Jiří Klečka, urolog Plzeň

MUDr.
Jiří Klečka verifiedCreated with Sketch.

Urolog přijímá nové pacienty

79 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27, Plzeň
Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
603 24.....

Dětská urologie

Cystoskopie

Biopsie prostaty

Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
377 32.....
608 96.....

Vip individuální program (2 500 Kč)

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza
  • hydrokéla

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Zanedbaný stav po výkonech v Karlovarské krajské nemocnici (opakující se ledvinové koliky; močové a ledvinové kameny)

Dobrý den,
tímto Vám chci velice poděkovat za dosavadní léčbu mých urologických problémů. Byl jste 1. lékařem, který se začal intenzivně zabývat mým zdravotním stavem. Za to Vám velice a z celého srdce děkuji. Bez Vašeho včasného zásahu bych bohužel nedopadl dobře.
Vážím si Vás a Vašich sestřiček z Urocentra, neboť s tak lidským a profesionálním přístupem a pochopením jsem se ještě nesetkal. Kdykoliv vstoupím do Vaší ordinace, tak ze mě spadne strach z vyšetření. Vždy navodíte uklidňující atmosféru provázanou úsměvem, a toho si velice vážím. Od té doby, co jsem se dostal do Vaší péče, tak se mé problémy (ledvinové a močové kameny; zvýšená kyselina močová) dlouhodobě zlepšují. Udělal jste můj život opět šťastnějším. Vždy, když Vám položím nějakou otázku, tak reagujete věcně a srozumitelně. Váš vztah se sestřičkami výborně funguje a jde to vidět i na kvalitě odvedené práce. Vašim kvalitám odpovídá i moderně vybavená ordinace a hezké, příjemné prostředí.
Jste a navždy už zůstanete v mém životě lékařem č. 1, neboť si Vašich lékařských kvalit nesmírně vážím. Pana doktora a jeho Urocentrum - Research Site s.r.o. na Slovanské 27 v Plzni zcela doporučuji!!!. Od Vás se mají jiní lékaři a také sestry ještě co učit.
Přeji Vám hodně spokojených pacientů a mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě.
S pozdravem Václav Boháč (Váš velice spokojený pacient)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Člověk na svém místě, mohu jedině doporučit ! Objednání přes web v pořádku, vyšetření proběhlo se dá říci na čas přesně.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 07.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Bez čekání, kontrola přesně v objednaném termínu, profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Vše jak má být! Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Pan doktor i sestra byli velmi ochotní. Na vyšetření jsem čekal jen chvíli. Léčba předepsaná panem doktorem je dlouhodobá, ale určitá zlepšení se již dostavila, takže jsem s vyšetřením celkově spokojený.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Roční kontrola

Příjemné prostředí, příjemné přijetí, profesionální úroveň na každém kroku! Odpovědi lékaře na mé otázky byly věcné, krátké a naprosto vyčerpávající.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň VIP individuální program

Moje první návštěva s panem doktorem i jeho personálem , příjemné vystupování , vyšetření proběhlo přesně podle objednaného termínu , doporučuji !!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K MUDr. Klečkovi chodím od poloviny r.2014. Od samého počátku jsem s přístupem lékaře velice spokojen, disponuje velmi dobrým vybavením ordinace a není nutné chodit jinam např. na odběr krve.Velmi se mi líbí možnost objednání na určitý den a hodinu přes internet. Vše bezvadně funguje. Přál bych si více takových lékařů. Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Pana doktora jsem navštívila na doporučení mé kamarádky.A udělala jsem velmi dobře.Již jsem nevěřila že se vyléčím,ale pan doktor mi dal naději,že ano.Stále jsem v léčbě a vypadá to velmi nadějně.Jsem s panem doktorem velmi spokojená,má ke svým pacientům vřelý vztah a to jako pacient si velmi vážím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Díky pověsti pana doktora jsou objednací termíny na delší časové období(cca měsíc). Objednávkový systém je funkční,byl jsem na blížící se termín upozorněn jak e-mailem tak i SMS. Byl jsem zde poprvé,pověst odborných kvalit a přístupu k pacientům pana doktora i sestřičky nelhala - vše na vysoké profesionální úrovni. Pracoviště je na vysoké úrovni,že je pan doktor velmi oblíben,svědčil nepřetržitý hlas zvonku od domovních dveří i množství pacientů v čekárně a to jak mužské tak i ženské populace.

Běžný termín

2 500 Kč

Slovanská 27/244, Plzeň

2 500 Kč

Dobrý den,
S pozdravem Václav Boháč (Váš velice spokojený pacient)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 07.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza