Sam. ordinace PL pro dospělé
Na zámečku 1, Horní Jelení

Je to výborný lékař, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal. Léčil celou naši rodinu a vždy byl ochotný. Nebyl problém mu zavolat kdykoliv během dne nebo i o víkendu. Vždy přijel nebo poradil co dělat. Lékař, který nastoupil po něm je jeho pravý opak, prostě neochota sama. Je neosobní, komisní a neochotný. Hlavně když mu zaplatíte 30,-Kč a víc ho nezajímá. Moc na pana doktora Navrátila vzpomínáme a vždy když zastupuje nového doktora pana Jiřího Zdražila mi srdíčko radostí poskočí. Myslím, že teprve teď spousta lidí pochopila a ocenila přednosti pana doktora Navrátila. Přejeme mu pevné zdraví.

KAŽDÉHO NEMUŽE VYLEČIT,TAK JAK BY STE SI PŘEDSTAVOVALI.NECHTE HO BÝT.ZA TI ŠPATNÉ KOMENTÁŘE BY STE SE MĚLI STYDĚT.

Bezvadný lékař, je jako z rodiny, nemohu si na něj v ničem stěžovat.
I když v minulosti trochu prchlivý, vše vyrovná jeho ochota a vstřícnost.
Bude nás mrzet, až odejde...

U takového lékaře mě tolik nevadí že musím platit poplatky.Je výborný diagnostik.Díky němu jsem nikdy zbytečne neběhal k jinému lekaři(tak jak v nemocnicích to mají zvykem,že si Vás přehazují jako žhaví brambor) a vždy mě poslal hned tak kam jsem měl jít.Gregory House mu nesahá ani po kolena.:)Pane doktore patří Vám velké díky

člověk na svém místě.

Hrubě nesouhlasím s tímto záporným komentářem, natolik, že bych se k tomu ráda též vyjádřila. Onen pán má sám v textu spoustu hrubých chyb a bude mluvit o nesmyslných zprávách. Nenajde jediného cloveka, ktereho by mel MUDr. Navrátil "na svedomí". Novinky v medicíně?? Jaké konkrétně by jste si přál?? Důležité je, že člověk, který přijde k lékaři, dostane potřebnou pomoc a ne jestli má lékař počítač! Jestli vám toto tolik vadí, muzete preci odejít jinam a jsem zvedava, jestli počítač vase problemy vyresí lépe. Operace v Praze? Vy znáte podrobnosti a duvody, ktere k tomuto vedly? Zajiste ne! Soude podle poctu spokojených lidi, kteri chodí do ordinace a věčně plné čekárny pacientu, kteří si na pana doktora radeji pockali, nez by odesli jinam, je zrejme, že je to výborný lékař, uznávaný a ve svém oboru naprosto kompetentní! Mezi lidmi slýchám opačné názory než jste zde vypodobnil a sama mám s MUDr. Navrátilem letité a jen ty NEJLEPŠÍ zkušenosti.

Za vše co udělal pro naši rodinu mu patří největší dík. Ať si každý říká co chce, takového praktika se jeho obvod nedočká, co on dělal a dělá pro pacienty nikdo dělat nebude. Za jeho obětavost a poslední péči pro naši maminku na něho nikdy nezapomeneme a on to ví, za vše díky Horáčkovi.

Ž

Je to výborný lékař. Všem doporučuji.

Nechápu člověka, který může napsat, že pan doktor je nekompetentní. Druhá věc, kterou nemůže ani zdaleka tušit je cena za jeho ordinaci. Pan doktor je výborný lékař, výborný diagnostik a výborný člověk. Jsem moc ráda, že tu je a doufám, že ještě bude. Neustále se vzdělává a učí novým věcem, proto vidí i do moderní medicíny. Díky za něj!

Ž

Nesouhlasím s hodnocením nekompetentní, je vidět, ze tento pacient asi pana doktora moc nepotreboval. Pro me i celou moji rodinu udelal víc než musel a stejne tak pro spoustu dalsích lidí. V důchodovém věku sice je, ale budme rádi, ze ho tu jeste mame, protože právě díky tomu,že je ze "staré školy", není tržní, ale stále mu jde především o člověka. Narozdíl od většiny mladých lékařů, kteří jistě moderní medicínu využívají, ale také si za ní nechají pořádne zaplatit a pacienta mnohdy ani nevidí. U tohoto lékaře máte jistotu, ze pro vás udělá maximum. Vřele doporučuji!!!!