Adresa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Lidická 1715, Vlašim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie Jiný

Pro mě spokojenost, na co jsem se zeptala, bylo mi zodpovězeno,
injekce do kolene mi pomohla, dostala jsem doporučení na RTG,
podle kterého pan doktor určí další postup.

V
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie doprovod 92 leté matky na ošetření

Jak vidím, tak pozitivní hodnocení pana doktora je již dávno minulostí. Copak se stalo, že z příjemného lékaře je za několik let nepříjemný a arogantní člověk, který se tváří, že jej pacienti otravují, zvyšuje bezdůvodně hlas a v podstatě vůbec neléčí. Je to smutné a jeho chování mám akorát dost. Proto přeobjednám mámu k jinému lékaři. A vy se pane doktore můžete stydět a měl byste se nad sebou zamyslet.

M
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie bolest nohy

U pana jakože užasného doktora Škramlíka jsem čekala 4 hodiny než na mě přišla řada.Při chuzi mě bolelo a píchalo v patě.V ordinaci jsem byla mžik .Neochota a arogance ze strany lékaře,aniž by mi zdelil diagnozu .Doporučil mi abych si koupila boty na vysokém podpadku.Nechápu,že mě ani neposlal na rentgen.Jiným lékařem bylo zjištěno ,že mam 2 patní ostruhy .Také by mohl ortoped alespon 1 krát v týdnu ordinovat do 16 až 17 hodin.Jak je to u jiných lékařu.Každý si nemuže dovolit odejít z práce na 4 hodiny a strávit to čekánim u doktora.Taky mě udivuje ,že má ordinační dobu od 9 a začíná ordinovat až v 10,30.Co se týče čekárny ,málo místa, pro staré pacienty s omezenou pohyblivostí a berlemi (naprosto nevyhovujicí ).Za mě v žádném případě tohoto doktora nedoporučuji.


M
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Pan doktor je velice arogantní a neochotný člověk.Člověka ani nepošle na rtg aby poznal příčinu nemoci.Já k němu chodila rok trpěla jsem bolestí,než mě došla trpělivost a šla k jinému lékaři,který mě hned poslal na rtg a hned poznal příčinu a hlavně mě vyléčil.Za mě rozhodně nedoporučuji.


Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Pan doktor je velice ochotný,má k pacientům lidský přístup není jako někteří doktoři kteří ani pořádně nevysetrí,za mě pana doktora doporučuji.


P
Ověřený profil

Zatím mám čerstvé zážitky a zkušenosti a nemůžu si stěžovat. Pan doktor mě přesvědčil svým přístupem před operací i po ní, že je správným doktorem na správném místě. Kéž bych se k němu dostal dříve.


Už jsem sice v roce 2009 psal hodnocení i přání o klonování doktora Škramlíka nic méně na svém hodnocení trvám.Po přečtení některých příspěvků jsem se rozhodl napsat ještě jednou.Doktor Škramlík nejenže operuje v Benešovské nemocnici,ale ještě ordinuje ve Vlašimi.To že má ordinační hodiny pouze dvakrát týdně a že mnohdy přijede pozdě ještě neznamená že se někde fláká.Ležel jsem dost dlouhou dobu v Benešově abych mohl zodpovědně napsat,že vím jakej má frmol.Když skončí operace nebo službu v nemocnici tak letí do Vlašimi kde má plnou čekárnu lidí kteří na něj čekají.I já po propuštění z Benešova jsem musel čekat.Musím předeslat že rád.V průběhu dvou let jsem nepodstoupil jednu operaci ale hned několik operací v Benešovské nemocnici na ortop.odd.Takže to neni poznatek a hodnocení doktora Škramlíka z krátkého časového pohledu.Určitě takto nelítá z nějakejch finančních nebo jinejch zyštnejch důvodů,neni mu to zapotřeba.Ale jsem přesvědčenej že je to jeden z mála doktorů kterej ještě stále bere své pacoše jako liďi a ne jako čísla účtů. motorkář Růžička


mistr


je to nejochotnější lékař se kterým jsem se potkala. děkuji


Z

Jaképak hodnocení,stačí přijít do čekárny ortopedie v Benešovské nemocnici nebo ve Vlašimské ortopedické ordinaci,a záhy zjistíte že zde jsou lidé kterým nevadí čekat dlouhé hodiny jen proto aby se jich doktor Škramlík ujal,protože v něm mají záruku čestného a vysoce fundovaného lékaře i člověka který se snaží v rámci možností jim odpomoci od jejich zdravotních problémů.Škoda že neni možnost ho naklonovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu