Ordinace PL pro dospělé
Komenského 25, Dašice

Sdělím to asi tak,doktor by nebyl špatný,vyslechne pacienty,pošle popřípadě k odborníkovi,ale měl by se zamyslet nad tím proč mu utíkají pacienti.Pokud sestra se špatně vyspí a seřve pacienta ještě v čekárně,že se raději sebere a odejde,nebo hůře,že ho to vezme tak,že se rozbrečí a toho jsem byla svědkem,tak to už je na zamyšlenou.Věřím,že sestra zkušenosti za svůj život má,ale myslím,že nyní už by si měla zůstat doma v důchodu,popřípadě rozmazlovat vnoučata a místo přenechat třeba mladé sestřičce,která je po mateřské,ráda by vykonávala své povolání a nemůže dělat směny v nemocnici.Myslím,že takových děvčat je dnes dost.Tak co pane doktore ZAMYSLÍTE SE!

Lékař je k ničemu, nemá své slovo, ordinuje sestra, radí mu co má dělat jak advokát. Stačí její jeden pohled a pacienti utíkají už z čekárny. Aby nemusela uklízet WC, raději ho zamkne a pacienty odkazuje "na město"!!!! Co na to řekne hygiena?!?! Když nechce pracovat, pacienti ji jen rozčilují chudinku (to ostatně celou její éru ve zdravotnictví) , tak ať maže do důchodu!!!! a pan doktor jí jde dělat osobního lékaře a uvolní tu místo kvalitnímu a lidskému lékaři a pořádné sestře.

Všechny mé návštěvy u tohoto doktora byli otřesné. Pan doktor je jako člověk příjemný, ale pokaždé když jsem tam byla mě naprosto chybně určil diagnozu a poslal mě za špatným odborníkem, nemoc se tím protáhla a já do sebe zbytečně cpala léky které nebyli za potřebí. Takovou zkušenost nemám jen já ale i moje matka, které velmi zanedbal její zdravotní problém. Obě od něho odcházíme a vám to radím také! Až poslední návštěva mě však donutila odejít od tohoto lékaře. Kdy mě v těhotenství, když mi bylo na omdlení a zvracela jsem, odmítla vyslechnout poté co jsem jí oslovila i přesto, že byl zamčený záchod. Až můj manžel se musel doslova vloupat do ordinace, aby se přímo doktora zeptal zda by mu nemohl podat potvrzení, které má již vyplněné na stole, když jeho těhotná žena omdlívá a zvrací. Sestra nás za tento zásah naprosto seřvala, že nemáme co vcházet do ordinace bez vyzvání a že takhle se to teda u nich nedělá. Takový přístup jsem jinde skutečně nazažila, nehledě na to, že jsem pro tento dokument ani nemusela osobně z Pardubic jet, kdyby ho dala při předchozí návštěvě mému otci. Tomu však řekla, že potřebuje vidět mou průkazku, o kterou si však ani neřekla, když jsem tam přijela já. Takže to že jsem já v těhotenství, kdy jsem několik měsíců zvracela a chodila kvůli dehydrataci na kapačky musela jet několik kilometrů pro dokument, který jsem ani osobně vyzvedávat nemusela, byla skutečně pouze BUZERACE SESTRY!!!! TO ŽE SESTRA NEMÁ ODDĚLENOU MÍSTNOST A SEDÍ PŘI DOKTOROVI I PŘI ŘEŠENÍ SOUKROMÝCH ZÁLEŽITOSTÍ A INTIMNOSTÍ, NEHLEDĚ NA TO ŽE VŠE KOMENTUJE A PANA DOKTORA OPRAVUJE, JE SNAD I PODLE PŘEDPISŮ. TO JSEM TEDY NIKDE JINDE NEVIDĚLA. ALE V DAŠICÍCH JAK JE VIDNO ORDINUJE SESTRA A NÉ DOKTOR.

Sestra by měla jít do důchodu....

NECHÁPU DOST DOBŘE NESPOKOJENOST,JÁ OSOBNĚ NEMÁM ŽÁDNÉ DŮVODY KE STÍŽNOSTEM NA PANA DOKTORA ANI NA SESTŘIČKU.z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI SI CENÍM TAKÉ OCHOTY A SPOLEHLIVOSTI,SE KTEROU NAVŠTĚVUJÍ NEMOHOUCÍ PACIENTY.VÍM O NEJEDNOM PŘÍPADĚ,KDY SESTŘIČKA VE VOLNÝCH DNECH NAVŠTÍVÍ PACIENTY,KTEŘÍ POTŘEBUJÍ PŘEVAZY A POD.
Oni jsou lidé,kteří vidí jenom to,že v čekárně stráví trochu času - vždyť si při tom popovídají o novinkách. Sestřička má přehled o tom,kdo jde na injekci nebo čeká na vyšetření,nemohu souhlasit s tak záporným hodnocením.

U pana doktora jsme zaregistrovaná už pár let a nikdy jsme neměla problém.Diagnoza určená správně,léčba odpovídající.Čeho si cením asi nejvíc nikdy ze mě netahal zbytečně peníze,jak někteří lékaři(za vypsání receptu,za zdělení výsledků).Docela mě negativní ohlasy tady překvapili.Znám mnohem horší obvoďáky,právě od jednoho šílence jsme k panu doktorovi přešla.

Nejlepši doktor :)

Chodím k tomuto lékaři již pět let a jsem spokojen. A posuzovat něco podle IP je chabé a ubohé,každý inteligentní člověk ví,že IP adresu může mít společnou více lidí. Běžte si lidičky stěžovat na vládu, že rozkrádají státní kasu zadlužujou stát apod. ale nenasrávejte se do doktora. Je nejlepší a sestřička je taky v pohodě. A ty pisálkové,kteří tady hodnotí vzhled nooo ubohost sama. Určitě bych doporučoval podívat se alespoň jednou denně do zrcadla.Jo a lidi nikdo nemládneme tak troch úcty k lidem.

pan doktor Veselka a jeho sestřička jsou báječní lidé, ochotní milí a pan doktor je až poněkud přepečlivý. Jen tak dál pane doktore. A se simulantama vyrazte dveře a ještě je s rozběhem kopněte do prdele,oni si příště rozmyslí simulovat a prudit a drbat v čekárně. Takové ty drbny a unuděný bych lejskala bičem,jen zdržují ty lidičky,kterým je opravdu špatně.Prostě lidem z vesnice,vlastně buranům se nezavděčíte ikdyby jste měl ruce ze zlata.Bohužel mi nejde vložit podpis,takže jmenuji se Koděrová

Pan doktor Veselka je velice příjemný člověk a velmi dobrý lékař. nikdy jsem neměla problém ani s jeho sestřičkou. Kdykoli jsem tam přišla, pokaždé byli oba v pohodě.Spíš bych měla o sobě říkat,že jsem lajdák a neoběhala jsem si všechna vyšetření, která mi byla doporučena. (např.odběry krve)
Tady na netu si může anonymně každý psát co chce a v tom vidím ten problém. Pokud si někdo myslí, že nebyl správně vyšetřen panem doktorem, ať si stěžuje přímo u něho, ale proboha proč urážet anonymně na netu? Takže abych to ukončila setřička je pohodová ženská a doktor je super. Obdivuju je za to, že mají s některými lidmi (simulanty) trpělivost.Já bych některý povaleče a simulanty hnala až by jim hořela koudel u p.....
A ještě pro ty anonymní stěžovatele: nebojte se pod svůj názor podepsat, nebo jste jenom zbabělci a pomlouvat a stěžovat si anonymně na internetu je pro vás lepší, než sami se sebou raději něco udělat, aby jste nebyli zapšklí, zlí a jedovatí? Ještě rada : něco dělejte lidi líní a unudění, nebudete mít tolika času na vymýšlení ptákovin a pomlouvání.