Jiří Klečka, urolog Plzeň

608 96.....

VIP individuální program • 2 500 Kč

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
603 24.....
608 96.....

Biopsie prostaty

Běžný termín

Cystoskopie +10 Více

Dětská urologie

Endoskopie

Laparoskopie

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• benigní hyperplazie prostaty

Urologická konzultace

VIP individuální program

Slovanská 27/244, Plzeň

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Kamínek v ledvine.

Velika spokojenost s panem doktorem.Je milý a vstřícný k pacientovi.Byla jsem mile překvapená a jsem rada ze jsem jeho pacientem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Zdravotní prohlidka

Objednal jsem se přes net a kolem stanovené doby jsem byl vyšetřen. Pan Doktor i sestřičky ochotné a příjemné.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Velmi výborný lékař a odborník ve svém oboru. Vyjde vždy ve všem vstříc. Velmi kvalitní péče a zájem o pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. kontrola po vyšetření na MR

Vyšetření přesně dle objednání. Pan doktor velice příjemný. Profesionální přístup. Vysvětlil diagnózu a doporučil další postup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Naprosto profesionální přístup pana doktora i paní recepční.
Vyšetření bylo rychle a bezbolestné, pan doktor je velmi příjemný.

Umístění: VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň problém s prostatou

Naprostá spokojenost, vysoce profesionální přístup pana doktora.Vše mi bylo podrobně a srozumitelně vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Skvělý přístup a rychlý návrh řešení. Přesný popis dalšího postupu a zajištění termínu operace i doprovodných služeb

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Fimóza

Perfektni pristup sestricek i pana doktora.Muzu jen doporucit. Za panem doktorem jsme jeli 100 km a ani trosku nelitujeme.....naopak????.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Velmi děkuji panu doktorovi za jeho péči. Měl jsem akutní problémy, pan doktor zjistil, že se jedná o nádor na varleti. Do týdne jsem byl na operaci, kterou mi provedl pan doktor osobně. Lečba, rekonvalescence byla absolutně v pohodě. Jsem panu doktorovi vděčný za svoje zdraví a mám k němu absolutní důvěru. Vždy mi ve všem vyhověl, empatický člověk, odborník na svém místě. Jsem rád, že chodím právě k němu.

Umístění: jiné místo

Dcera v zahraničí měla potíže a nevěděli jsme, co dělat. Zavolala jsem několika lékařům a žádný mě, když nejsme jeho pacienti, nechtěl vůbec k telefonu. Pan doktor i přes ti, že byl má dovolené mi poradil. Děkuji.

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza