Jiří Klečka, urolog Plzeň

Hotovost

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• Benigní hyperplazie prostaty

Urologická konzultace

VIP individuální program

2 500 Kč

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

U pana doktora sem byl jednou a naposledy bylo to v únoru byl neprofesionální , v čekárně sem čekal jakou dobu a z ordinace sem byl pryč zachvili pan doktor měl divne narážky opravdu nedoporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Byl jsem zde poprvé - preventivni prohlidka.
Vše proběhlo k mé spokojenosti, bez čekání (objednáno předem na čas).

Č

Lékař i ordinace na úrovni, kéž by to takhle bylo všude ! Návštěva na objednání , takže bez problémů.

skvělá komunikace ,profesionální přístup, vstřícné jednání, příjemná atmosféra, úroveň ordinace, dodržení objednací doby.

Děkuji panu doktorovi i sestřičkám. Není co dodat vše už bylo řečeno. Naprosto perfektní po všech stránkách. A na nějaký stud ani nepomyslíte:)

Profesionální přístup, vstřícné jednání, příjemná atmosféra, úroveň ordinace, dodržení objednací doby.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Jiný

Nejlepší lékař jakého jsem kdy poznal. Pan doktor mi moc pomohl vrátit se do normálního života bez bolestí. Je to velkej sympaťák, neskutečný profesionál a dle mého názoru světová třída, co se jeho oboru týče. Operace dopadla výborně a já moc děkuji. Jste můj hrdina.

Pan doktor je skvělý. Odborně i lidsky. Člověk na svém místě. Sestřičky také. Moc velké díky, za vaši práci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň VIP individuální program

U pana doktora jsem byl poprvé,vlastní vyšetření a přístup k pacientovi vynikající.Objednávací čas byl na minutu dodržen .

v čekarně bych doporučil zařízení pro výzvu pacientů, je hodně vzdálená od ordinace, jinak vše super, výborná objednací aplikace.

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza