Hurdálkovo náměstí 52, Česká Skalice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Chodíme k němu s celou rodinou už delší dobu. Má výborný přístup k pacientovi, lidský přístup, skvělou odbornost. Dokonce i v pátečních večerních hodinách mě akutně ošetřil bez jakýchkoliv nároků. Kdyby měli všichni lékaři takový přístup, bylo by i mnohem více zdravých lidí.
Děkuji panu doktoru Domáňovi za to jaký je člověk.

Jana
- dnes jsem využila služeb pana doktora -měl pohotovost....Byl velmi milý, trpělivý, pečlivý- vše co mi dělal vysvětlil, daroval mi prášky na bolest na cestu :-)

Tento pan doktor je k pacientům velice nadřazený a neslušný.Chová se arogantně. Takové chování mi je odporné. Nikdy už k němu nepůjdu.

O

Bezkonkurence -perfektní práce. Možná že je škoda Mudr. Dománě na běžnou zubní práci. S problémem se kterým si Mudr.Semerák ani kolega Štěpánek nedovedli poradit dr. Domáň vyřešil za jednu návštěvu. Nechápu,že malý chirurgický výkon odborníci nezvládli. Dodnes nechápu - trhat a trhat tak to bych se taky naučil raz-dva.

Prima zubař, hrozně ukecanej.

Jsem s jeho prací i přístupu k pacientům velmi spokojena

Je nejlepší a né jen doktor,ale hlavně člověk.

Skvělý doktor i člověk! Díky němu jsem se přestala bát stomatologů.

Velmi slušný člověk a výborný doktor, vždy ochotný a milý.

Nejlepší stomatolog s lidským přístupem.