Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka a sestřička nemohli jsme si vybrat lepší tým vždy nám poradí a nikdy neodmítne dělá vše proto aby byly děti zdravé...

H
Ověřený profil

Skvělá paní doktorka i kardiolog. Výborný přístup k dětem, vždy ochotná a milá. V každé situaci ochotně poradila a vždy dobře. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Můžu jen a jen doporučit.

J
Ověřený profil

Perfektní přístup k mojí tříleté dceři, obdiv, vyšetření formou hry, profesionalita, zájem, myslím, že svoji profesi vykonávají skvěle a hodně pomohou, děkuji.


I

Mám tři syny - dnes už dospělé. Když byli malí, náhodou jsme se dostali k paní doktorce. Byla to náhoda, za kterou jsem a budu celý život vděčná. Lepšího dětského lékaře jsem si nemohla přát. I sestřička Maruška je skvělá.
Profesionalita se přirozeně prolíná s klidným lidským přístupem k pacientovy, vstřícností, pohodou, pečlivostí, důsledností, obrovským zájmem o zdraví svých malých pacientů. Moc paní doktorce i sestřičce děkuji a vděčím jim za zdraví svých dětí. Irena


J
Ověřený profil

Paní doktorka Kunčarová je skvělá dětská lékařka s dobrým přístupem k dětem i rodičům. Je důrazná a dle mého názoru je to takto třeba, protože jsem přesvědčena o tom, že každý rodič, když má dítě nemocné, je tak trochu v nepohodě a neposlouchá pořádně "na celé ucho". Takže já tu důraznost vítám.
Každý z nás nemá někdy dobrý den a vždy všechny situace nezvládnem na 100%, ale dělat závěry z jedné návštěvy- pokud jste zdraví, pak jich více za delší dobu nestihnete a pokud jste, či jsme nemocní, musíme také respektovat, že lékař volí, jak po sobě dětské klienty vezem- dle závažnosti nemoci. Paní doktorka je kardiolog a má pacienty objednané, takže my- příchozí asi těžko víme, jaké to pořadí je.
Neabsolvovali jsme nikdy nadbytečná vyšetření, či odběry krve- na tu danou chvíli a situaci- hlavně s ohledem na dítě a stres z toho pro něj plynoucí. neměla jsem však nikdy pocit, že by práci paní doktorka nedělala pořádně. A sestřička také ne. Jsou sehraná dvojice a myslím, že celkem v pohodě. Přeji všem příjemný den. Janíková


S

K paní doktorce jsem chodila již jako dítě a vždy na mě byla moc hodná. No a když se mi pak narodila dcera se srdeční vadou, bylo jsem velmi ráda, že si ji paní doktorka vzala do péče. Ona i sestřička jsou VŽDY ochotné pomoci a poradit. Domluva je naprosto bez problémů a těžko bych si dokázala představit profesionálnější přístup jak ze strany paní doktorky, tak i ze strany sestřičky. Vzhledem k náročnosti a závažnosti onemocnění pacientů, k jejich počtu a neustále se měnícím zdravotnickým předpisům je obě obdivuji, že to vše dokáží zvládat a přitom si zachovat lidský přístup. Moc děkuji, že Vás máme!!


K teto pani doktorce jsem zacla chodit jako 8 lete dite. Pro problemy ze srdcem. Vzdycky ve me jako v diteti vzbuzovala strach a nikdy jsem k ni nechtela chodit. Navic to potuplovala tim, ze mi rekla, ze pokud k ni nebudu chodit, tak ze umru. To jsem si zapamatovala a byla jsem z toho celkem hodne dlouhou dobu na tom psychicky spatne. Porad jsem si promitala jak mi rekla, ze umru, pritom v tom veku by dr. mela mit rozlisovaci schopnost a hlavne by mela vedet, ze snad ani zadny doktor s pacientem , ktery umira by takto nemluvil... Ze sestrickou jsem nikdy problem nemela. Doktorka pro me vzdy byla chladna, neprijemna a snad nikdy jsem od ni neslysela vlidneho sluvka, ne z hlediska doktorskeho, ale z pohledu detskeh citliveho vnimani...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to skvěla doktorka. Já ji měla jako dítě a dala jsem k ní i mé dvě děti.Bohužel postupem času jsem je musela odhlasit abych uvolnila místo pro kardiologické děti ( s mé vlastní vůle) a najít si lékaře blíž k domovu. Přesto se nadále stýkám s paní doktorkou dál i když jen pracovně a doteť je ochotná mi pomoc s dětmi, když si nevím rady. Dokonce i když jsem vyrostla s dětských střevíčků tak mě paní doktorka nechala odebrat krev neboť se ji neco nelibilo na mě. Je to takový strářný anděl.
Mohu jen doporučit její chovaní jak k dětem tak k rodičům je perfektní: Faranová
P.S.: sestřička je také báječná a je to kapanek hlídací pes, ale tak to má být :DDDD osobní strážce ordinace :DD


L

Vždy profesionální a hlavně lidský přístup k malým pacientům.Příjemná a milá sestřička.


P

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Má se mnou a mými dotazy zlatou trpělivost. Děti ji od malička mají rádi. Je to profík. Sestřička je taky úžasná. Je radost k nim do ordinace chodit. Vždy milé, klidné, vstřícné a ochotné. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu