Jaroslav Lněnička, neurolog Brno

MUDr. Jaroslav Lněnička

Uložit

Neurolog Více

68 názor

Uložit


Adresa

NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE
Jugoslávská 13, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Vstřícný a opravdu profesionální přístup, dostalo se mi pomoci, p. Lněnička se mi věnoval dlouho, a vše, co se mě týká, mi srozumitelně vysvětlil. Nezbývá mi nic, než ho doporučit všem, kteří návštěvu zvažují.

V
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Velmi doporučuji, chodím k němu já i syn,po 30letech přehazovani z ordinace do ordinace jsem konečně našla lékaře který svému povolání rozumí a zajímá se,konečně vím na čem jsem .Děkuji a určitě doporučuji;)

P
Ověřený profil
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Pan doktor léčil mě i mého syna . Vždy byl v pohodě a hlavně nám oběma zdravotně pomohl: Syn trpěl LMD a na PC jeho poruchy byly odstraněny. Moje dlouholeté potíže také výborně vyléčil.

E
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Pan doktor je skvělý. Byla jsem u něj s mojí mladší dcerou a vzala jsem i starší. Obě tam samozřejmě dělaly pěknou neplechu. Ale pan doktor se tomu jenom smál a měl z obou radost. I když mladší dcera seděla v kočáře, protože ještě neumí chodit. Pořádně si mou dceru prohlídnul a ona mu předvedla co všechno umí a neumí. Nemohu říct nic špatného, a dokonce mi doporučil vhodný protetický obchod pro zhotovení chodících pro mou mladší dceru.

M
Ověřený profil
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Pan doktor je kapacita a neuvěřitelné jak práci rozumí a umí diagnostikovat. To na co ostatní nepřišli, tak pan doktor na první dobrou! Je to neuvěřitelný super lékař! 300 %

P
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Včera jsem byla s naším,,autistickým synem,,u o.doktora,protože už jsem něvědla kam jít?!!od roku 2017náš posílají od čerta k ´dáblu a žádný výsledek!p.dopktor našeho Ondru prohlídl velmi pečlivě a zdělil diagnozu...p.dr.tor je kapacita a nedám na něho dopustit...

J
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Jiný

Vynikající odborník, pomohl mi už ve dvou případech. V akutním stavu mě přijal, důkladně vyšetřil a předepsal medicínu, po které se mi výrazně ulevilo za 2-3 dny. Pacienta prohlíží podrobně, všímá si i jiných zdravotních problémů, i když by nemusel. Jednání velmi lidské, vstřícné a velká snaha pomoci. Je to neurolog na svém místě! Doporučuji.

I
Ověřený profil
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE Chronické potiaže

S takýmto prístupom, ako má pán Doktor Lněnička som sa ešte nestretla. Mám zdravotné problémy cca 6 rokov a ako jediný lekár si preštudoval celý zdravotný záznam a hľadal súvislosti v mojich problémoch. Ostatní si ma prehadzovali ako horúci zemiak, jeden odpisoval od druhého a v podstate nikto na nič neprišiel. Jeho prístup a správanie je naprosto profesionálne. Ak niekomu vadí, že mu nemaže medové motúzy popod nos, nech ide inam, kde sa budú na pacienta usmievať, milo sa správať, ale nijako nepomôžu. Pravda niekedy bolí, zvlášť, ak prognózy niesú dobré. Zatiaľ najlepší lekár, akého som stretla a to som ich za tie roky pochodila naozaj kvantum. Ďakujem Vám veľmi pekne, pán Doktor s veľkým ,,D".

Š
Ověřený profil

právě teď-Upravit
Tohle není doktor, střílí od stolu bez vyšetření, předepíše Vám tabletky a na druhé schůzce tvrdí, že: "jasně že nezabírají" ...tak proč mi je tedy předepsal??? jednou cvičit -jednou ne, jednou sauna jednou neexistuje, nechá Vás i když jste objednán čekat hodinu až dvě. Minule 4 lidi v čekárně 3,5 hodiny, 1 pacient jedna hodina, přitom se baví 30 min o nesmyslech, vše je slyšet!! A co nejhorší, má nemístní poznámky, uráží, mluví z cesty, nulová empatie. Arogantnějšího člověka jsem dlouho nepotkal. Pane doktore zamyslete se nad sebou!!

MUDr. Jaroslav Lněnička

Doporučuji řešit přes Lékařskou komoru, nutno však počítat s tím, že anonymě to nepůjde. Jistě se pánovi dostane kvalitní služby podle jeho představ. MUDr. Jaroslav Lněnička

M
Ověřený profil
Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Velmi dobry doktor, uprimny a se zajmem o pacienta. Urcite velmi doporucuji, jeden z nejlepsich doktoru, se kterymi jsem se setkala.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti