Privátní gynekologická praxe
Tylova 39, Plzeň

Umístění: Privátní gynekologická praxe Jiný

Pan Jiří je velmi milý a hodný všechno dobře vysvětluje byla jsem tam dneska poprvé a velmi spokojená.

Umístění: Privátní gynekologická praxe

Užasný niele lekár ,ale i človek.Velakrát som tam išla vystrašená a pán lekár ma vedel ešte aj ludsky upokojit .Vždy mi všetko vysvetlil .Nechýba mu usmen na tváry.Pred rokmi ked som sem prišla byvat tak mi ho doporučila kamarátka a urobila velmi dobru vec.Nemenila by som..i v tehotenstve som mala velmi dobru starostlivost.Nemenila by som.

K panu doktorovi jsem chodila osm let a nikdy jsem neměla žádný problém, tedy dokud jsem neotěhotněla. Od začátku těhotenství běžné problémy typu nevolnosti, zvracení, únava atd. pak menší neshoda ve ll.trimestru-odmítla jsem OGGT test, což se zřejmě doktora dotklo, jelikož mi na další poradně řekl, že přibírám moc a mám si nasadit dietu-tohle fakt chlap řekne těhotné? To je neetické. Navíc na mou odpověď že jím zdravě a mám dostatek pohybu ironicky zakroutil hlavou, jako bych si vymýšlela. Ve vší úctě jsem byla nejštíhlejší ze všech těhulí co jsem tam kdy viděla, takže by mě zajímalo, zda posílá na dietu i paní co byla 3x taková jako já??(počáteční váha 48kg, přírůstek za 25 týdnů 10 kg) A ještě rýpnutí:,,No, na to že jste na neschopence kvůli zvracení přibíráte dobře, to vám asi moc špatně není..."-no to je zvláštní že ve 25tt jsem přibrala a nezvracím že?? Dále, ve II.trimestru neustálá bolest a tvrdnutí břicha, kvůli krvácení jsem musela na pohotovost, diagnostikován zánět, nasazen Ascorutin, Macmiror. Necelý MĚSÍC! po léčbě opakovaně zánět na který se přišlo náhodou kvůli podezření na zánět slepého střeva. Pan doktor mi při vyšetření neudělal laboratoř, pouze kouknul a řekl: ,,Hm, je tam zase zánět, tak já Vám dám Macmiror. Jo ten jste měla před měsícem? Tak něco jinýho." ...takže já jsem to "něco jinýho" opět deset dnů užívala, po 3 týdnech kontrola+těhu poradna. Rovnou mě poslal na ultrazvuk. Na můj dotaz, zda mě aspoň zkontroluje, mi řekl "To je zbytečný, pokud nemáte žádné svědění nebo pálení tak je to v pohodě" upozornila jsem ho že jsem ani v jednom případě prodělaných zánětů neměla tyto potíže, na to mi nic neřekl, nezkontroloval mně ani mi neudělal stěry. Nelíbil se mi tenhle laxní přístup, tak jsem odešla k jinému lékaři a včera se dozvěděla diagnozu. Mám několik nálezů (blíže nebudu specifikovat, díky za pochopení) z nichž jeden se ani během těhotenství léčit nedá. Takže mimo jiné silný zánět, týden ATB pro mně, 14 dnů pro přítele, kapačka při porodu aby nedošlo k přenosu na malého, hrozí mi předčasný porod. A co se mohlo stát kdyby se na to nepřišlo? Potrat, předčasný porod, odtok plodové vody, přenos na dítě, postižení dítěte, neplodnost. Takže díky bohu, že jsem odešla, protože tohle pro mně není profesionál!!! Sestřička byla ale vždy velice milá, vstřícná.

Je to velmi prijemny a mily doktor moj prvy tu v Ceskej republike Mala som obavy z vysetrenia ale milo ma prekvapil a pomohol Poslal ma aj na mamograficke vysetrenie som s nim velmi spokojna a s pani sestrickou taktiez Velmi prijemna pani

Chodim k panu doktorovi od svych 15ti let. Moji mamine pred lety zachranil zivot,kdyz jiny doktor spatne diagnostikoval. Cekaci doba je dlouha,kdyz se neobjednate. ja si nemuzu stezovat. A rekneme si to uprimne,pokud ma nejaka z nas problem,take se to promitne na nalade. Na me je vzdy pan doktor prijemny i sestricka. Zachranil meho syna,kdyz jsem mela problemy. Je spousta plusu.On je doktor na svem miste. Jde take o to jak se k nemu chovate vy a pak si tady jen nestezujete,ze je neprijemny.

Lékař, u kterého jsem maximálně spokojená. Mohu jen doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi od jiné lékařky a jsem za to jedině ráda.

Velmi dobrý doktor.

K panu doktorovi jsem přešla od jiné lékařky z menšího města. Ta nevěděla co se mnou, nad mými potížemi jen vzdychala a říkala, že neví jak má mé potíže (hormonální) řešit. Pan doktor vyzkoušel vše, co se dalo, nakonec jsme řešení našli. A já po letech mohla normálně fungovat. Vždy mi vše vysvětlil a pokaždé byl příjemný.
Chodí k němu i má dcera, která měla první vyšetření u lékařky v Plzni (v 16 letech), která se k ní chovala velmi hrubě a neomaleně. Ihned jsem zařídila vyšetření u pana doktora. Ten jí vyšetřil a nyní po čtyřech letech si ani ona nestěžuje. Právě naopak, je velmi spokojená.
Za 9 let jsem čekala dlouho jen jednou a to asi hodinu. Ale po pravdě, dámy, u které lékaře jste čekali nejdéle jen hodinu! Zažila jsem čekačku 3 hodiny při objednání a to ještě na dětském oddělení neurologie. A to byla čekárna skoro prázdná a pí doktorka byla v ordinaci bez pacienta! Takže pokud se tak stane, 15 minut navíc mě nezabije. I s dojížděním mě návštěva u pana doktora vyjde na méně času než u nás v ordinaci a ještě s nespolehlivou doktorkou.
Pan doktor je profesionál a vřele ho doporučuji.

Jsem s panem doktorem spokojená. Přešla jsem k němu od jiné paní doktorky, protože to, co mi radila a říkala o mém manželovi v době, kdy se nám nedařilo otěhotnět, mi vyráželo dech, uráželo a rozplakalo. Pan doktor mě nepřemlouval k tomu, co jsem nechtěla a jen se mi snažil všechno vysvětlit. Nakonec jsem se dočkala i dvou těhotenství. Oceňuji pečlivé sledování průběhu, když jsem odmítla některé testy, sledoval miminko jiným způsobem, aby se přesvědčil o jeho zdraví.
Čekací doba - málokdy se mi stalo, že bych čekala nějak dlouho. Většinou jsem byla objednaná na určitou hodinu a tak jsem byla i v tuto dobu přijatá. Proto jsem si s sebou mohla brát i mladší dítě, když jsem neměla hlídání a nikdy s tím ani sestřička, ani pan doktor neměl problém.
Jediné, co mě překvapilo, byl poslední zákrok pana doktora před druhým porodem. Pokus o Hamiltona před termínem porodu - bez vysvětlení, bez varování. Bylo mi to dost nepříjemné. To jediné bych mu vytkla, ale celkové hodnocení jeho profesionality a péče se to neodráží.

Velice kvalifikovaný odborník!Co se týče lidského jednání je na vysoké úrovni,mohu jen všem vřele doporučit