MUDr. Jiří Kapl

Zubař Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Mučedníků 700, Veselí nad Moravou

Po zkušenostech s předchozím zubním lékařem ve Strážnici je tento zubař pro mě vysvobozením. Pokud myslíte, že je jeho péče drahá, zkuste Strážnickou zubařku ;-) rozdíl poznáte v tisících korun za rok.
Složitější případy nechává na jeho dceři, která používá u složitějších případů ty nejmodernější metody (u mě výplň zubních kanálků při zánětu).

Nedoporučuji opravdu nikomu,
mám moc špatnou zkušenost se špatným léčením zánětu zubů a následným čištěním kanálků a s přehlédnutými kazy....
Chování sice milé, ale nekvalitní práce pana doktora, mně stála spoustu zbytečné bolesti, probdělých nocí, spoustu času a spoustu vyhozených peněz....
Peníze jsem dávala s přesvědčením, že za kvalitní práci, musím i dobře zaplatit..
Připojím se k názoru: jsem moc, moc, moc ráda, že už k panu doktorovi nemusím....
moc, moc mě zklamal, věřila jsem mu...

K panu doktoru nemůžu nic špatného říct. Možná i proto,že jsem mladá slečna co má zuby v pořátku. To mně kdy jen chválí a říká,že bych měla chodit častěj, že nechce koukat jen na pokažené zuby. Nevím jak vrtá ani trhá, s tím zatím zkušenost nemám.Co na mě velmi dobře zapůsobilo bylo to,když jsem byla hodně malá a on mi trhal zub.Já ho chtěla domů, tak ikdyž mu zub bohužel po vythnutí spadl na zem, bez vánání se pro něj sehnul a mile mi ho podal. Vždy je ke mně velmi milý a ani hloupě nekomentuje piercing v jazyku,jak to umí jiní. Místo toho jen pochválí, že jsem si ho vybrala plastový a né kovový(neničí sklovinu). Pokud to mám shrnout,tak jsem zatím spokojená a o jiném rozhodně neuvažuji.

Navštěvoval jsem několik zubních lékařů. Bohužel jsem musel vždy platit a ne malé částky i v době, kdy byla péče ZDARMA. Kvalita byla téměř vždy mizerná. Teď jsem nadmíru spokojený jak s přístupem, tak kvalitou. Nezbývá mi jen DOPORUČIT.

Výborný a citlivý zubař, nulové čekací doby včekárně. Jsem velmi spokojen. Je sice trochu na peníze, ale zase dokáže pacientovi i nějakou korunu ušetřit třeba výrobou můstku BD.

Ješte se mi u pana doktora ani jednou nestalo, že by jsi ode mne nevyptal penize, pokaždé jsem slyšela, stálo by to 400Kč ale udelame to za 200Kč. Když jsme prišla ráno jako akutní případ, zlobil se, že tam vůbec lezu,když nejsem objednána....stěhuju se zpátky do veselí, ale k němu už nepůjdu ani zadarmo. jedině co můžu o něm v dobrém říct, že mi pokáždé řekl ted to zabolíííí...pokud chcete platit víc než musíte doporučuji.

Zubař dobrý,přesto že z něj jde strach,což člověku s bolestí,v čekárně nijak nepomůže.
Pacient je pro něj kus nebo číslo,které mu hlavně zapaltí.Souhlasím s poznámkou železničářů,že první nastavuje ruku pro epeníze,až potom je pacient.Ještě v době ,kdy se poplatky neplatily,zhruba 2-3 roky zpět,mu nebylo stydno,si říct o 50,- za ošetření.
Jsem rád že k němu už nemusím !!!

Slušný,ochotný a hlavně začíná včas což je vzácnost.