Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Velmi dobry doktor, uprimny a se zajmem o pacienta. Urcite velmi doporucuji, jeden z nejlepsich doktoru, se kterymi jsem se setkala.

Jugoslávská 13, Brno
NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE (mapa)

Š

právě teď-Upravit
Tohle není doktor, střílí od stolu bez vyšetření, předepíše Vám tabletky a na druhé schůzce tvrdí, že: "jasně že nezabírají" ...tak proč mi je tedy předepsal??? jednou cvičit -jednou ne, jednou sauna jednou neexistuje, nechá Vás i když jste objednán čekat hodinu až dvě. Minule 4 lidi v čekárně 3,5 hodiny, 1 pacient jedna hodina, přitom se baví 30 min o nesmyslech, vše je slyšet!! A co nejhorší, má nemístní poznámky, uráží, mluví z cesty, nulová empatie. Arogantnějšího člověka jsem dlouho nepotkal. Pane doktore zamyslete se nad sebou!!

MUDr. Jaroslav Lněnička

Doporučuji řešit přes Lékařskou komoru, nutno však počítat s tím, že anonymě to nepůjde. Jistě se pánovi dostane kvalitní služby podle jeho představ. MUDr. Jaroslav Lněnička

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE neurologické vyšetření

S panem doktorem jsem byla nadmíru spokojená. Upřímnost a přesná diagnostika tam kde všichni doktoři selhaly. Prehazovaly si mě jak horký brambor s tím že mi vlastně nic není. Doktor hned poznal kde je problém a začal ho řešit. Moc děkuji že se mnou někdo zkouší něco udělat a pomoct mi a doufám že pomůže. Věřím že je doktor dobrej,proto jsem si ho taky našla.
Moc dekuji

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Jako neurolog je možná dr.Lněnička dobrý,ovšem jako člověk - škoda mluvit.Arogance je velmi slabé slovo pro jeho přístup k pacientům.Pokud vás pan doktor nechá čekat hodinu a půl nad čas,na který jste objednaný,vy musíte odejít z práce a vystřídat manželku,která u pana doktora čeká s těžce zdravotně postiženým synem a musí sama jít k jinému doktorovi a pan doktor si řekne ještě o peníze za to,že vám potvrdí propustku,ač vše zavinil sám,je to pro mě vrchol arogance.

MUDr. Jaroslav Lněnička

Jak vidno, lhát na internetu je v dnešní době normální. Jen bych dodal, že se jednalo o první a poslední doprovod 23 letého syna tímto pánem za 17 let ošetřování pacienta v naší ordinaci. Jinak by ani netušil, že k nám vůbec chodí.....MUDr. Jaroslav Lněnička

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Včasnou a správnou diagnostikou mi pan doktor velmi pomohl s bolestmi zad způsobenými úrazem, které se u mě ovšem hodně zhoršily v době těhotenství. Vřele doporučuji - výborný přehled s velkým přesahem jeho oboru a ochota pacienta opravdu vyléčit, ne ho jen odbýt "pilulemi".

F

Pan doktor je vhodný pro pacienty,co se chtějí vyléčit a ne si jen poplakat do ordinace s tím,že by mu do zprávy napsal jak moooc to někoho bolí.Pokud člověku něco je,tak to tam napíše a velmi dobře odhalí simulanty,možná proto je tady pár negativních příspěvků :) Mně našel chorobu,kterou má v naší republice jen pár lidí a to ihned po první návštěvě začal řešit daný problém,ne jako ve špitále,kde mě poslali domů s tím,že mi nic není.A pravdu řekne pěkně od plic a pokud někdo chodí k doktorovi jenom proto,aby ho pohladil po ramínku a řekl pár hezkých slovíček,at si zajde na psychiatrii a neobtěžuje specialisty,co se snaží najít příčinu bolesti.(pokud tedy nějaká vůbc je ) ;)

Z pana doktora by si mela vzit vetsina doktoru v CR priklad.Sem nad miru spokojen.Prime jednani a reseni problemu,ne jak u vetsiny doktoru,kteri me tahaly po nejruznejsich vysetrenich i kdyz sem zdravy.

Pan MUDr. Lněnička,
je,bezpochyby, KAPACITA.
O tom nelze pochybovat. Dnes jsem však zjistil, že se u pana doktora nemohu léčit ani vyšetřit.
Ztratil moji důvěru a to hned z několika důvodů.
Byl jsem na základě, praktické lékařky poslán na vyšetření, kvůli vyloučení epilepsie. Objednán jsem byl něco přes měsíc. Mám takový zvláštní zvyk chodit všude včas a to s určitým pčasovým předstihem. Objednán jsem byl na 15.00 hodin, když se v 16.00 hodin, při dnešní teplotě nic nedělo, začal jsem být netrpělivý, vzhledem k tomu, že předemnou byli děti vše bylo v pořádku. Potom jsem vstanul abych se trochu protáhl a potom jsem na nástěnce, která je dle mého názoru umístěna velmi vysoko a nevhodně uviděl zvláštní ceník...
Vstupní poplatek 30,-Kč je naprosto v pořádku.
Ostatní poplatky:
potvrzení lékaře za příchod, pro jakékoli důvody 20,-Kč
vystavení pro jiné lékaře 300,-Kč
objednání telefonem 20,- Kč
hlášení klimatizace 10,-Kč nevím však za jakou dobu.
Příplatků je tam tolik, že jsem si myslel, že jsem v restauraci nebo kavárně, kam však již z důvodů mé invalidity nechodím a o Diagnozách se tady nechci rozepisovat...
Po hodině a půl jse raději požádal sestru o vrácení mé karty a doporučení praktické lékařky.
Pan Doktor je určitě kapacita, byl bych však velmi rád, že u této známé a velmi vážené osoby budu informován o tom, že budu platit za slova, dobrý den a dýchání již vydýchaného vzduchu.
Pan Doktor zůstane odborníkem, ale já musím z hlediska zdravotního a hlavně finančního hledat jiného lékaře, který opravdu složil přísahu.
Je to čistě můj názor a děkuji.
Zdravím a všem jenom to dobré.
Milan Vágner
Brno

Mám velmi slabé hodnocení, protože, jediné co doktor dokáže je na začátku nemoci vyšetřit (přístroje jako EEG) a poté vás již nikdy nepošle na žádné vyšetření klidně i 25 let (a to již dnes existuje CT, MR). Když jsem přešla jinam, nemohli uvěřit, že jsem nebyla na těchto vyšetřeních a ptali se mě několikrát, jestli snad nelžu!!! Tento doktor vám i do zprávy bude psát, že jste vpořádku ikdyž za ním příjdete s problémem přímo do ordinace a svalíte se před ním na zem. A pozor, chce poplatky za propustky a za vyšetření kde se vás ani nedotkl, jen napsal zprávu a vás se zeptal "jak se vede?". Což si myslím NENÍ vyšetření!!!

Š

právě teď-Upravit

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE neurologické vyšetření

Moc dekuji

F

Pan MUDr. Lněnička,
je,bezpochyby, KAPACITA.
Ztratil moji důvěru a to hned z několika důvodů.
Vstupní poplatek 30,-Kč je naprosto v pořádku.
Ostatní poplatky:
potvrzení lékaře za příchod, pro jakékoli důvody 20,-Kč
vystavení pro jiné lékaře 300,-Kč
objednání telefonem 20,- Kč
hlášení klimatizace 10,-Kč nevím však za jakou dobu.
Je to čistě můj názor a děkuji.
Zdravím a všem jenom to dobré.
Milan Vágner
Brno

110 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám 24 let a už 8 měsíců mě trápí svalové fascikulace. Mám hrozný strach z ALS. Studuju v Olomouci medicínu, tak hned asi po měsíci mi dělali na neurologie ve FNOL EMG a následně i MR, ale nález tam prý nebyl. Ty fascikulace mám po celém těle a nejvíc mě trápí na nohou. Je to každý den a už nevím, jak dál. Lékaři to ani nijak neuzavřeli, jen mi řekli že jsem více dráždivý, tak že možná to. Zajímalo by mě, kdyby to bylo ALS, jestli se patologie objeví na EMG už po měsíci od počátku fascikulací nebo jestli to bylo brzo. MR tedy bylo děláno asi po 2 měsících. děkuji

Dobrý den, máte skutečně fascikulace ? Není to něco jiného ? Něco , co nelze prokázat EMG vyšetřením ( pokud bylo v mezích normy)? Třeba projevy mírného dráždění periferní nervové soustavy s výše uvedenou poruchou svalové dráždivosti. Proč ALS ve 24 letech ?

• Dobrý den,
    opakovaně u mě dochází k pareze dolních končetin. Nohy jdou do křeče a nedokážu je ovládat. Tento stav trvá maximálně 90 minut a opakuje se 2-3x denně. Zdá se mi, že častější výskyt je před menstruací a první 2 dny menstruace. Někdy ataky i 14 dní nejsou, ale objevuje se mírné brnění ve šlapkach nohou.
    Děkuji za nápad, co by mohlo být příčinou obtíži.

Dobrý den, hledat nápady u takto závažné symptomatologie je opravdu nerozvážné. S odborným vyšetřením bych neotálel.