Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

profesionál s ochotou maximálně pomoci, lidským přístupem a neuvěřitelnou trpělivostí

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Zákrok karpály. Pan doktor je profesionál ve svém oboru.Měla jsem problémy s brněním prstů, min tři měsíce, poslední měsíc, jsem už ani nespala. Rozhodla jsem se pana doktora navštívit.Dostala jsem žádanku na vyšetření EMG. Tam mi oznámila paní doktorka, že mám jasný nález na levé ruce. Ještě týž den, jsem jela s výsledkem k panu doktorovi.Vysvětlil mi, co bude dělat,naprosto mě uklidnil. 12.4.2010 v den D jsem byla nervózní, jeho klidný milý a profesionální přístup a pochopení mě uklidnil. Po injekci s anestezií jsem byla v pohodě. Dvacetiminutový zákror. Nic strašného. Po 3 dnech převaz a po dalších 7 dnech vydání stehů. Ruka je od samého začátku a po odeznění bolesti v naprostém pořádku.Píši recenzi podrobněji, pro ty co se bojí, nejsou si jistí v rozhodování. Také jsem měla obavy, jak jsem se dozvídal o délce hojení a rozcvičování. Není tomu tak, vše je jen o vás jak budete o sebe pečovat. Teď jsem po vyndání stehů 2 dny a už dělám běžné věci, sice s opatrností ale bez žádných komplikací. Pan doktor Funda je skvělý nejen člověk ale i odborník.Moc mu za vše děkuji

Umístění: Poliklinika Dobříš Lupavý prst

Pana doktora Fundu mohu vrele doporucit. Pred chirurgickym zakrokem vse vysvetlil co bude nasledovat. Jsem velmi spokojena. Pane doktore dekuji!
Z.Krskova Kytin

Velice si vážím pada doktora Fundy u kterého jsem byl v listopadu na operaci karpálního tunelu levé ruky.Jsem velice rád,že jsem na základě doporučení tento zákrok postoupil.Jeho nesmírně lidský přístup mne uplně zbavil strachu takže zítra jdu na operaci pravé ruky a věřím,že opět se setkám s takovým přístupem a profesionalitou tohoto výborného lékaře.Doporučuji všem,kteří potřebují pomoc.
Antonín Kotlán ,Praha

tento lékař mě zanedbal. přišla jsem po úrazu kolene a když jsem k němu přišla tak pořád jen punktoval a říkal že je vše vpořádku, že to rozhýbu. na žádné výšetření mě neposlal a nebylo mu vůbec divné že mě po x mesících koleno bolí a nemohu s ním udělat plný rozsah. našla jsem si jiného lékaře který mě poslal na rengen, magnetickou rezonanci a našlo se v koleni velká trhlina na vazu. nyní jsem po operaci a nebýt pana fundy, už to mám dávno za sebou. doktora opravdu nedoporučuji. nemá zájem, nevnímá pacienta, jsme mu pro obtíž....

lepšího ortopeda jsem nepotkal, postavil mě na nohy a mohu dál sportovat, jen člověk musí sám makat a nečekat, že se rány zacelí bez cvičení

Rada bych se pridala se svym nazorem na pana doktora Fundu. Pan doktor je nejlepsi ortoped, ktereho znam. Je profesionalni, a pritom s velmi lidskym pristupem. Vzdy je u nej vysetreni na te nejvyssi urovni, nic nezanedba, je velice peclivy. S tim souvisi jeho perfektni vysledky. Doporucila bych ho opravdu vsem, jelikoz takoveho odbornika dnes jen tak nenajdete. Mam s nim jen ty nejlepsi zkusenosti. Jednicka!

perfektní doktor-perfektní jednání-vysoká odbornost

Sice to není z mé zkušenosti, ale připojím ji sem. Moje maminka měla po bouračce komplikované zlomeniny v zápěstí a u nás v nemocnici ji to nebyl nikdo schopen dát dohromady. Tak odjela k panu Fundovi a dnes? Nemá téměř žádné problémy, maximálně jí po dlouhém žehlení či podobně ruka trochu bolí, ale všechny kosti má v celku a je spokojena. A co se týče jednoho příspěvku o tom, že se tomu dotyčnému po léčení šlach potíže vrátily - Já sama jsem měla kvůli zánětu šlach sádru na 4 týdny. A teď stále mívám občas bolesti. Je to normální a řekne to téměř každý jak odborník, tak neodborník. Záněty šlach se rády vrací a není to většinou kvůli zanedbání léčby lékařem ;) Ale myslím, že každý může tvrdit něco jiného, každý má jiné zkušenosti ;)