Kojetická 1021, Neratovice
Ordinace specialisty - chirurgie-mammologie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr.Braborcovi za lékařskou péči, které se mi dostalo. S takovou péčí se pacient v dnešní době opravdu nesetká, ani bych nečekala, že je možné projít si nálezem, operací a následnou péčí v takové pohodě. Po zjištění nálezu v prsu jsem byla během tří týdnů odoperovaná. Měla jsem větší nález, ale jizva není skoro vidět, klobouk dolů, opravdu. V nemocnici Dr.Pírka, kde mě pan doktor zákrok prováděl, je přístup lékařů nesrovnatelný se státní nemocnicí, kdy je Vás na zákrok na stejnou hodinu objednáno deset. Hned od příjmu jsem věděla, v kolik hodin přijde lékař, v kolik hodin půjdu na sál atd.. Personál i ostatní lékaři jsou skvělí. Chvála je opravdu na místě, mluvím ze zkušenosti. Pokud máte nějaký problém, MUDr.Braborec je ten správný doktor.

Š

Velmi lidský a profesionální přístup, byla jsem operována na klinice Dr. Pírka,kde byl též velice profesionální personál.
Mohu jen doporučit.(jizva není vůbec vidět)

Pan doktor má velmi profesní i lidský přístup, mohu ho jen a jen chválit. Za 18 let, co navštěvuji jeho ordinaci, jsem nikdy nezažila, že by se neusmíval nebo měl špatnou náladu. Z lékařského hlediska jsem s ním naprosto spokojená. Mám k němu maximální důvěru, která se ještě znásobila po nedávné operaci, kterou mi provedl - rovněž naprosto perfektně! Z mého pohledu je jednoznačně nejlepší.

MUDr. Jiří Braborec má velmi profesní přístup, přitom i velmi lidský. Za přibližně 18 let, co navštěvuji jeho ordinaci, jsem se nesetkala s tím, že by měl špatnou náladu nebo se neusmíval. Z lékařského hlediska ho mohu taky pouze chválit. Mám k němu naprostou důvěru, která se ještě znásobila po operaci,kterou mi nedávno pefektně provedl. Nevím, jestli je nejlepší, rozhodně je ale velmi dobrý.
Alexandra Večlová, Mělník

Maximálně spokojen s péčí.

Do ordinace pana doktora Braborce se v případě nutnosti (zaklepávám a nechci nic přivolávat) budu ráda vracet a to nejen díky jeho schopnostem, ale také díky příjemnému prostředí a ochotě veškerého personálu a kolegů, se kterými pan doktor spolupracuje a to nejen ve své ordinaci, ale také i na Klinice Dr. Pírka, kde jsem jím byla operována (pro informaci - bez komplikací a bez jakékoli následné bolesti).

Opravdu vynikající doktor, operoval mě. Velice ochotný, operace proběhla hladce, žádné pooperační bolesti a jizvy po operaci minimální.

Velmi ochotný pan doktor.Pozorný a pečlivý.Doktorna svém místě