Jiří Klečka, urolog Plzeň

přijímá nové pacienty

Urolog Více

76 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27/244, Plzeň

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza
  • Hydrokéla

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Perfektní profesionální přístup pana doktora i ostatního presonálu ordinace. Pro všechny co mají obavy z tohoto vyšetření doporučuji navštívit zrovna tuhle ordinaci.

Od A-Z bez chyby, 100% spokojenost
Přijatý jsem byl přesně na čas,na který jsem byl objednaný,pan Doktor i sestřička velice milí a příjemní, ochotný,ale zároveň diskrétní. Celkově musím ohodnotit, že jsem se už dlouho nesetkal s takovým to skvělým přístupem ,byl jsem nad míru spokojen a mohu jen a jen doporučit.

Profesionalita,odbornost,vstřícný a lidský přístup. Mohu jen doporučit. V mem případě nasazena léčba 100% zabrala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň VIP individuální program

Maximální spokojenost. Milý přístup, odborné vysvětlení. Veškeré obavy opadly po pár minutách. Doporučím každému.

Naprosto, podle mých představ a podle názorů ostatních pacientů. Vše bylo perfektní i sestřička hned od příchodu do ordinace!
Moc děkuji!

Lidskost , ochota , odborník na svém místě ,není co vytknout.
Dékuji,velká spokojenost.
L.Kišš Tachov

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. sonografie

Sympatický, ochotný a důkladný lékař. Ochotný personál sesterny. Příjemné prostředí ordinace i čekárny.

Profesionální přístup ke každému pacientů , Je to naprosto skvělý odborník , a moc příjemný pan . Doporučuji

Pri kontrole vse v poradku. Na cileny dotaz adekvatni odpoved. Celkove vysetreni sono + MS. Po telefonicke konzultaci odeslan elektronicky recept, coz setri cas muj i lekare.

Vynikající lékař, příjemné sestřičky, pěkné prostředí. Návštěva proběhla přesně na čas objednání. Není co vytknout.

• Benigní hyperplazie prostaty
  • Fimóza