Umístění: Ordinace Jiný

Nejcennejsi nebo nejvyznamejsi je profesionalita a odbornost lekarky i sestry. Take peclivost stoji za zminku.

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce již více než 10 let a jsem stále spokojen, také sestřička je paní na svém místě.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je příjemná a pečlivá. Paní zdravotní sestra je razantní, rychlá, skvělá odbornice a žádnou aroganci jsem od ní nikdy nepocítil, jak tady někdo píše. Jsem s ní nadmíru spokojen.

Paní doktorku mám velmi ráda. Zkušená, ochotná, vstřícná, s osobním přístupem. Profesionál. Protipól paní doktorky je její sestra. Arogantní, neochotná, neurvalá. Za ty roky, co tam chodím, se mi ještě nestalo, že by se usmála, byla přívětivá, a neodsekávala. Kazí paní doktorce renomé a pověst. Zřejmě má nějaký velký osobní problém. Paní doktorka by si k sobě zasloužila člověka, pravou ruku, s hodným srdcem a empatií. Škoda. A protože tady hodnotíme lékaře, dávám výborné hodnocení.

Špičková, ochotná, milá a aktivní doktorka. Nejlepší přístup a ochota a snaha maximálně pomoci, co jsem kdy u lékaře viděl. Poradí a pomůže naprosto se vším, posílá k dalším velmi dobrým lékařům (má přehled). Člověk je ve skvělých rukou. Děkuji

Po mých zkušenostech s lékaři tato doktorka patří mezi TOP 1, co jsem měl kdy tu čest. Neskutečně příjemná a hlavně ochotná, s péči o pacienta. Kdykoliv jsem měl nějaký problém, tak hned a sama v maximální míře pomohla. Opravdu elita.

Je vstřícná a snaží se proniknout do zdrav.problémů pacienta.Pomáhá cíleným vyšetřením,léky i vhodnou rehabilirtací,

Jedná se podle mě o příjemnou a kvalitní lékařku o tom žádná. Co se však týče sestry: té bych nabacal vařečkou za prostořekost a aroganci. Pokud se bavím se svým lékařem, nechci, aby sestra nějak komentovala, co lékaři říkám. Čekací doba je opravdu někdy strašná. Možná by se mělo zvážit jeslti není lepší na konkrétní dobu objednávat všechny a tuto dobu také oboustraně dodržet. Případně každý den brát první ordinační hodinu akutní a pak už pouze obědnané. Termín na kartičku a hotovo.

Hodnotím také jako nejlepší, má moje uznání.
Renata

Pečlivá, lidská a s pochopením