Ordinace PL pro dospělé
č.d. 364, Hostomice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Byl jsem u paní Mudr. Na vstupní prohlídce. Mohu konstatovat, že je úplně v pohodě velmi příjemná. Mohu jen doporučit.

Mám opravdu jen dobré zkušenosti, je to příjemná a profesionální paní doktorka, která mi vždy poradila i nad rámec své péče. Přešla jsem k ní před lety a nemohu si tedy na nic stěžovat. Jsem ráda, že je mojí ošetřující lékařkou. A sestřička je příjemná, v pohodě. Mgr. Dita Hájková

ja jsem spani doktorkou docela spokojena je vstricna a kdykoliv pomuze,,,pred dvema rokami me stipla infikovana bzikavka a mela jsem nohu oteklou jak balon a jeste se mi udelalo kolo cerveny uprostred bily tak me poslala do nemocnice na internu protoze jsem alergicka a tam mi davali antibiotika ...kdyz jsem byla poradku tak za 3 nedele me propustili do domaci pece.

Velmi nepříjemná doktorka. Byla jsem zde na dovolené a vyhřezla mi plotýnka. Byla to šílená bolest. Když jsem se doplazila do ordinace, doktorka i sestra ani neodpověděly na pozdrav a obě dvě vykřikly : Co ty boty, vy nemáte návleky? Bohužel návleky na boty jsem si opravdu nemohla obout, neboť jsem se neohnula. Potom jsem řekla co mi je, ani se na mne nepodívala a poslala mi do Hořovic do nemocnice. Takhle si tedy první pomoc nepředstavuji. Auto jsem taky neměla, tak jsem si musela volat záchranku.Moc pani doktorce děkuji.

Velmi, opravdu velmi nevstřícná paní doktorka :o((((((

Velice příjemná a kvalitní praktická lékařka.