Jiří Báča, gynekolog Rakovník

MUDr. Jiří Báča

Gynekolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vysoká 203, Rakovník
Samostatná ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

Tohoto lékaře nedoporučuji... V této profesi by měl být lékař takový, abychom mu důvěřovali a nebáli se na cokoliv zeptat, ale u něj to nejde.. Vždy když jsem přišla do ordinace, skoro ani nepozdravil a furt si něco ťukal do počítače, že to skoro vypadalo, že si ani nevšiml, že tam jsem... Nutil mi antikoncepci i přesto, že jsem ji nechtěla, jelikož jsem tenkrát jako studentka ani na ni neměla peníze a on na mě začal křičet, že tohle by mu mohl říct akorát bezdomovec a že jako na potrat pak snad mít prachy budu?? Jako kdybych nevěděla jak se jinak chránit! Tenkrát mě až rozbrečel... Nakonec jsem šla k jiné doktorce do Prahy, která mi po jednom vyšetření zjistila, že mám jakýsi problém, na který on mi nepřišel, pořád, že jsem v pořádku.. Prý jsem přestoupila v čas, jinak bych díky tomu problému nemusela mít nikdy děti! Jak může pak člověk někomu po tomhle věřit???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pred 11ti měsíci jsem tady pana doktora chválila a dokonce si u nej zaplatila VIP těhotenskou péči... Dnes už jsem naštěstí v jiných rukách.. Nejprve zanedbal pan doktor můj vysoký tlak a ja zkončila těhotná v nemocnici, dále také neřešil, že mi v těhotenstvi vyšly pozitivní protilátky - to jsem se dozvěděla az před porodem a kvůli tomu jezdíme se synem na transfůze .... A tímhle to opravdu stále nekončí ... Po těchto zkušenostech sem i se svou mamkou přešla k jinému doktorovi, ten si vyžádal naše karty, maminka už na kontrole byla - má dva myomy... Já mam pro změnu v kartě zapsaný nález na čípku o kterém mi pan doktor asi zapomněl říct .... Kamarádce pan doktor tvrdil, ze ceka zdravé děťátko a az na porodnim sale se zjistilo, ze ma miminko dvě vážná postižení.. Všem radím pryč od něho ... Hezke pracoviště neni vse... Tereza K.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Já k panu doktorovi chodím od svých 15 let - 2x ročně, jednou ročně mi dělá stěr kvůli rakovině děložního čípku, který se posílá někam do laboratoře. (pro hnidopichy - to, že to tam opravdu posílá lze zjistit přes pojišťovnu - já mám aktivované konto izip, takže vidím kdo za co a kolik si za mě účtuje u pojišťovny ;-) ) Při druhé návštěve jen klasická prohlídka. Ano, uznávám, že když přijdete pozdě na prohlídku tak dokáže být nepříjemný, ale za mě je to dobrý lékař!


Z
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím asi tři roky. Považuji ho za odborníka, avšak s jeho lidským přístupem nejsem spokojená, což si myslím je u této profese velice podstatné. Když jsem měla problém, pomohl mně ho vyřešit, ale člověk se ho skoro bojí na něco zeptat. Vážně uvažiji o změně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Brala jsem ho za výborného odborníka po mnoho let. Čekáte-li miminko nebo plánujete, zvolte jiného lékaře. I ten nejlepší odborník, kvůli kterému se budete z kontrol vracet naprosto zdeptaná, přestává být odborníkem. Bude se k vám chovat vlídněji, pokud si zaplatíte nadstandard. Přesto, počítejte s tím, že objeví-li se problém, budete ho nejspíš řešit s někým jiným. S dalšími odbornostmi lékařů nekonzultuje - v těhotenství to sem tam potřebujete,není vždy přesná dělící čára meze problémy, které jsou a nejsou gyno. Nevolejte mu, konzultace po telefonu mu nikdo nezaplatí. Nepřívětivost jednání je subjektivní věc stejně jako znaky vyhořelého jednání. Půjdete-li k němu, držím palce. Lépe se oblečtě, na vyšší třídu slyší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Příjemná sestřička, dobře vybavená ordinace, lékař, který Vás vyšetří, poradí a záleží mu i na Vašem názoru - mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient

Chodím k MuDr. Jiřímu Báčovi od pádu totality , jsem s ním maximálně spokojená , a že dostane někdo vyhubováno , že přišel o půl roku déle, to si myslím ,že je logické ,jedná se o váš zdravotní stav.Má ktomu asi své důvody ,za tu dobu se Vám může cokoli vyvrbit a pak už může být pozdě.Chtěla bych mu touto cestou poděkovat ,měla jsem 6měsíců docela velký problém,žila jsem v domění ,že to není gynekologického rázu ,nic mi nepomáhalo ,byla jsem už zoufalá , po prohlídce u něho jsem byla během 2 dnů vyléčená . Taky jsem přišla pozdě a už to nikdy neudělám .


E
Ověřeny pacient

Pokud od svého lékaře očekáváte věcný přístup, snahu najít přijatelné řešení a zúročování mnohaletých zkušeností, tak je to lékař pro Vás. Pokud ale očekáváte ňuňu ťuťu jednání ("Vy ste tak hodná, že ste se na mě přišla podívat i když ste tu měla být už před dvěma měsíci"), že lékař bude jednat i proti svému přesvědčení, tak to opravdu nebude lékař pro Vás.


K tomuto lékaři chodím 15 let a jsem maximálně spokojená. Vždy mi poradil, je lidský. Po nevydařeném těhotenství našel slova útěchy, při následném byl důsledný a ochotný. Měla jsem k dispozici jeho mobilní číslo, s tím, že můžu volat ve dne, v noci. U něj platí, jak vy k němu, tak on vás. Já doporučuji.


Tanto lékař mi v životě neudělal žádné vyšetření, na moje problémy reagoval maximálně arogancí, jsem ráda, že jsem ho již změnila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti