Sam. ordinace PL pro dospělé
T. G. Masaryka 373, Lázně Bělohrad

Poslední dobou je to u něho čím dál horší. Při poslední návštěvě mi přišlo, že vyšetření dělá pouze sestra a on jenom píše léky. Ono nakonec proč se zabývat příčinou zdravotního problému, když je jednodušší napsat léky a ty to možná spraví. Je to škoda, míval jsem pana doktora velice rád za jeho přístup, ale po několika výše popsaných zkušenostech asi budu muset svého ošetřujícího lékaře změnit.

řekla bych,že se velmi zhoršil..nepamatuje si a jeho přístup k lidem není už zdaleka takový co býval..chodíme k němu přes patnáct let a při poslední návštěvě to vypadalo jako by nás viděl poprvé..nepamatoval si ani nás,ani diagnózu..měli jsme ho moc rádi i jeho paní,bývalou sestřičku ale bohužel jsme došli k názoru,zda nebude lepší změnit lékaře,ač jsme to nikdy neudělali..

Nemá zájem zjišťovat diagnozu. Vymlouvá se na omezení zdravotních pojišťoven. Při popsání zdravotních problémů radí, ať si toho nevšímám. Naposledy mi bral krev cca před 8 lety a z toho usuzuje, že i teď je vše v pořádku :-((

super,skvělý,všecno podrobně vysvětlí,pečlivý,hezký přístup

výborný diagnostik,citlivý přístup,obětavý

Slabý v diagnóze, nepříjemný ve vystupování a v zacházení hlavně se staršími a těžce nemocnými lidmi.

Velmi dobrý lékař s citlivým přístupem.