Jindřiška Macků, pediatr Rosice

MUDr. Jindřiška Macků

Uložit

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého nám. 1269, Rosice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Detska lekarka meho syna.

Pani doktorka spolecne se sestrickou tvori super tym. Nemam co dodat, jako matka jsem naprosto spokojena, ze mohu syna privest zrovna do teto ordinace. Takovych lekaru a sestricek je opravdu malo.

Kozlova

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Macků je pečlivá, ochotná, jsem s ní maximálně spokojená. A nutno vyzdvihnout přednosti i sestřičky, která vždy s úsměvem pomůže, poradí.I když jsem v ordinaci byla kvůli problému netýkajícího se přímo dítěte, pomohly mi obě bez váhání. Děkuji za to.
Věra

Paní doktorka i sestřička jsou velice laskavé a vlídné k dětem. Náš syn je má velmi rád. Vždy ochotně vysvětlí a poradí.

Naprostá spokojenost. Paní doktorka je paní Doktorka, chová se velmi mile nepovýšeně (jak je u nás mnohdy zvykem) a hlavně jedná na rovinu. Přístup má velice profesionální a umí velmi dobře řešit situace s kterými se ještě nesetkala.

K této paní doktorce rádi chodíme. Je příjemná pečlivá, poradí.

J

Paní doktorka je velice simpaticka paní...!

Paní doktorka je velice příjemná, hodná, její laskavý přístup k dětem z ní vyzařuje už při vstupu do ordinace, i když nastoupila za smutných událostí, mohu říct, že jsme velice spokojená. Vyřešila mému synovi dlouhodobé problémy, které nechtěl nikdo řešit a tím ji moc děkuji. Konečně lékař, ke kterému jdeme s úsměvem a také s úsměvem odcházíme.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti