Jiří Klečka, urolog Plzeň

přijímá nové pacienty

Urolog

84 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Hotovost

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• Benigní hyperplazie prostaty

Ureteroskopie

Urologická konzultace

VIP individuální program

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je velice příjemný a empatický člověk.Byla jsem u něj objednaná na cystoskopii, strašně jsem se toho bála, ale zbytečně, pan doktor je profesionál.Zatim chodím krátce,tak nemohu posoudit,jak léčba bude úspěšná, ale jak pan doktor i sestřičky jsou velice milí a ochotní. Navíc velké plus je, že jsem byla objednaná a šla jsem skoro na čas.Doporucuji!

Vstřícnost a komplexnost, příjem nového pacienta (po zrušení předcházející ordinace), problémem je neposkytnutí pacientské dokumentace od bývalého lékaře novému.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. sonografie

Po všech stránkách super, okamžitá pomoc, prostě výborný. Bez objednání vyšetřen a nasazeny léky. Svělej přístup.

Jsem velice spokojen s návštěvou. Jako vždy vstřícný přístup pana doktora, dokonalé vysvětlení mých potíží.

Příjemný pan doktor i personál, z ordinace mám dobrý dojem.Byl jsem zde poprvé a jsem spokojen.Do ordinace jsem šel v čase,na který jsem byl objednán.

F

Spokojenost, vyšetření proběhlo v pohodě ve velmi příjemném
prostředí a i závěr lékařského vyšetření mně potěšil

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. dětská urologie

Byli jsme se synem objednáni on-line, v daný čas si nás zavolala sestra a za chvilku jsme šli do ordinace. Tam pan doktor rychle identifikoval a vyřešil problém. Velmi vstřícný a příjemný, doporučuji.

Můžu jenom doporučit.... Personál příjemný a ochotný s úsměvem na tváři. Sice nemůžu srovnávat, bylo to moje první vyšetření, ale nemám důvod měnit....

Velmi pozitivně hodnotím profesionální přístup nejen p. MUDr. Klečky, ale i sestřiček. A též prostředí včetně rezervačního systému a identifikace klienta na úrovni 21.století je v ČR spíše ojedinělé.

S přístupem pana doktora Klečky jsem vždy spokojen.Je velmi milý, vstřícný a na pacienty působí svým klidem a profesionálním přístupem.Vše je perfektní a jen tak dál.
Oceňuji i možnost objednání na daný čas, který je vždy dodržen.

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza