Praktický lékař stomatolog
U motelu 863/2, Havířov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Asi nejhorší zubař jakého jsem viděl ..Došel jsem k němu a místo toho aby mi udělal zub který mě bolel tak mi vytrhl zub..A pritem jsem tam měl kaz..Za vytrhnutí zubů sebral peníze a ještě si to dal předplatit na pojišťovnu...Katastrofa...Nedoporučuji tohohle zubaře...Nikdy....!!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pán Dolanský je velmi šikovný, nikdy v životě jsem si nenechala vyvrtat zub bez umrtvení pan Dolanský mi ukázal ze neni třeba umrtvení. Jsem spokojená velmi.
A děkují za péči

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Bohužel zklamání ,Ze začátku jsem byl rád ,že jsem sehnal zubního lékaře .
Minuli měsíc setkání A vše vypadalo v pořádku ,Pak 1000 Kč registrační poplatek .Říkám si dobře ,zaplatil jsem ho a pak další domluvená kontrola byla na 7.měsíc.Přišel jsem jen na vyčištění zubního kamene ..Trvalo to cca 4 minuty .A pak si sestra řekla o 300 Kč .Jsem na ni koukal jak osel .Tak říkám že zajedu vybrat a dovezu to .Ale ještě jsem se slušně zeptal ,jestli budu platit každou návštěvu .Do toho se přidal P.Dolanský že se omlouvá ,ale že mu údajně volal jeho účetní že mě už přijímat neměl ,kvůly plnému stavu atd ,atd ..Vrátil mi 1000 kč.a nashledanou .
Takže zkrátka podle mého názoru mě vyrazil ,protože jsem se ohradil na ty nesmyslné platby .Jo a ještě ani za registraci žádný doklad.Takže mám za to ,že si vybírá peníze které by vůbec neměl.Protože to proplácí pojišťovna.Nezaplatíš nebo se zeptáš a pak jen uslyšíš ,,najděte si jiného zubaře ..

Umístění: Praktický lékař stomatolog

MUDr. Dolanský pro mě není tak dokonalý, jak ho tu ostatní vychvalují. Chodila jsem k němu pravidelně na prevenci cca 10let a vždy návštěva na křesle trvala cca 15 vteřin, s tím, že je vše ok. Po 3 letech jsem konečně našla luxusní zubařku, po rentgenu ( který vám Dolanský nikdy neudělá) jsme s hrůzou zjistili, že mám 5 mezizub. kazů a dva zuby na 10% záchrany, nechala jsem za tyto opravy 11tis Kč. Takže moooc děkuji za skvělou péči, kterou mi doktor věnoval.

Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetření zubního kazu

Jedním slovem hrůza. K panu Dolanskému mě sice přijmuli, nicméně byla bych raději, kdyby ne. Dovolat se do ordinace je témeř nemožné, najít ordinaci ještě nemožnější a když už tam člověk dojde, tak ho čeká čekárna jak z horou, následně zubař, který sahá na své věci na sole a pak bez umytí ruk a bez rukavic vám do úst! Kelímek s vodou byl špinavý, tak, že se člověku chtělo spíš zvracet, pusu mi vystlal papírovými ubrousky, takže jsem je měla všude. Vrtal mi zub bez anestezie a ještě byl nepříjemný, že jsem ucukla, celý ukon trval maximálně dvě minuty a nechal si zaplatit 1200.- bez jakéhokoliv dokladu, 500.- za vstupní prohlídku také bez dokladu.. Doma jsem zjistila, že půlka kazu mi viditelně v zubu zůstala, tudíž jsem vyhodila 1700 .- oknem.
Je to nehoráznost, neřešila jsem vůbec cenu, byla jsem ráda, že jsem sehnala zubaře, ale než toto, to raději nic.
Rentgen pan zubař vůbec nedělá a stoličku, co se mi kazí a je na vytrhnutí řešit vůbec nechtěl.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dnes jsem měl poprvé tu čest s Panem doktorem Mudr. Dolanským.Z mého pohledu,profesionalita,skvělý přístup,ochota a jednání.Včera mě začal bolet zub,tak jsem večer jel hned na pohotovost do Ostravy,jelikoš jsem neměl žádného zubaře.
Dnes sehnat Zubního lékaře je /teměř/nemožné.Řekl jsem si,že vsadím na osobní kontakt a ne na telefon.Jsem za to moc vděčný a rád.Tím bych chtěl ještě jednou poděkovat za přístup Panu doktorovi Mudr.Dolanskému a také jeho sestřičce.

Pan Dolanský je špičkový zubař. Za svůj život jsem vystřídala hodně zubařů, kvůli mému panickemu strachu, a pan doktor je jediný který me zbavil strachu a nervozity při příchodu do ordinace. Nečekáte, pan doktor je moc příjemný, opravdu se stará o to, aby proběhlo vše co nejméně bolestně. Dnes mi trhal bohužel již velmi zkažený zub, a musím říct, ze se opravdu staral o to, jestli to bolí, bylo to rychlé a bezbolestné. Špička mezi Havirovskymi zubari. Doporučuji všem.

Umístění: Praktický lékař stomatolog extrakce 2 zubů (kořenů)

Pan doktor Dolanský je opravdu kapacita . Děkuji za jeho ochotu, vstřícnost a perfektně odvedenou práci. Neznám lepšího stomatologa.

Pan JINDŘIŠEK DOLANSKÝ je nejlepší zubař ve střední Evropě! Nejen mi, ale také mému manželovi pomohl už mnohokrát a při trhání zubu, kdy jsem měla opravdu strach jak moc to bude bolet jsem díky jeho profesionalitě nepocítila NIC! Je to opravdu frajer a Pan Zubař! Nutno zmínit i sestřičku- pokud se stane ze musite chvili cekat nez prijdete na radu ( coz se moc nestava) tak díky jejímu přátelskému přístupu z Vás jakékoliv obavy opadnou! Velké DÍK! LS+RS

Pro mě je je to naprostý frajer. Po 2 měsících marného hledání zubaře v Ostravě (který by nechtěl šílené doplatky) jsem zavolal panu Dolanskému do ordinace a sestra mě ochotně objednala, i když jsem nebyl u nich registrovaný. Šel jsem tam s klasickým už zakořeněným strachem ze zubařů z dětství. Navíc jsem věděl, že mám hluboký kaz v osmičce, který se ještě zhoršil za tu dobu, co jsem hledal zubaře. Poprosil jsem o injekci a zub mi pan doktor profesionálně a bezbolestně spravil. Dnes jsem tam šel znovu, kvůli druhému kazu, a ještě nikdy v životě se mi nestalo, že bych šel k zubaři s tak příjemnou náladou a klidným vědomím, že to bude v pohodě a bezbolestné. Přítelkyni v létě vytrhl komplikovanou osmičku, kdy jí bylo doporučeno jít s tím k zubnímu chirurgovi tak, že si ani nevšimla kdy to udělal. Všem lidem, kteří mají sevřený žaludek už týden dopředu, když mají jít k zubaři, bych přál za zubaře pana Dolanského. Pro mě naprostý profesionál.