MUDr.

Jaroslav Lněnička

Neurolog

Kontaktní informace

• Pan doktor je vhodný pro pacienty,co se chtějí vyléčit a ne si jen poplakat do ordinace s tím,že by mu do zprávy napsal jak moooc to někoho bolí.Pokud člověku něco je,tak to tam napíše a velmi dobře odhalí simulanty,možná proto je tady pár negativních příspěvků :) Mně našel chorobu,kterou má v naší republice jen pár lidí a to ihned po první návštěvě začal řešit daný problém,ne jako ve špitále,kde mě poslali domů s tím,že mi nic není.A pravdu řekne pěkně od plic a pokud někdo chodí k doktorovi jenom proto,aby ho pohladil po ramínku a řekl pár hezkých slovíček,at si zajde na psychiatrii a neobtěžuje specialisty,co se snaží najít příčinu bolesti.(pokud tedy nějaká vůbc je ) ;)

• Osteochondrosa,osteofyty,protruze disku

Dobrý den,je mi 36 let a už 5 let mám každodenní bolesti hlavy a krcni páteře, brni me cele ruce, ocni vysetrni mam zvyseny nitroocni tlak. Chodila jsem na RHC, různé procedury,aktivní cvičení ,ale bez úspěchu. Byla jsem i ma MR a byli mi zjištěno toto a vůbec tomu nerozumím. Kdyby jste mi to mohl vysvětlit a v případě co se s tím da dělat. Sekce v sagitalni rovině v rozsahu C1 -TH4 v T2 stir,T2 zde,T1 tse a v transverzalni rovině v T2 med2D v rozsahu celé C páteře. Osteochondrosa C4/5 a C5/6 blokové postaveniC4-6. C4/5- plošná dorsalni protruze disků šíře 2mm kryta dorsalnimi ostofyty,PK je zuzeny na 9 (sag) ×19mm,osteofyty zasahujici oboustranně intraforaminelne mírně zužují neuroforamina bilat. C5/6- plošná dorsalni protruze šíře 2-3 mm kryta dorsalnimi osteofyty,PK se zuzenim PK ventrodorsalne,PK 9 (sag)×18mm, neuroforamina jsou oboustranně zuzena intraforaminelne zasahujicimi osteofyty. Počínající spondylartrosa. Plošná dorsalni protruze v obou etazich C4/5 a C5/6 kryté dorsalnimi osteofyty,foraminalni stenosy v etazich C4/5 a C5/6 bilat. Výstupy bilat.,AF Si je vazne na 1 prst,naprim.krční lordoza,vyr.omez.dynamika C p. Léky jsem vyzkoušela různé,ale nezabírají. Předem děkuji za odpověď s pozdravem Eva
    Jaroslav Lněnička Neurolog Brno
    Dobrý den. Je-li Vám nad 60 let, tak je to docela normální obraz poněkud opotřebené krční páteře člověka, který se živil rukama. Tedy nic mimořádného, Vaše potíže jsou asi jiného původu. Nejspíše skrytě probíhající neuroinfekce nebo fibromyalgie v krčním úseku. Bolesti mají neuropatický charakter, proto nereagují na RHB, tato Vám spíše ubližuje. Více se z Vašeho textu nedá říci. MUDr. Jaroslav Lněnička

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T

Z pana doktora by si mela vzit vetsina doktoru v CR priklad.Sem nad miru spokojen.Prime jednani a reseni problemu,ne jak u vetsiny doktoru,kteri me tahaly po nejruznejsich vysetrenich i kdyz sem zdravy.

• Pan MUDr. Lněnička,
      je,bezpochyby, KAPACITA.
      O tom nelze pochybovat. Dnes jsem však zjistil, že se u pana doktora nemohu léčit ani vyšetřit.
      Ztratil moji důvěru a to hned z několika důvodů.
      Byl jsem na základě, praktické lékařky poslán na vyšetření, kvůli vyloučení epilepsie. Objednán jsem byl něco přes měsíc. Mám takový zvláštní zvyk chodit všude včas a to s určitým pčasovým předstihem. Objednán jsem byl na 15.00 hodin, když se v 16.00 hodin, při dnešní teplotě nic nedělo, začal jsem být netrpělivý, vzhledem k tomu, že předemnou byli děti vše bylo v pořádku. Potom jsem vstanul abych se trochu protáhl a potom jsem na nástěnce, která je dle mého názoru umístěna velmi vysoko a nevhodně uviděl zvláštní ceník...
      Vstupní poplatek 30,-Kč je naprosto v pořádku.
      Ostatní poplatky:
      potvrzení lékaře za příchod, pro jakékoli důvody 20,-Kč
      vystavení pro jiné lékaře 300,-Kč
      objednání telefonem 20,- Kč
      hlášení klimatizace 10,-Kč nevím však za jakou dobu.
      Příplatků je tam tolik, že jsem si myslel, že jsem v restauraci nebo kavárně, kam však již z důvodů mé invalidity nechodím a o Diagnozách se tady nechci rozepisovat...
      Po hodině a půl jse raději požádal sestru o vrácení mé karty a doporučení praktické lékařky.
      Pan Doktor je určitě kapacita, byl bych však velmi rád, že u této známé a velmi vážené osoby budu informován o tom, že budu platit za slova, dobrý den a dýchání již vydýchaného vzduchu.
      Pan Doktor zůstane odborníkem, ale já musím z hlediska zdravotního a hlavně finančního hledat jiného lékaře, který opravdu složil přísahu.
      Je to čistě můj názor a děkuji.
      Zdravím a všem jenom to dobré.
      Milan Vágner
      Brno

