MUDr. Jaroslav Ožďan

Česká Skalice 1 adresa

STOMATOLOGICKÁ AMBULANCE
Boženy Němcové 13, Česká Skalice

Umístění: STOMATOLOGICKÁ AMBULANCE jsem jeho pacientem

MUDr.Ožďan je 1.zubař, který mne v roce 2013 zbavil strachu ze zubařů. Po 15 letech nechození k zubaři mi dal všechny zuby dohromady. Sdělil jsem mu, že moje jediné přání je zachránit zuby, protože hraji na dechový nástroj. Nepoznal jsem lepšího zubaře v péči o zuby. Nazval jsem ho nikoliv zubařem, ale SOCHAŘEM, protože nejen při plombování, ale i při tvorbě korunek se se vším doslova hrál, aby jeho dílo bylo estetické, funkční a hlavně vydrželo. Jsem velmi spokojený a jeho péči doporučuji každému. Proto k němu začala chodit i moje manželka, s kterou si též dává mimořádnou práci a ona je též velmi spokojená. A názor na to, že je drahý? Nikoliv. Vždy dává vybrat metodu, kterou si zvolíme a pokud si zvolíme kvalitní materiály a výplně, vždy dává garanci trvanlivosti. Pravdou je, že je přísným zubařem, který nestrpí, aby objednaný pacient přišel pozdě anebo vůbec, protože tak každý riskuje, že se ho asertivním způsobem zbaví, neb chce sloužit a nikoliv mrhat svým časem zbytečným prostojem. Jak se říká - KDO NEVĚŘÍ, AŤ TAM BĚŽÍ. Ing.Josef Vavřík - Česká Skalice

Pitvat zubní kanálky a tahat nerv ze zubu bez umrtvení? Není žádný problém u tohodle "zubaře". Mně a mému příbuznému takto pitval bolavý zub. Už k němu NIKDY nejdu!! + rozvrtal mi plno zubů které se mi následně rozpadli = další výdaje do jeho kapsičky.

Vynikající péče, profesionální a milý přístup, nemusí se čekat, celá rodina je spokojená. Děkujeme! Puskajlerová

Tak jsem byl poprvé a doufám že i naposled.Slyšel jsem jen samou kritiku na jeho osobu a mohu jen souhlasit.Moje lékařka měla dovolenou a on jí zastupoval,potřeboval jsem vyřešit můj bolavej zub páč za pár dní jsem odjížděl na dovolenou do zahraničí a nechtěl jsem to pak řešit tam.Po tel. dohodě jsem měl přijet,mimochodem sestřička byla příjemná a milá o to bylo pak nemilé překvapení arogantní a neochotné jednání.Vyvrtal mi stoličku a nechal otevřenou že si to mám nechat dodělat od své lékařky i když věděl že má dovču a já jedu za 3 dny do zahraničí,prostě nezájem.Za 40 let se mi nestalo aby mi nechali otevřenou stoličku.Ale to ještě není vše,zub byl tak špatně opracovaný (ostrý) že jsem musel hned druhý den vyhledat opravdového zubaře aby mi to obrousil,páč jsem měl jazyk už tak odřený že už jsem nemohl ani mluvit.Musel jsem to poupravit,nechtěli mě to zveřejnit že prej ho urážím :-D ať žije svoboda slova :-D

K panu doktorovi jsem přešla od své zubařky a zachránil mě! je to velký profesionál se skvělým vybavením, výborným přístupem a sympatickou sestřičkou. a v jeho čekárně se nečeká, má to perfektně naplánované

!

K tomuto zubaři jsem chodila jako malá holka, vždy pár dní před jeho návštěvou jsem byla neuvěřitelně ve stresu, pamatuju si to doteď. Nejen že se ke mně choval jako hulvát, že jsem rozmazlené uřvané děcko, kolikrát na mě i zakřičel ať se uklidním a nepředvádím se. Pro mě je to navždycky neprofesionální a arogantní hovado, které už nikdy nechci vidět, i kdyby se stokrát zlepšil. Mým rodičům navíc zničil zuby neuvěřitelným způsobem - Máte tam kaz? Tak to rovnou vytrhneme, kdo by se s tím vrtal, že..

Já osobně jsem s panem doktorem velmi spokojen. Rovněž ho navštěvuje moje manželka ,oba jme spokojení s jeho prací.Vždy dá vybrat zda na pojišťovnu a nebo nadstandart.Jeho vybavení je na velmi dobré úrovni. Mirek Gregor

K doktorovi Oźďanovi bych už nikdy nešel - jednou to stačilo! Dijvím se těm kladným hodnocením - asi to píší jeho známí...

Jsem přesvědčená, že pan doktor je opravdu odborník. Jestli někdo jde k lékaři a chce slyšet, že má zdravé zuby i v případě ,že jsou zkažené, tak to je smůla.Když jdete k lékaři s tím, aby řekl to co chcete slyšet , je mi vás líto.
Mám opačné zkušenosti, jeden pan doktor mě uklidňoval, jak mám zdravé zuby, no a pak přišla katastrofa. Dnes po deseti létech co navštěvuji doktora Ožďana mám zuby v pořádku. Pana doktora dnes navštěvuje celá moje rodina a jsme všichni spokojení.

Pan doktor je myslím odborník přes stomatologii a nabídka variant ošetření je celkem bohatá (můžete zvolit i hrazenou pojišťovnou!). Nikdy se mi nestalo, že by mi výplň vypadla apod. Chodím sem již od cca 2. pol. 90. let.
Plusem je i příjemné moderní prostředí ordinace i čekárny.

Jako jedinou výtku lze zmínit již zmíněné: hrazené výkony jsou obecně asi dražší - nicméně možnost volby tu je pro každého.