Jiří Klečka, urolog Plzeň

MUDr.
Jiří Klečka verifiedCreated with Sketch.

Urolog přijímá nové pacienty

67 objednaných návštěv během 30 dní

Slovanská 27/244, Plzeň
VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
377 32.....
608 96.....

Vip individuální program (2 500 Kč)

Slovanská 27, Plzeň
Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
603 24.....
608 96.....

Laparoskopie

Urologická konzultace

Operace prostaty + 10 Více

Dětská urologie

Cystoskopie

Biopsie prostaty

VZDĚLÁNÍ Základní škola v Plzni: 1978-1986 Masarykovo gymnázium v Plzni: 1986-1990 Lékařská fakulta LF UK v Plzni – všeobecné lékařství: 1990-199...

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza
  • hydrokéla

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Běžný termín

Vyšetření proběhlo dle časového plánu. Bylo věcné, vstřícné a dopadlo dobře...Přístup lékaře je přátelský a vstřícný.

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Vše bylo přesně na čas, velmi profesionální přístup pana doktora.
Jen bych zvětšil čekárnu, pokud to jde.
Jsem velmi spokojen. Doporučuji všem!

O
Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. biopsie prostaty

Este raz velke dakujem za Vas profesionalny a ludsky pristup, ktory je dnes tak vzacny.
Dnes sa citim po dlhsom case naozaj velmi dobre, ako by som na operacii ani nebol.
Nic neboli, mocenie funguje ako v “mladosti”.
Som nesmierne rad, ze som Vas stretol a ze ste mi neskutocne pomohli pre mna v tak stresovej a neprijemnej situacii.
Pripadate mi ako PAN DOKTOR z toho najkrajsieho sna. A najlepsie na tom je, ze to nebol sen, ale skutocnost.
Urobil ste mne a celej mojej rodine krasne Vianoce. U mna ste pan doktor number ONE. Sestricke dakujem za jej pokojny, velmi ochotny a empaticky pristup. Urocentrum Plzen pana doktora Klecku vrelo doporucujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Vynikajici a lidsky pristup k pacientovi, ktery se dnes prilis nevidi. Poradi, vysvetli a navrhne vhodny postup. Velmi dobre technicke vybaveni. Rozhodne doporucuji!

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Dobrý den , tím to bych rada poděkovala panu doktorovi i sestrickam za velmi profesionální přístup k pacientovi , mohu vřele doporučit . S pozdravem Milada

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Kontrola

Skvělý přístup k pacientovi od pana doktora i od sestřiček. Pana doktora jsem navštívil již po několikáté a velice mi pomohl po všech stránkách.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Má první návštěva zde. Ačkoli bylo v čekárně hodně lidí, nečekal jsem dlouho. Přístup sestry i pana doktora byl příjemný. Sesterna je oddělena ordinace a sestra nebyla přítomna při vyšetření, za což jsem byl rád.

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.
Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Zanedbaný stav po výkonech v Karlovarské krajské nemocnici (opakující se ledvinové koliky; močové a ledvinové kameny)

Dobrý den,
tímto Vám chci velice poděkovat za dosavadní léčbu mých urologických problémů. Byl jste 1. lékařem, který se začal intenzivně zabývat mým zdravotním stavem. Za to Vám velice a z celého srdce děkuji. Bez Vašeho včasného zásahu bych bohužel nedopadl dobře.
Vážím si Vás a Vašich sestřiček z Urocentra, neboť s tak lidským a profesionálním přístupem a pochopením jsem se ještě nesetkal. Kdykoliv vstoupím do Vaší ordinace, tak ze mě spadne strach z vyšetření. Vždy navodíte uklidňující atmosféru provázanou úsměvem, a toho si velice vážím. Od té doby, co jsem se dostal do Vaší péče, tak se mé problémy (ledvinové a močové kameny; zvýšená kyselina močová) dlouhodobě zlepšují. Udělal jste můj život opět šťastnějším. Vždy, když Vám položím nějakou otázku, tak reagujete věcně a srozumitelně. Váš vztah se sestřičkami výborně funguje a jde to vidět i na kvalitě odvedené práce. Vašim kvalitám odpovídá i moderně vybavená ordinace a hezké, příjemné prostředí.
Jste a navždy už zůstanete v mém životě lékařem č. 1, neboť si Vašich lékařských kvalit nesmírně vážím. Pana doktora a jeho Urocentrum - Research Site s.r.o. na Slovanské 27 v Plzni zcela doporučuji!!!. Od Vás se mají jiní lékaři a také sestry ještě co učit.
Přeji Vám hodně spokojených pacientů a mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě.
S pozdravem Václav Boháč (Váš velice spokojený pacient)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Člověk na svém místě, mohu jedině doporučit ! Objednání přes web v pořádku, vyšetření proběhlo se dá říci na čas přesně.

Názor přidán dne 07.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Vip individuální program

Sonografie

Ureteroskopie

Dětská urologie

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Vše bylo přesně na čas, velmi profesionální přístup pana doktora.
Jen bych zvětšil čekárnu, pokud to jde.
Jsem velmi spokojen. Doporučuji všem!

O
Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. biopsie prostaty

Nic neboli, mocenie funguje ako v “mladosti”.

Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o. Kontrola

G

Dobrý den,
S pozdravem Václav Boháč (Váš velice spokojený pacient)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Názor přidán dne 07.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• benigní hyperplazie prostaty
  • fimóza