Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
377 32.....
608 96.....

VIP individuální program • 2 500 Kč

Slovanská 27, Plzeň
Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
603 24.....
608 96.....

Laparoskopie

Urologická konzultace

Operace prostaty +10 Více

Dětská urologie

Cystoskopie

Biopsie prostaty

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza
  • hydrokéla

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň pro mne, jako laika, nezřetelné zdravotní problémy

Byl jsem velmi spokojen s jednáním pana doktora a jeho vysvětlením mého zdravotního stavu a to nejen bezprostředně při návštěvě ale též následně telefonicky po posouzení výsledků analýz odebraných tělních tekutin.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Potíže s prostatou

Příjemný pan doktor, byl jsem u něj poprvé cca 15 minut tak těžko nějak hlouběji posuzovat. Ale udělal na mě dobrý dojem.
Vše mi vysvětlil, tak už jen doufat, že léčba zabere :-)

S návštěvou u pana doktora jsem byl spokojen. Pan dotor je příjemný empatický člověk, rovněž tak sestřička je milá a ochotná.Celkový můj dojem z návštěvy u pana doktora je příznivý.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín - pravidelná kontrola

Příjemný, vstřícný a má v sobě pozitivní energii. Vřele bych jej všem doporučil, ale pak bych se k němu zřejmě již vůbec nedostal. Tak lidi neblbněte ať mám šanci.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Pan doktor Klečka na mě působí velmi dobrým dojmem.Vřele doporučuji všem kteří chtěji doktora který dokáže vše srozumitelně vysvětlit a hlavně člověku pomoci

Perfektní péče, moderní vybavení. Velice vstřícný přístup. Vše vysvětleno do detailu. Absolutní spokojenost.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň VIP individuální program

Perfektní přístup , příjemné prostředí , milé chování pana doktora k pacientovi.
Těším se na další návštěvu.

Pan doktor Klečka je skutečný profesionál. Se svou odborností, perfektně zvládnutým time managementem a lidským přístupem je ukázkou toho, jak by měla moderní ordinace fungovat. Děkujeme.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Prohlídka

Chodím k panu doktorovi již 3 roky, vše naprosto bez problémů, pan doktor je příjemný i prostředí je bez problémů.

Vyšetření proběhlo dle časového plánu. Bylo věcné, vstřícné a dopadlo dobře...Přístup lékaře je přátelský a vstřícný.

VIP individuální program

Endoskopie

Nádorové markery v uroonkologii

Radikální cystektomie

C

Vše mi vysvětlil, tak už jen doufat, že léčba zabere :-)

G

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

G

Těším se na další návštěvu.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Prohlídka

• benigní hyperplazie prostaty