Jiří Klečka, urolog Plzeň

MUDr. Jiří Klečka

přijímá nové pacienty

Urolog

96 objednaných návštěv během 30 dní

COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

603 24.....

Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Hotovost
377 32.....
608 96.....

Urologická konzultace

VIP individuální program • 2 500 Kč

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• benigní hyperplazie prostaty

Ureteroskopie

Urologická konzultace

VIP individuální program

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je zkušený lékař, jeho léčba naprosto účinná, má velký přehledně. Oceňuji jeho vřelý přístup k.pacientovi. Víc takových lékařů.
Perfektní je objednavkový systém přes web ZnamyLekar.

První návštěva u urologa na preventivní vyšetření prostaty zprvu ve mne vyvolávala velké obavy. Profi přístup lékaře obavy rychle rozehnal. Výborný je systém rezervace na portálu www.znamylekar.cz, šel jsem přesně na domluvený čas.

Dnes jsem byl po objednání poprvé u pana doktora Klečky.
Vše bylo jedním slovem perfektní.
Přístup pana doktora naprosto profesionální,
klidný,vstřícný k pacientům.
Mohu jen doporučit toto centrum.

Byl jsem u pana doktora poprvé a jsem velmi spokojený, pan doktor i sestřičky jsou velmi vstřícní a milí, prostředí příjemné, vyšetření bylo velmi důkladné, za posledních 12 let, co jsem se svými obtížemi navštěvoval jinou urologickou ambulanci, jsem nic podobného nezažil. Oceňuji možnost objednání na daný čas, který je téměř přesně dodržen.

Skvely lidsky pristup a zaroven odborne znalosti na velmi vysoke zdravotnicke urovni. Urcite pana doktora doporucuji.

G

Našla jsem doktora pres ‘znamy lekar’ a s ohledem na hodnoceni ostatních pacientu, hned jsem se objednala (i přestože jsem z Prahy). Dnes jsem ho poprvé navštívila, všechno bylo včas, a naprosto mochu řict že jsem se ješte nesetkala s takovou klidnost a profesionalitu.
Prozatim velmi spokojena.
Doktor mluvi perfektne i anglicky.
Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. dětská urologie

Byli jsme objednani pres portal znamy lekar a nemuseli jsme dlouho cekat . Chvalim pozitivni a velice prijemne jednani nejen pana doktora , ale i pritomneho personalu . Empatie i k malemu 5letemu pacientovi na jednicku . Diky !

Přístup pana Mudr. Klečky mi naprosto vyhovuje. Je vždy dobře naladěný, klidný, vstřícný, stručný a výstižný. Personál je také velice milý. Atmosféra na pracovišti je dle mého názoru vyhovující pro moha pacientů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. pravidelná kontrola

Příjemné prostředí, odborná péče na vysoké úrovni.
Návštěva objednaná předem, čekací doba byla minimální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. kontrola

Vše v naprostém pořádku, přístup lékaře profesionální, odborný. Přestože je čekárna plná pacientů, lékař řeší více problémů najednou, je klidný, příjemný a v pohodě. To není úplně obvyklá věc.

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza