MUDr. Jaroslava Šálová

Zubař Více

Štítná nad Vláří 1 adresa

Privátní stomatolog
č.d. 417, Štítná nad Vláří

K paní doktorce chodím ráda, je milá, usměvavá, citlivá...odbornice na vysoké úrovni. Někdy musím dlouho čekat, ale to mi zas tak nevadí. Co bych jí vytkla je, že Vám spravuje zub a pak Vám řekne, zaplatíte 300 Kč... Myslím, že by se měla nejdříve zeptat, jestli chcete obyčejnou plombu nebo něco lepšího a říct, kolik to stojí, zda s tím souhlasíte. Také jsem platila za obě prohlídky, kdy jednu máte mít hrazenou pojišťovnou. K vůli 30 Kč jsem nechtěla nic říkat, ale zamrzelo to...Ale jinak moc doporučuji!

Dobrý den, tuhle paní zubařku opravdu nedoporučuji. Moje maminka od ní musela po letech odejít jak kvůli špatné práci, tak kvůli šíleným penězům, které si paní zubařka účtovala. A to jí pan zubař, u kterého je momentálně, spravoval zuby po paní zubařce celý rok. Já osobně jsem s ní byla spokojená do té doby, než mi nepokazila zub tak, že konečně po roce s ním mám pokoj. Malý kaz v zubu podle ní nic není a s klidem ho tam nechá další půlrok. Opravdu nedoporučuji.

U paní doktorky jsem také párkrát byla. To, že jsem tam dlouho čekala mi nevadilo, ostatně i v nezdravotnických zařízeních se někdy dlouho čeká.
Muj pocit je ten, že přes velkou snahu není péče na odpovídající úrovni.Zuby jsem opravdu měla spravené velmi špatně, měla jsem opakované problémy, ze kterých mě později dostal jiný zubař, na kterého jsem se obrátila.
Věřme tomu, že paní doktorka ještě v době než odejde do důchodu, nestačí poničit chrup spoustě lidí a že její nástupce ( pravděpodobně její syn ) nebude zuby mršit ale opravovat.
Jednoznačně ze svého hlediska nedoporučuji tuto lékařku.

Od pani doktorky bohužel odchází mnoho lidí.Čteme zde,že nový lékař mi spravuje zuby po pani doktorce ještě nyní, můj nový zubař říká , že nejsou zuby správně přeléčené a ošetřené, raději by je extrahovaly ,aby nebyly zdrojem fokální infekce atd atd .Je to tak, že Váš nový zubař vpodstatě přijme pacienta s velmi špatným chrupem, celý ho dá dohromady , aby bylo vidět jak člověku pomohl a tudíž si může říct i o adekvátní honorář. Jedna pravda ale je - a to určitě přiznají i ti nespokojení- pani doktorka nikdy !!! nepomluvila ani nepomlouvá své kolegy zubaře a někdy by opravdu mohla. Toto jí ale nedovoluje její charakter, snaží se s každým domluvit po dobrém , na nikoho!!!! se nepovyšuje atd. Někdo tady psal, že zbytečně kecá ,jiný zubař spíše méně a víc pracuje . Toto je také sporné. Jesti jste někdy byli v její ordinaci, když ošetřuje školku nebo zákl. školu je nutné si s dětmi promluvit, vysvětlit jim vše atd- také proto je pani doktorka mezi nimi tak oblíbená.Dále neznám jiného zubaře, který tak poctivě navštěvuje školení, kongresy pro stomatology a snaží se zavádět do praxe moderní materiály a léčebné postupy - to co si za tuto péči řekne, je opravdu jenom zlomek toho , co by lidi zaplatili třeba ve Zlíně. Nikde také není napsáno , že odborníci jsou jenom v Brně a ve Zlíně. Pani doktorka se snaží dělat svoji práci jak nejlépe umí, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Myslím si proto, že ji šmahem odsuzovat a pomlouvat / ano jsou to pomluvy, poněvadž to není pravda/za její pečlivost a vysoké pracovní nasazení není od lidí fér a většinou pomlouvají ti ,co jim nejvíce pomohla. Ve Štíné pracuje již asi - nevím přesně, ale myslím, že to bude již teměř 3O let a za tu dobu zde odvedla kus dobré a kvalitní práce.Proto si podle mne nezaslouží takové hodnocení .
Lidi, buďme rádi,že ji tady máme a nesnažme se jí její práci ještě více znechutit.Bohužel se nejde podepsat níže, pro se podepíši zde - věrný pacient Karel Ptáček.

Nedávno k nám měl přijít nějaký chlápek z O2 montovat přípojku. Řekl, že přijde v 7 hodin ráno. Tak jsme kvůli němu brzy vstali, ať hned potom můžeme jít do práce. Přišel až v 9 hodin jakoby se nechumelilo a ani se neomluvil. Byl arogantní, manželku ani nepozdravil. Tak to je rázný příklad toho, že je potřeba sledovat i jiné obory, než se jenom navážet do zdravotníků. Ti chudáci aby stáli v pozoru a nedej bože aby se někde chvilku čekalo. To je potom zle a v čekárně hotové peklo. Hned se zdvihne vlna emocí, jak je to možné a co prý tam dělají. Toto je možné slyšet v čekárnách u různých lékařů. Lidi by se měli takových nejapných poznámek radši vyvarovat a být rádi, že za dveřmi ordinace nepracuje lékař podobný již zmíněnému chlápkovi.

Vůbec nerozumím,proč se obouváme do práce zubařů a lékařů všeobecně a chceme hodnotit jejich práci.Jak můžeme posuzovat něco,na co oni chodili tak dlouho do školy a prošli tak náročným studiem.Ať si to každý jde zkusit a pak přestane říkat a psát tyto neopodstatněné věci,lži a pomluvy.A taky absolutně nechápu,proč tato stránka vznikla.Kdo se vyjádří k práci jiných povolání,třeba řemeslníků,obchodníků nebo právníků?Takový řemeslník když něco zkazí,klidně dá od toho ruce pryč a nikoho se nedovoláte.A u právníka zaplatíte,ani nemuknete.Takže je potřeba se zamyslet,než něco budete chtít zase kritizovat.

S odbornou péčí paní doktorky jsem velmi spokojena.I kdyz tady nekdo pise,ze se musi dlouho cekat,tak u dobreho doktora se vzdycky ceka.Ma totiz vetsinou hodne pacientu,protoze k nemu chce kazdy patrit a chodit.Bala bych se prijit k doktorovi,kde sice vubec necekam,jsem za 5 minut venku,ale za prvnim rohem mne vsechno vypadne.Myslim,ze takovou odbornici bychom mohli hledat siroko a daleko.Bohuzel na techto kotarech v temer pohranicni oblasti zustava jeji spickova prace stale nedocenena a proti jinym regionum v nasi republice je stale velmi levna.

Kdo chce moc vydělat, sám sobě škodí. Tahle doktorka chce udělat co nejvíce pacientů, ale neuvědomuje si, že čekání a následná rychlá péče ve stresu se negativně musí projevit. Zařážející je, že pořád k ní chodí tolik lidi. Jde vidět, jak se lidem nechce měnit a hledat lepší péči. Zuby jsou jen jedny a mají velký vliv na zdraví človeka.

Nikdy více, současný zubař mi ještě teď spravuje zuby po ní. A hle, u současného zubaře mě vemou přesně na danou dobu kdy jsem objednaný.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Paní doktorka je takový průměr - vadilo mi dlouhé čekání, s bolestivým zubem čekat 6 hodin, to Vám neuvěří ani ve škole. Ale péče nejlepší, zachránila mi zuby, co mi jinde pěkně odrovnaly. Pro srovnání, chodila sem k paní zubařce ve Zlíně - brala přesně na čas, žádné čekání, ale taky sem tam pěkně provětrala peněženku, drahé blomby mi vypadaly do půl roku. Takže ono je něco za něco. A myslím, že si spoustu lidí spíše počká, než aby za každou návštěvu byli min. o 1000,- lehčí. Ono by stačilo, kdyby si paní doktorka pevně rozvrhla čas, všude jinde mají na pacienta 15 - 30 minut, udělají mu max. 1 zub a příště další. Nebo míň mluvit a pracovat. Snaží se udělat co nejvíc lidí za den, ale dopadá to tak, že tam lidé stráví půl dne, co je jinde nemyslitelné. V dnešní době je čas drahý a nikde Vám nedají volno k lékaři - zvlášť v této době. Jinak je to výborná paní doktorka, doufám, že si přečte naše názory. Myslíme to jen dobře.