Adresa

MOHAPL Jaroslav s.r.o., prakt.lék.gyn.
Temenická 92/2766, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

CHODÍM K PANU DOKTOROVI UŽ PÁR LET A TAK SLUŠNÉHO,HODNÉHO A HLAVNĚ JEHO PÉČE JE NA VELICE VYSOKÉ PROFESIONÁLNÍ UROVNI.

Pan Mohapl je nejlepsi zensky lekar jakeho jsem potkala vysetreni od nej neboli a taky u nej nekrvacim jako u vysetreni ostatnimi doktory.

Ověřený profil

Pan doktor je velice šikovný a moc ho doporučuji.Mě osobně se dá říct,že zachránil život.Dlouhá léta jsem měla problémy s výtoky,můj dřívější doktor na nic nepřišel,jenom mi dával pořád nějaké prášky,pan doktor Mohapl mi udělal vyšetření a hned mě poslal na operaci,kterou sám prováděl.Když za mnou přišel na předoperační, stisl mi ruku a řekl,že vše bude v pořádku,já se uklidnila a věřila,že vše dopadne dobře,taky dopadlo.Operoval mě v roce 1999 a od té doby mám pokoj.Moc děkuji a přála bych si víc takových doktorů.S pozdravem Soňa


1.prostě


Byl u mého prvního vyšetření i u porudu mých tří dcer.


J

Pana doktora můžu všem doporučit, profesionál a hlavně nezapomíná na lidskou stránku, je mimo jiný i moc milý a sympatický člověk s lidským přístupem, zájmem. Umí nejen léčit, ale také povzbudit. A moc milá sestřička.


nej lékař


J

Jsem s panem doktorem velice spokojena. Dříve mi vadilo dlouhé sezení v čekárně a poslední dobou jsem šla na řadu přesně v dobu objednání. Sestřička je velice příjemná.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Dokázím k němu i s dcerou léta, a ždy jsme byly s jeho prací velice spokojeny


K

Pan doktor je jeden s nejlepších vřele bych ho doporučila všem novým pacientkám. Je hodný a s každým problémem si vý rady, i když si myslíte, že je všechno už ztraceno on vždycky vý ještě o dalších třech možnostech.Je sice fakt, že objednávací doba na hodinu je nepříjemná, když tak přindete na 9hod tak vás vezme až v deset nebo později to je jediné nevýhodné jinak je to tam super, nevím co bych dělala kdyby odešel do důchodu, marně bych hledala takového dalšího doktora.


Došlo k chybě, zkuste to znovu