• Mám velmi slabé hodnocení, protože, jediné co doktor dokáže je na začátku nemoci vyšetřit (přístroje jako EEG) a poté vás již nikdy nepošle na žádné vyšetření klidně i 25 let (a to již dnes existuje CT, MR). Když jsem přešla jinam, nemohli uvěřit, že jsem nebyla na těchto vyšetřeních a ptali se mě několikrát, jestli snad nelžu!!! Tento doktor vám i do zprávy bude psát, že jste vpořádku ikdyž za ním příjdete s problémem přímo do ordinace a svalíte se před ním na zem. A pozor, chce poplatky za propustky a za vyšetření kde se vás ani nedotkl, jen napsal zprávu a vás se zeptal "jak se vede?". Což si myslím NENÍ vyšetření!!!

• At je pan doktor takový nebo makový, důležitější je že si umí poradit i se zcela zapeklitými případy.
      Např. u mojí dcery dokázal správně diagnostikovat autismus narozdíl od jiných lékařů kteří mají tuto poruchu v popisu práce.
      Jestli to nebude hlavně tím že si na pacienty dokáže udělat čas.První vyšetření trvalo asi hodinu bez ohledu na to že čekárna už téměř praskala ve švech, jak tam bylo narváno. ;-)

• Je pravda, že pan doktor má sem tam blbé narážky, ale jsem spokojená. Od malička mě bolí hlava (kolem 12 let) a chodila jsem po všech možných vyšetřeních a konečně jen on mi řekl, kvůli čemu mě ta hlava bolí. Když mám naláhavý stav, tak mě vezme i v den, kdy si ztavolám. Také je pravda, že se u něj čeká minimálně hodinu, ale mně osobně jeho léčení pomáhá. Někomu může připadat hrozné to jeho „prolupání" krku, atd.. , ale mně to vždy pomůže a je mi pak lépe. Každý člověk má však jiný názor a někomu nevyhovuje jeho chování a narážky, přesto, že já jsem citlivý člověk a vše si beru osobně, tak u jeho narážek na mě se zasměju a nějak mi to nevadí. Jsem spokojená. Ještě musím dodat, že sestřička je velmi příjemná a hodná.. narozdíl od sestry u mého praktického lékaře a také gynekologa.

• Pan doktor Lněnička jistě vyhovuje pacientům, kteří mají rádi přímost, otevřenost. Řekne bez okolků to, co si myslí. Háček je v tom, že to může i bolet. Proto mu snad někteří pacienti říkají "doktor Haus". Bylo by divné, kdyby po letech praxe neuměl nikoho vyšetřit. Vzhledem k tomu, že je to i dětský neurolog, měl by mít podle mého názoru citlivější přístup k dětěm. Má rád objektivitu a tak po dětských pacientech chce,aby mu diktovali své známky na vysvědčení do lékařské zprávy. Jenže známka nerovná se intelekt a už vůbec nerozhoduje o tom, jaké bude mít pacient uplatnění v budoucnosti. Na známce se totiž podílí mnoho faktorů, včetně rodinného prostředí!
      Je až zarážející že se dětský neurolog spokojí se zapsáním známek do lékařské zprávy. Vždyť jeho pacienti mohou mít potíže s pozorností, pamětí, mohou mít bolesti. Měl by hledat příčinu, ne jen kritizovat. Kdybychom to takhle dělali my, speciální pedagogové, tak dávno nechodíme do práce.
      Speciálně pedagogická asistentka

• Velmi dobrý neurolog.navštívila jsem hodně neurologů,ale musím říct že pan doktor Lněnička je velice dobrý lékař,který svoji práci dělá velice dobře.narozdíl od druhých neurologů

• Nevím, já jsem s ním dobré zkušenosti neměla. Často se mi střídaly diagnózy, ani mně pořádně nevyšetřil, jednou mi téměř ordinoval antidepresiva po telefonu!

• Velmi příjemný lékař, dobrý diagnostik, byla jsem spokojená.