Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Višňová 146, Višňová

K panu doktorovi Jirouskovi jsem chodil vice nez 15 let. Kdyz jsem se ho dnes po vrtani bolaveho zubu velmi slusne zeptal, kdy muzu ocekavat zlepseni, tak mi misto toho vysvetlil, ze ho "neplatim ja, ale Kalousek", ze "nema cas se z kazdym vykecavat" a dokonce ze "kdyby me poslal do prdele, tak na nej prijde eticka komise, ale jestli jsem ho pochopil". Pochopil jsem ho myslim dobre.

Rozhodne netvrdim, ze pan Jirousek neni dobry stomatolog - snazi se delat spravna rozhodnuti pro zdravi pacienta, zachranit zub, kde je to mozne, a to byl taky duvod proc jsem k nemu dlouha leta jezdil az do Pribrami.

Problem je ale jinde - pan Jirousek si totiz vubec neumi zorganizovat praci, je schopny byt jeden den v takovem casovem stresu, ze pacientovi ani nerekne jaky zakrok provadi, a dalsi den si s pacientem vykladat treba 45 minut po zakroku nesmysly, zatimco jine necha cekat. Take naprosto neumi pacientum nabizet nadstandardni produkty a sluzby, prestoze se o to svym zoufalym zpusobem snazi. Zkratka a dobre si nevydela dost penez, z toho je potom ve stresu a celkem pochopitelne (ale ne omluvitelne) je k pacientum neprijemny i sprosty.

Kdyz to tedy shrnu: pan doktor Jirousek umi vyvrtat zub, jenze ma moc pacientu a ti ho svymi navstevami "obtezuji". Mozna pokud se jeho pristup a slusnost budou nadale zhorsovat, nakonec se docka toho, po cem tak touzi: prazdne cekarny. Minimalne o jednoho pacienta mene totiz ode dneska ma.

Prima zubař!

Udělal mi moc pěkné nové zuby a nebyly ani drahé, příjemné prostředí, velmi pěkný přístup k pacientům

Byla jsem u něj jen jednou a jako člověk je strašný, jako zubař možná ještě horší. s obyčejnou plombou jsem se vracela 2x

Moc hodný pan doktor