného...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborný pan doktor i člověk, vyzdvihuji hlavně jeho pečlivost-nic nezanedbá! Vždy příjemný, milý a hlavně se nad nikým nepovyšuje. Pani sestřička je trochu rázná, ale má perfektní přehled! v


Ověřený profil

Pan doktor je super člověk s velkým srdcem a přistupuje k dětem s velkou láskou mám 3 děti se všemi chodím k panu doktorovi a ty ho mají moc rádi!!!!Ať mu zavolám v kteroukolik denní nebo noční hodinu vždy pomůže, poradí a postará se!!! Dokonce když nás zavřeli do nemocnice pan doktor se na nás chodil dívat a projevil velký zájem co mě z mé strany moc potěšilo, měla jsem nedonošené 2 kg děti který pan doktor s vou péčí vypiplal k velkému prospěchu. Co se týká sestřičky je to super sestra na svém místě a já jsem s ním moc spokojená jsem ráda že pan doktor takovou sestru má!!!!! Petra Zemanová (Milánek,Jaroušek a Blanička)


Ověřený profil

Pan doktor je výbroný lékař.A sestřička(moje mamka)je dobrá sestřička, svoji práci dělá zodpovědně, precizně.Sama tam chodim se svoji dcerou a vše je v pořádku a já jako dítě sem k němu chodila a nemohu si stěžovat.


A

pan doktor byl při prohlídce v podnapilém stavu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Já jsem s panem doktorem také velmi spokojená. On a sestřička tvoří skvělý pár - pan doktor je vysoký člověk s nečekaně příjemným a uklidňujícím hlasem. Sestřička zas působí nepříjemně, ale já ani dcera s ní nemáme problém, vždy k nám byla milá a ochotná. Při očkování na ní byli velmi milí, klidní, dcera překvapivě ani nevěděla, že už je po... :-) Pan doktor vše rád vysvětlí, příjemné je i to, že si tam k němu může maminka nebo tatínek sednout, vše pak působí mnohem klidněji. Takže za nás perfektní.


K

Pan doktor Krejza je vážně dobrý člověk i lékař. Jen sestřička by mohla být o trochu méně protivná.


V

K panu doktoru chodíme moc radi mam dvě deti a jsou v pohode jeho přístup je vždy kamaradsky a profesionalní jen jeho sestřicka je k rodičum a detem velmi neomalena ty co mel předtím byly fajn.


Došlo k chybě, zkuste to znovu