Bohužel paní doktorka v sobě nemá trošku citu, vypadá, jak kdyby ji práce nebavila, nic moc nevysvětlí a za vaše rozhodnutí, jak kdyby kritizovala.. Donutilo mě to hledat jinou gynekologii. Jediné plus je prostředí a příjemné sestry (recepční)

Musím říct, že návštěvy u této paní doktorky pro mne byly opravdu velmi nepříjemné. Tak extrémní nezájem pomoci s problémem a aroganci jsem již dlouho nezažila. Asi největší nejhorší bylo, když paní doktorka ještě před samotným vyšetřením prohlásí, že mám ale pálení často a nikdy z testů nic nevyjde (a to jsem u ní tou dobou nebyla rok). Paní Příhonská se nedovede vcítit do druhé osoby, kterou něco trápí a zřejmě nechápe, že lidé opravdu nechodí ukazovat své intimní partie jen tak.. Když jsem jí řekla, že mne trápí OPRAVDU silný výtok, řekla mi (ještě před tím, než vůbec znala výsledky stěrů, ze kterých vyšly ureoplasma), že některé ženy trpí nadměrnou sekrecí a je to normální... Jediná pozitivní věc na návštěvě této paní doktorky byly sestry, které byly vždy milé.
Jsem opravdu zklamaná chováním této paní doktorky a lituji, že jsem neodešla již dříve. Opravdu nedoporučuji.

Tak já jsem rozhodně spokojená nebyla nevědí jak zacházet s rizikovým těhotenstvím jsem onkologická pacientka od pani MUDr. Příhoňské a ještě zvažuju že to dám i cestou soudu musela jsem přejít do Podolí ani jednou co jsem přešla od jiné pani doktorky mi neudělala ultrazvuk nikdy neskontrolovala dítě přitom jsem měla polyhydramnion přístup laxní rozhodně lituju přestup ale v Praze je potíž obecně najít dobrého gynekologa… Když chcete žádanku tak se musíte stěžovat přes pojišťovnu. Ještě jsem zapomněla říct před těhotenstvím vděčím hlavně doktorum z Litomyšle pani doktorka neumí rozeznat ani Herpes genitalis co jsem od bolesti chodila jak kačer a ureoplazmatickou infekci případně výtěry nad rámec si nechte jenom zdát v Praze… Přeju hodně štěstí

K paní doktorce jsem přesídlila na základě neblahé zkušenosti z předchozím Mudr. který se neměl k tomu, aby zjistil příčinu proč se nám nedaří miminko a o každé vyšetření jsem si musela říkat, tak u paní doktorky je to naopak. Je velmi vstřícná a snaží se poradit doporučit vše co může, abychom se dočkali sviště i my... Těším se až k ní budu chodit i během těhotenství.

K paní doktorce chodím od počátku 1. těhotenství.. Nyní mám děti 2 a za celou dobu jsem u paní doktorky velmi spokojená. Přístup velmi lidský... Doporučuji.