Jaroslava Urbanová, pediatr Hradec Králové

MUDr. Jaroslava Urbanová

Uložit

Pediatr Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pardubická 752, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Tato paní doktorka mi před 8 roky zachránila dceru - včas poznala zavažné onemocnění a poslala ji na další vyšetření,po operaci a rekonvalescenci je vše v pořádku a příští rok budou končit pravidelné roční prohlídky na onkologii. Oli


Paní doktorku i sestřičku mohu vřele doporučit!!! Vždy jsou vstřícné a ochotné,dokáží naslouchat a samozřejmě odborně poradí. V akutních případech dokonce poradí nebo i přijede ve svém VOLNU !!! Myslím, že paní doktorka i sestřička svoji práci fakt milují...
A a D Dostálovi


Musím říci, že jsem velmi ráda, že chodíme k paní doktorce a že mé děti zbytečně necpe antibiotiky. Dříve se mi to moc nelíbilo, protože bylo snažší vidět jak se jim hned po atb uleví, ale teď jsem nesmírně ráda, že to ustojíme i bez nich. A děti jsou postupem času i víc odolnější. Paní doktorka opravdu ví, co dělá. Pokud si někdo stěžuje, že mu pouze nabídne drahé léky bez předpisu, ať se prosím dotyčný zamyslí nad tím, zda ho jeho nemoc opravdu trápí a chce se jí zbavit nebo to zas tak strašný není a on si jí chce pěstovat... Je to přece investice do svého zdraví... neumím si představit, když mi něco fakt je, že bych nebyla ochotná zainvestovat do toho, abych se toho zbavila..... co na to říct??


Ověřeny pacient

Otázkou je co u této lékařky hledáte. Občas míchá homeopatii, občas ne. Řešení mých problémů bylo naposledny řešeno uklidňujícím lékem bez receptu, co je drahý jako blázen. To si jako student dovolit nemohu. Mé problémy jsou prý psychické víc než fyzické. Doporučení ani znovu na imunologii (mám unavový syndrom!) ani k psychologovi jsem nedostala.
Já osobně spokojená nejsem, přešla jsem před lety vedle k paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrá a milá paní doktorka.I sestřička je super. Chodila jsem k ní i se setrou celé dětství. Bohužel se nám párkrát stalo, že nás dlouho léčila a moc se jí nedařilo vyléčit, ale jinak doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Můžu jenom doporučit. nejlepší doktorka, kterou jsem kdy potkala!a sestřička taky!


E

S paní doktorkou i sestřičkou máme jen dobré zkušenosti. Jak píší ostatní, vždy jsou vstřícné a příjemné jak k synovi, tak k nám. Nikdy jsme neměli žádné problémy. Jsem spokojená i se stylem léčby, většinou neodcházíme s antibiotiky, ale s upozorněním, že pokud se něco zhorší, máme hned přijít. Mohu jen doporučit.


Z

Paní doktorka má moji plnou důvěru, (tu nemá každý:-) Vždy je vstřícná, pečlivá, racionální, k dětem pohodová. Pro mě je důležité, že respektuje a v rozumné míře podporuje naši snahu řešit maximum problémů šetrnou přírodní cestou. Nestydím se jí zavolat ani s problém, o kterém si nejsem jistá, zda není banální. Super!! Setřička je taky šikulka. DOPORUČUJI!


N

nejlepsi doktorka co znam vzdy mi pomohla!!!


M

Vždy skvěle pomůže.její diagnozy jsou přesné.Umí to velice dobře s dětmi mají ji moc rádi.V homeopatii je velice dobrá několikrát už nám moc pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti