Praktický lékař stomatolog
Nám. Svobody 1/2824, Šumperk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Před cca 15ti jsem si nechal u p. Kováře ta nemalé peníze udělat komplet můstky horního i spodního patra. Byly mi účtovány platinové čepy, které po návštěvě druhého zubaře a provedení RTG snímku nebyly nalezeny. Poslední návštěva, při objednání na 7.30 jsem v 11.30 práskl dveřmi a jel za známou o 150km do jiné ordinace. Aroganci sestry mohu potvrdit, kdy při třetí hodině strávené v čekárně ukazovala známému, který přišel o dvě hodiny po mě a šel hned na řadu, fotky vnoučete... Nikdy více.

Pan doktor Kovář i "jeho" zdravotní sestra jsou velice milí lidé, profesionálové. V jeho zubařském křesle mám pocit, že jsem v rukou profesionála a tím pádem opadá i nervozita a strach jakou každý z nás asi zažívá, když čeká na zubaře. Oldřich Křepelka

pana doktora znam uz jiz 39 let chodim k nemu od dase rict od puberty je to spickovy doktor velice trpelivy i k detem, ctim si ho a vazim si ho za vse co kdy pro me a deti udelal nou koment

S panem doktorem jsem nejspíše spokojena, protože nemám žádné problémy se zuby. Vždy mi zuby dobře spravil, akorád by mohl dopředu říci, když dává na osmičku plombu, že si budu platit nadstandart. To jsem se bohužel dozvěděla až při placení. Kdybych to věděla předem, rozhodně bych si nechala klasickou hrazenou pojišťovnou. Navíc jeho sestra se chová arogantně, což mi asi vadí nejvíce. Už jen při pohledu na ní ve dveřích se mi chce prchat pryč....

S panem doktorem Kovářem jsem spokojen,nenapadá mně,že bych si někdy na něco mohl stěžovat.A co se týče "arogantní sestřičky,viz.výše....",je to velice milá a příjemná sestra.

Vetsina z nas se boji zubare,ja konktretne ano a od malicka,diky panu doktorovi mam strach vubec k jinemu zubari jit,a to me zrovna dost boli zuby,jenze pri vzpomince na posledni navstevu si radeji vezmu valetol,a dodat musim,ze ma i docela neprijemnou chvilemi az arogantni sestricku.

Mohu prostě jen konstatovat,že jak před léty tak i v současné době provedená práce tohoto pana lékaře je na vysoké úrovni. Děkuji jsem maximálně spokojen.

Pan doktor si kouká akorát vydělat co nejvíc peněz - zvlášt před drahou zahraniční dovolenou. A tak si nejen minimálně dvě hodiny počkáte, ikdyž jste objednaní, protože před Vámi jsou jiní pacienti, které také objednal, ale také Vaše ošetření pěkně odflákne. Když přijdete s konkrétním problémem, pan zubař se podívá, zub Vám opraví a na ostatní se ani neodívá. Doma si ale všimnete, dalšího kazu, který pan doktor přehlédl nebo spíš radši neviděl. Takže celé martirium absolvujete znovu. A platíte a platíte... Obrovský kaz na osmičce označil za malinkatý, vyvrtal a bez jakéhokoliv datazu nebo upozornění, zub zaplátoval BÍLOU plombou. Bohužel, to že si zapaltím za nadstandard jsem se dozvěděla právě až při placení. Plomba je navíc dost odfláknutá - ale tak na osmičce to přece nevadí, ta není vidět ! Opravdu už nikdy více ! Pana doktora rozhodně NEMŮŽU DOPORUČIT. A hledám si jiného zubaře.

Jsem také spokojen. Doufám, že jeho výkony budou i nadále tak kvalitní jak doposud.

Super,jsem moc spokojená