Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Lidická 1715, Vlašim

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie Jiný

Pro mě spokojenost, na co jsem se zeptala, bylo mi zodpovězeno,
injekce do kolene mi pomohla, dostala jsem doporučení na RTG,
podle kterého pan doktor určí další postup.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie doprovod 92 leté matky na ošetření

Jak vidím, tak pozitivní hodnocení pana doktora je již dávno minulostí. Copak se stalo, že z příjemného lékaře je za několik let nepříjemný a arogantní člověk, který se tváří, že jej pacienti otravují, zvyšuje bezdůvodně hlas a v podstatě vůbec neléčí. Je to smutné a jeho chování mám akorát dost. Proto přeobjednám mámu k jinému lékaři. A vy se pane doktore můžete stydět a měl byste se nad sebou zamyslet.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie bolest nohy

U pana jakože užasného doktora Škramlíka jsem čekala 4 hodiny než na mě přišla řada.Při chuzi mě bolelo a píchalo v patě.V ordinaci jsem byla mžik .Neochota a arogance ze strany lékaře,aniž by mi zdelil diagnozu .Doporučil mi abych si koupila boty na vysokém podpadku.Nechápu,že mě ani neposlal na rentgen.Jiným lékařem bylo zjištěno ,že mam 2 patní ostruhy .Také by mohl ortoped alespon 1 krát v týdnu ordinovat do 16 až 17 hodin.Jak je to u jiných lékařu.Každý si nemuže dovolit odejít z práce na 4 hodiny a strávit to čekánim u doktora.Taky mě udivuje ,že má ordinační dobu od 9 a začíná ordinovat až v 10,30.Co se týče čekárny ,málo místa, pro staré pacienty s omezenou pohyblivostí a berlemi (naprosto nevyhovujicí ).Za mě v žádném případě tohoto doktora nedoporučuji.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Pan doktor je velice arogantní a neochotný člověk.Člověka ani nepošle na rtg aby poznal příčinu nemoci.Já k němu chodila rok trpěla jsem bolestí,než mě došla trpělivost a šla k jinému lékaři,který mě hned poslal na rtg a hned poznal příčinu a hlavně mě vyléčil.Za mě rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Pan doktor je velice ochotný,má k pacientům lidský přístup není jako někteří doktoři kteří ani pořádně nevysetrí,za mě pana doktora doporučuji.

Zatím mám čerstvé zážitky a zkušenosti a nemůžu si stěžovat. Pan doktor mě přesvědčil svým přístupem před operací i po ní, že je správným doktorem na správném místě. Kéž bych se k němu dostal dříve.

Už jsem sice v roce 2009 psal hodnocení i přání o klonování doktora Škramlíka nic méně na svém hodnocení trvám.Po přečtení některých příspěvků jsem se rozhodl napsat ještě jednou.Doktor Škramlík nejenže operuje v Benešovské nemocnici,ale ještě ordinuje ve Vlašimi.To že má ordinační hodiny pouze dvakrát týdně a že mnohdy přijede pozdě ještě neznamená že se někde fláká.Ležel jsem dost dlouhou dobu v Benešově abych mohl zodpovědně napsat,že vím jakej má frmol.Když skončí operace nebo službu v nemocnici tak letí do Vlašimi kde má plnou čekárnu lidí kteří na něj čekají.I já po propuštění z Benešova jsem musel čekat.Musím předeslat že rád.V průběhu dvou let jsem nepodstoupil jednu operaci ale hned několik operací v Benešovské nemocnici na ortop.odd.Takže to neni poznatek a hodnocení doktora Škramlíka z krátkého časového pohledu.Určitě takto nelítá z nějakejch finančních nebo jinejch zyštnejch důvodů,neni mu to zapotřeba.Ale jsem přesvědčenej že je to jeden z mála doktorů kterej ještě stále bere své pacoše jako liďi a ne jako čísla účtů. motorkář Růžička

mistr

je to nejochotnější lékař se kterým jsem se potkala. děkuji

Jaképak hodnocení,stačí přijít do čekárny ortopedie v Benešovské nemocnici nebo ve Vlašimské ortopedické ordinaci,a záhy zjistíte že zde jsou lidé kterým nevadí čekat dlouhé hodiny jen proto aby se jich doktor Škramlík ujal,protože v něm mají záruku čestného a vysoce fundovaného lékaře i člověka který se snaží v rámci možností jim odpomoci od jejich zdravotních problémů.Škoda že neni možnost ho naklonovat.