Jiří Klečka, urolog Plzeň

přijímá nové pacienty

Urolog Více

49 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27/244, Plzeň

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

Běžný termín

Urologická konzultace

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza
  • Hydrokéla

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Věcný profesionální přístup,sympatické jednání.Čekací doba minimální,vše podle plánovaného času objednání a bez problémů.

Lékař je velmi pozorný a vše vysvětlí. Z tohoto důvodu je také velmi těžké se k němu objednat, ale i to se vždy podaří.

Skvělý doktor, milé jednání, hezké prostory, naprostá spokojenost a mohu plně každému doporučit. Děkuji!

Velké plus je možnost objednání přes internet,pak čekám max.10 minut,Léčení u pana doktora má vysoký standart.

Hlavně ať pan doktor pokračuje tak perfektně jako doposud a také by si z něho měli vzít příklad i někteří jiní

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň VIP individuální program

Velmi přátelské a současně odborné jednání. Po vyšetření a stanovení léčby jsem odcházel velice spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. urologická konzultace

Pan dr. Klečka odborník na svém místě, sympatický a lidský přístup. Navíc pohledný chlap. Byla jsem maximálně spokojená.

Profesionalita, příjemné jednání, rychlost, zkrátka vše, co v řadě zdravotních zařízení většinou chybí resp. neumí skloubit

Jsem velmi spokojená. Pan doktor i sestřička byli velmi příjemní. Nečekala jsem. Cítila jsem se zde naprosto v pohodě.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Pan doktor je profesionál, vše bylo bezva, bez problému. Kdybych měl znovu nějaký problém, tak bych sel znovu tam.

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza