Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Voldušská 750/II, Rokycany
Praktický gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

já si na pana doktora nemůžu ztěžovat...ba naopak...tudíž zcela nesouhlasím s HEDOU...
je citlivej,příjemneja jsem u něj už 4roky a i těhotenství v pořádku a péče bezvadná...
on ví co jsou plastová zrcátka HEDO,jen si o ně musíte říct u sestřičky...
na pana doktora nedám dopustit...jsem spokojená...


L

jenom se divím jestli máme zkušenosti se stejným lékařem. Pacientkou jsem u něho již 18let, mám 2 děti, velice příjemný pán v letech který se zajímá o vaše problémy, plastová zrcadla samozřejmě již řadu let používá, ultrazvuk je sice staršího data ale zase vyšetření na něm není zpoplatněno horentníma sumama a případné problémy odhalí stejně spolehlivě jako novější modely jen s ním musí mít personál více zkušeností. Naopak bych řekla že je pan doktor k těhotným až úzkostlivý, měla jsem všechna dostupná vyšetření až se v plzenské porodnici divily a pana doktora za jeho pečlivost chválily. mohu tedy jen doporučit.p.s. maminku nám zachránil od otravy krve protože její gynekoložka včas neodhalila vnitřní krvácení a měla v sobě spousty krve, až můj pan doktor jí pomohl. je vážně skvělý, jediná nevíhoda je věk protože až půjde do penze nevím kde najdu adekvátní náhradu.


B

straaaaašně dlouhá čekací doba, klidně si odejde na oběd a nechá čekat pacientky. je sice pomalý, ale nemám jinak výhrady.


Raději nedoporučuji. Je fakt, že jsem se ho chvílema bála se na něco zeptat,aby mi zas nedal najevo,,jak to, že se ho na to vůbec ptám a jak to, že to nevím". Jeho odpovědi vždy strohé a neřešily daný problém. Pokud potřebujete gynekologa jen na pravidelné roční prohlídky, tak je dostačující. Pro těhotné nedoporučuji, má zastaralý ultrazvuk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k němu 23 let a nemůžu si na něj stěžovat. Vždy se chová slušně, zajímá se o problémy a umí jasně vysvětlit, na co se ho člověk zeptá. Začala jsem k němu chodit jako těhotná. Teď k němu dochází i moje 22-letá dcera a je spokojena. Je to lékař s dlouholetou praxí a pro nás je nejlepší.


Ověřeny pacient

Nikdy v životě jsem se nesetkala s takhle nepříjemným a arogantním lékařem...vzhledem k častému stěhování jsem měnila doktory často ale tohle byla má nejhorší volba....léky mi psal bez jakéhokoliv vyšetření a klasické vyšetření velmi bolestivé a on pěkně protivný!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Člověk,který odvádí svou práci tak jak má,rád poradí a hlavně nikdy nic nepodcenní


J

Občas náladový,ale práci odvádí skvěle


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti