Jiří Klečka, urolog Plzeň

přijímá nové pacienty

Urolog Více

72 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza
  • Hydrokéla

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Pri kontrole vse v poradku. Vysetreni na cas. Na cileny dotaz adekvatni odpoved. Celkove vysetreni sono + MS + krev. Mohu vrele doporucit.

Špičkové pracoviště ,lékař i sestřičky moc příjemní a vctřícní.Na odběry krve není nutno chodit jinam,vše je v objektu.V takovém prostředí se i nemocný člověk cítí dobře a v pana doktora mám
velikou důvěru.Ordinace je dostupná MHD i autem.Jsem rád,že jsem tuto ordinaci našel .Doporučuji.

Věcný, empatický a ochotný lékař, i přes stále plnou čekárnu usměvavý a příjemný. Ordinace vybavená na vše potřebné, není třeba nikam jinam chodit se vzorky apod...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. dětská urologie

Příjemně vystupující pan doktor vč.sestry, k dítěti oba milý a vše mu vysvětlili dopředu, že se ani nebál. Přesný čas příjmu dle objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. urologická konzultace

Byla jsem u pana doktora poprvé. Sestra mě při vstupu upozornila, že pan doktor má záskok, že přijde za půl hodiny, zda si počkám. Přesně ve 14 hod mě zavolali do ordinace. Návštěva byla rychlá a věcná, včetně ultrazvuku.

Mohu jenom doporučit. Velmi ochotný i vstřícný personál a vynikající pan doktor. Velmi profesionální a diskrétní přístup. Již se těším na další preventivní prohlídku. Přijďte také....

Pan doktor má velmi přívětivý přístup k pacientovi. Z mého pohledu jedná na vysoké odborné a profesionální úrovni.
Rovněž jednání sestřiček bylo příjemné.
Z mé první návštěvy mám dobrý pocit a návštěvu uvedené ordinace mohu doporučit všem potřebným.

Velmi profesionální způsob vyšetřování a přitom vstřícný přístup k pacientovi a k jeho dotazům ohledně zdravotních problémů.
Vřele doporučuji navštívit pana MUDr. Klečku PhD ... jsem si jistý, že i Vám pomůže !!
J. K.

při objednání byla časová prodleva minimální, ale při dřívějších návštěvách bez objednání to bylo trochu, ale spíše více horší. Bude to asi ale v pořádku, protože navštěvuji oblíbeného a tudíž i hodně navštěvovaného lékaře. Budu si přát, aby i do budoucna takto vydržel.

Š

Vše jasně vysvětleno,profesionální přístup pana doktora i sestřiček.Objednání po internetu,potvrzení návštěvy.

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza