Ordinace specialisty - chirurgie-mammologie
Kojetická 1021, Neratovice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie-mammologie Jiný

Dnes jsem byla u p.doktora. Sestřička milá, hned mě vzala. Vše mi hezky vysvětlila. Pan doktor milý, příjemný také vše vysvětlil. Ihned provedl malý zákrok, který nebolel.. Myslím, že jeho příjemný hlas za to mohl. Já tímto chci poděkovat za prvotřídní péči..a pomoc, která mi byla poskytnuta ihned. Děkuji vám

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr.Braborcovi za lékařskou péči, které se mi dostalo. S takovou péčí se pacient v dnešní době opravdu nesetká, ani bych nečekala, že je možné projít si nálezem, operací a následnou péčí v takové pohodě. Po zjištění nálezu v prsu jsem byla během tří týdnů odoperovaná. Měla jsem větší nález, ale jizva není skoro vidět, klobouk dolů, opravdu. V nemocnici Dr.Pírka, kde mě pan doktor zákrok prováděl, je přístup lékařů nesrovnatelný se státní nemocnicí, kdy je Vás na zákrok na stejnou hodinu objednáno deset. Hned od příjmu jsem věděla, v kolik hodin přijde lékař, v kolik hodin půjdu na sál atd.. Personál i ostatní lékaři jsou skvělí. Chvála je opravdu na místě, mluvím ze zkušenosti. Pokud máte nějaký problém, MUDr.Braborec je ten správný doktor.

Velmi lidský a profesionální přístup, byla jsem operována na klinice Dr. Pírka,kde byl též velice profesionální personál.
Mohu jen doporučit.(jizva není vůbec vidět)

Pan doktor má velmi profesní i lidský přístup, mohu ho jen a jen chválit. Za 18 let, co navštěvuji jeho ordinaci, jsem nikdy nezažila, že by se neusmíval nebo měl špatnou náladu. Z lékařského hlediska jsem s ním naprosto spokojená. Mám k němu maximální důvěru, která se ještě znásobila po nedávné operaci, kterou mi provedl - rovněž naprosto perfektně! Z mého pohledu je jednoznačně nejlepší.

MUDr. Jiří Braborec má velmi profesní přístup, přitom i velmi lidský. Za přibližně 18 let, co navštěvuji jeho ordinaci, jsem se nesetkala s tím, že by měl špatnou náladu nebo se neusmíval. Z lékařského hlediska ho mohu taky pouze chválit. Mám k němu naprostou důvěru, která se ještě znásobila po operaci,kterou mi nedávno pefektně provedl. Nevím, jestli je nejlepší, rozhodně je ale velmi dobrý.
Alexandra Večlová, Mělník

Maximálně spokojen s péčí.

Do ordinace pana doktora Braborce se v případě nutnosti (zaklepávám a nechci nic přivolávat) budu ráda vracet a to nejen díky jeho schopnostem, ale také díky příjemnému prostředí a ochotě veškerého personálu a kolegů, se kterými pan doktor spolupracuje a to nejen ve své ordinaci, ale také i na Klinice Dr. Pírka, kde jsem jím byla operována (pro informaci - bez komplikací a bez jakékoli následné bolesti).

Opravdu vynikající doktor, operoval mě. Velice ochotný, operace proběhla hladce, žádné pooperační bolesti a jizvy po operaci minimální.

Velmi ochotný pan doktor.Pozorný a pečlivý.Doktorna svém místě