Ord. praktického lékaře pro dospělé
Družby 51, Duchcov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor i sestřičky - dávám 5 hvězdiček. Pana doktora bych nevyměnil, i když vím, že existují další kapacity, jako je on. Sestřičky v ordinaci jsou milé, hodné a vždy příjemné. Z ordinace odcházím vždy s pozitivní náladou. Když jsem požádal pana doktora o celkové vyšetření, vždy vyhověl. I s dalšími věcmi.
Kdyby bylo více hvězdiček, dám klidně i deset. A těm co se nelíbí, tak má každý právo na změnu lékaře a pokud je všude plno, tak stačí zavolat na pojišťovnu, u které jste a ta je povinna Vám lékaře najít.

Pro pana doktora je daleko důležitější jeho počítač než pacient.To že vybírá poplatek 30 Kč vždy a jak tu píše jeden pacient i když se jdu zeptat na výsledky,ale rovněž vybírá poplatek ve výši 30 Kč za to,že vám dá tablety,které má od far,fir. zdarma na propagaci jejich léků..Kdyby tu bylo více lékařů ZMĚNILA BYCH HO!!! A pak bych se tu i podepsala.

tento lekar je opravdu lekarem.nasloucha pacientum.sdili i jejich nazory.jsem z teplic a on byl ochoten me i syna pribrat mezi sve pacienty.je mili,venuje se prohlidkam obetave.nemenila bych ani syn.to je lekar.jeho zdr,sestricka je andilek nas.preji jim hezke van,svatky.zajacova iveta teplice

lékaře navštěvuji dlouhou dobu,jsem spokojen s jeho prací lékaře,i jako člověka,pokud si nevím rady s popsání mích potíží pomůže bez zbytečností,mnohakráte mi pomohl.

Tento lekář ne,že jen leči lidé zdálky,ale i není schopen poslat a vyplnít papíry které opravdu potřebujete- a když to uděla je už pozdě.NENÍ TO DOBRRÝ DOKTOR-NEZAJÍMAHO ZDRAVÍ pacientu

Doktor jak ma byt, domluva na jednicku doporucuji

super lekar

Reaguju na stížnost, že řekne že výsledky jsou v mezích. Myslíte, že kdyby vám místo toho řekl máte LDL cholesterol na hladině např. 6,2 že tušíte o co jde? Asi těžko řekla bych. A Když se vám nelíbí že platíte 30Kč tak se slušně zeptejte za co, není na to nic špatného. Líná huba holé neštěstí. Mimochodem nepodepsat se, to dělá jen primitiv.Kritizovat každý umí, ale postavit se za svůj názor?

jE TO PERFEKTNÍ LÉKAŘ ,PERFEKTNÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM,VELMI MÁ MILÉ VYSTUPOVÁNÍ- JSEM VELMI SPOKOJEN.NEUSTÁLE SE VZDĚLÁVÁ A JE TO NA JEHO PRAXI ZNÁT -JA ODBORNÍKEM NA SVÉM MÍSTĚ !! vÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘŮ

Lékař vždy ve všem vyhoví, vše je zde rychlé, jasné, bez zbytečných řečí kolem, dlouho se nečeká, komu se zde nelíbí, nechť jde jinam