Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Zákrok karpály. Pan doktor je profesionál ve svém oboru.Měla jsem problémy s brněním prstů, min tři měsíce, poslední měsíc, jsem už ani nespala. Rozhodla jsem se pana doktora navštívit.Dostala jsem žádanku na vyšetření EMG. Tam mi oznámila paní doktorka, že mám jasný nález na levé ruce. Ještě týž den, jsem jela s výsledkem k panu doktorovi.Vysvětlil mi, co bude dělat,naprosto mě uklidnil. 12.4.2010 v den D jsem byla nervózní, jeho klidný milý a profesionální přístup a pochopení mě uklidnil. Po injekci s anestezií jsem byla v pohodě. Dvacetiminutový zákror. Nic strašného. Po 3 dnech převaz a po dalších 7 dnech vydání stehů. Ruka je od samého začátku a po odeznění bolesti v naprostém pořádku.Píši recenzi podrobněji, pro ty co se bojí, nejsou si jistí v rozhodování. Také jsem měla obavy, jak jsem se dozvídal o délce hojení a rozcvičování. Není tomu tak, vše je jen o vás jak budete o sebe pečovat. Teď jsem po vyndání stehů 2 dny a už dělám běžné věci, sice s opatrností ale bez žádných komplikací. Pan doktor Funda je skvělý nejen člověk ale i odborník.Moc mu za vše děkuji

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Dobříš Lupavý prst

Pana doktora Fundu mohu vrele doporucit. Pred chirurgickym zakrokem vse vysvetlil co bude nasledovat. Jsem velmi spokojena. Pane doktore dekuji!
Z.Krskova Kytin

Ověřený profil

Velice si vážím pada doktora Fundy u kterého jsem byl v listopadu na operaci karpálního tunelu levé ruky.Jsem velice rád,že jsem na základě doporučení tento zákrok postoupil.Jeho nesmírně lidský přístup mne uplně zbavil strachu takže zítra jdu na operaci pravé ruky a věřím,že opět se setkám s takovým přístupem a profesionalitou tohoto výborného lékaře.Doporučuji všem,kteří potřebují pomoc.
Antonín Kotlán ,Praha

M
Ověřený profil

tento lékař mě zanedbal. přišla jsem po úrazu kolene a když jsem k němu přišla tak pořád jen punktoval a říkal že je vše vpořádku, že to rozhýbu. na žádné výšetření mě neposlal a nebylo mu vůbec divné že mě po x mesících koleno bolí a nemohu s ním udělat plný rozsah. našla jsem si jiného lékaře který mě poslal na rengen, magnetickou rezonanci a našlo se v koleni velká trhlina na vazu. nyní jsem po operaci a nebýt pana fundy, už to mám dávno za sebou. doktora opravdu nedoporučuji. nemá zájem, nevnímá pacienta, jsme mu pro obtíž....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

lepšího ortopeda jsem nepotkal, postavil mě na nohy a mohu dál sportovat, jen člověk musí sám makat a nečekat, že se rány zacelí bez cvičení

M
Ověřený profil

Rada bych se pridala se svym nazorem na pana doktora Fundu. Pan doktor je nejlepsi ortoped, ktereho znam. Je profesionalni, a pritom s velmi lidskym pristupem. Vzdy je u nej vysetreni na te nejvyssi urovni, nic nezanedba, je velice peclivy. S tim souvisi jeho perfektni vysledky. Doporucila bych ho opravdu vsem, jelikoz takoveho odbornika dnes jen tak nenajdete. Mam s nim jen ty nejlepsi zkusenosti. Jednicka!

M

Rada bych se pridala se svym nazorem na pana doktora Fundu. Pan doktor je nejlepsi ortoped, ktereho znam. Je profesionalni, a pritom s velmi lidskym pristupem. Vzdy je u nej vysetreni na te nejvyssi urovni, nic nezanedba, je velice peclivy. S tim souvisi jeho perfektni vysledky. Doporucila bych ho opravdu vsem, jelikoz takoveho odbornika dnes jen tak nenajdete. Mam s nim jen ty nejlepsi zkusenosti. Jednicka!

Š
Ověřený profil

perfektní doktor-perfektní jednání-vysoká odbornost

D
Ověřený profil

Sice to není z mé zkušenosti, ale připojím ji sem. Moje maminka měla po bouračce komplikované zlomeniny v zápěstí a u nás v nemocnici ji to nebyl nikdo schopen dát dohromady. Tak odjela k panu Fundovi a dnes? Nemá téměř žádné problémy, maximálně jí po dlouhém žehlení či podobně ruka trochu bolí, ale všechny kosti má v celku a je spokojena. A co se týče jednoho příspěvku o tom, že se tomu dotyčnému po léčení šlach potíže vrátily - Já sama jsem měla kvůli zánětu šlach sádru na 4 týdny. A teď stále mívám občas bolesti. Je to normální a řekne to téměř každý jak odborník, tak neodborník. Záněty šlach se rády vrací a není to většinou kvůli zanedbání léčby lékařem ;) Ale myslím, že každý může tvrdit něco jiného, každý má jiné zkušenosti ;)

I
Ověřený profil

Přátelé, připouštím, že ne vždy se dva lidi prostě shodnou a vůbec to nemusí být tím, že někdo z těch dvou musí být špatný. Tak je to i ve vztahu mezi pacientem a lékařem. Nebudu zabíhat do podrobností ale já osobně mám s panem doktorem Fundou ty nejlepší zkušenosti. Na obou rukou jsem měl komplikované tzv. dupitrenovy kontraktury šlach. Objezdil jsem s tím několik ortopedických pracovišť - marně. Včetně objednávky k operaci ale na neurčitou dobu. Pan doktor Funda to zvládnul prakticky na počkání, po práci v ambulanci! A obě ruce bezvadně slouží. Moc mu za to děkuji a denně vzpomínám.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti