FEMINA PLUS s.r.o.
M. R. Štefánika 967/3, Šumperk

super cele tehotenstvi i jinak je super!!!!!

Nedovoluji si hodnotit lékaře. Dlouho jsem si myslela že je všechno jak má byt. Když jsem onemocněla, po stránce tohoto lékaře bylo všechno v pořádku ale jiný lékař ihned poznal útvar v děloze ktery tam nepatří. I přes to si stál za svou diagnozou. Léčit léky které se u nas nepoužívají 10 let dokáže tento pan doktor. Moc mě zklamal. perzonál je příjemny a ochotný. To nemůžu říct. Ale doba určitě jde dál a je potřeba to sledovat když je někdo lékař a má na starosti život lidí.
Odcházím i když se jinde musím obědnat třeba i čekat. vyplatí se Vám to.

ochotny ,velmi přijemny a laskavy.

Pan doktor Bachtík je velmi milý,příjemný a rychlý,velmi dobrý odborník,chodí k němu kdejaká sestřička ,nejen,že léčí ,ale umí i povzbudit lidsky,což ne každý lékař dělá a já mu děkuji za dlouhodobou péči

Pana doktora mohu jen doporučit,je rychlý,vyšetřuje bez bolestně,najde-li něco ,tak to řekne na rovinu,nechodí kolem toho jako kolem horké kaše,čekala jsem v nemocnici dvě hodiny na gynekologickou prohlídku a čas si tam neudělali,pan doktor Krtička,aniž by mne vyšetřil,tak hned ve dveřích mne vynadal ,co tam chci a že má moc práce ,ať si počkám ,sestřiča mě poradila pana doktora Bachtíka,že je ještě v ordinaci a určitě mne neodmítne,sestřičky byly úžasné,pan doktor velmi milý,ihned mne vyšetřil,nasadil mi léčbu ,velmi podrobně mi vše vysvětlil,od té doby jsem jeho pacientkou,nikdo před ním mi nevyšetřoval prsa,nikdo netrval na pravidelných kontrolách,jako on ve své ordinaci a jsem mu za to vděčná,protože ,já preferuji,když nemusím,tak nejdu,jsem s ním velmi spokojená.

Preventivní prohlídka trvající asi 10 vteřin, léčba přímo v ordinaci zavedením léku na problémy, které pacientka před prohlídkou nepociťuje, prodej léků přímo v ordinaci, pro laika nepochopitelné odpovědi na dotazy, bleskurychlé vyšetření, sterilní přístup a minimální prevence formou dalších preventivních vyšetření. Jednoduše katastrofa! Po změně gynekologa jsem byla v jiné ordinaci jako Alenka v říši divů.

Tohoto pana doktora nemůžu z vlastní zkušenosti hodnotit jako dobrého, špatné diagnózy a to opakovaně...a jak se tu už psalo, určitě nás je mnohem mnohem víc.

U Mudr.Bachtíka jsem byla mnoho let,a byla jsem velice spokojená.Byl vždy ochotný a ohleduplný.

Jsem pacientkou pana doktora už hodně let,díky němu jsem tady,z nemocnice mě poslali domů a moje bolesti v podbřiku vyhodnotili jako zaražené větry,protože se moje bolesti stupnovali a do nemocnice jsem nechtěla,domluvila mi známá vyšetření u něj, do 30 minut jsem byla na operačním sále,bylo to mimoděložní krvácení,které prasklo a já jsem krvácela do břicha,je milý,ochtoný a lidský,pracuje se svou manželkou ,milejší stvoření jsem v životě nepotkala,pacientky ji milují a mají proč,čeká se,a je naco!!

Mam velmi dobre zkusenosti s dr.Simkovou.Dela svoji praci poctive,komunikuje s lidmi a snazi se co nejrychleji pomoci.Nenasel se clovek ten aby vyhovoval vsem,takze komu se tam nelibi at jde jinam a to bez tech hloupych komentaru.Je to trapne.