Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Velmi dobry doktor, uprimny a se zajmem o pacienta. Urcite velmi doporucuji, jeden z nejlepsich doktoru, se kterymi jsem se setkala.

Jugoslávská 13, Brno
NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE (mapa)

Š

právě teď-Upravit
Tohle není doktor, střílí od stolu bez vyšetření, předepíše Vám tabletky a na druhé schůzce tvrdí, že: "jasně že nezabírají" ...tak proč mi je tedy předepsal??? jednou cvičit -jednou ne, jednou sauna jednou neexistuje, nechá Vás i když jste objednán čekat hodinu až dvě. Minule 4 lidi v čekárně 3,5 hodiny, 1 pacient jedna hodina, přitom se baví 30 min o nesmyslech, vše je slyšet!! A co nejhorší, má nemístní poznámky, uráží, mluví z cesty, nulová empatie. Arogantnějšího člověka jsem dlouho nepotkal. Pane doktore zamyslete se nad sebou!!

MUDr. Jaroslav Lněnička

Doporučuji řešit přes Lékařskou komoru, nutno však počítat s tím, že anonymě to nepůjde. Jistě se pánovi dostane kvalitní služby podle jeho představ. MUDr. Jaroslav Lněnička

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE neurologické vyšetření

S panem doktorem jsem byla nadmíru spokojená. Upřímnost a přesná diagnostika tam kde všichni doktoři selhaly. Prehazovaly si mě jak horký brambor s tím že mi vlastně nic není. Doktor hned poznal kde je problém a začal ho řešit. Moc děkuji že se mnou někdo zkouší něco udělat a pomoct mi a doufám že pomůže. Věřím že je doktor dobrej,proto jsem si ho taky našla.
Moc dekuji

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Jako neurolog je možná dr.Lněnička dobrý,ovšem jako člověk - škoda mluvit.Arogance je velmi slabé slovo pro jeho přístup k pacientům.Pokud vás pan doktor nechá čekat hodinu a půl nad čas,na který jste objednaný,vy musíte odejít z práce a vystřídat manželku,která u pana doktora čeká s těžce zdravotně postiženým synem a musí sama jít k jinému doktorovi a pan doktor si řekne ještě o peníze za to,že vám potvrdí propustku,ač vše zavinil sám,je to pro mě vrchol arogance.

MUDr. Jaroslav Lněnička

Jak vidno, lhát na internetu je v dnešní době normální. Jen bych dodal, že se jednalo o první a poslední doprovod 23 letého syna tímto pánem za 17 let ošetřování pacienta v naší ordinaci. Jinak by ani netušil, že k nám vůbec chodí.....MUDr. Jaroslav Lněnička

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

Včasnou a správnou diagnostikou mi pan doktor velmi pomohl s bolestmi zad způsobenými úrazem, které se u mě ovšem hodně zhoršily v době těhotenství. Vřele doporučuji - výborný přehled s velkým přesahem jeho oboru a ochota pacienta opravdu vyléčit, ne ho jen odbýt "pilulemi".

F

Pan doktor je vhodný pro pacienty,co se chtějí vyléčit a ne si jen poplakat do ordinace s tím,že by mu do zprávy napsal jak moooc to někoho bolí.Pokud člověku něco je,tak to tam napíše a velmi dobře odhalí simulanty,možná proto je tady pár negativních příspěvků :) Mně našel chorobu,kterou má v naší republice jen pár lidí a to ihned po první návštěvě začal řešit daný problém,ne jako ve špitále,kde mě poslali domů s tím,že mi nic není.A pravdu řekne pěkně od plic a pokud někdo chodí k doktorovi jenom proto,aby ho pohladil po ramínku a řekl pár hezkých slovíček,at si zajde na psychiatrii a neobtěžuje specialisty,co se snaží najít příčinu bolesti.(pokud tedy nějaká vůbc je ) ;)

Z pana doktora by si mela vzit vetsina doktoru v CR priklad.Sem nad miru spokojen.Prime jednani a reseni problemu,ne jak u vetsiny doktoru,kteri me tahaly po nejruznejsich vysetrenich i kdyz sem zdravy.

Pan MUDr. Lněnička,
je,bezpochyby, KAPACITA.
O tom nelze pochybovat. Dnes jsem však zjistil, že se u pana doktora nemohu léčit ani vyšetřit.
Ztratil moji důvěru a to hned z několika důvodů.
Byl jsem na základě, praktické lékařky poslán na vyšetření, kvůli vyloučení epilepsie. Objednán jsem byl něco přes měsíc. Mám takový zvláštní zvyk chodit všude včas a to s určitým pčasovým předstihem. Objednán jsem byl na 15.00 hodin, když se v 16.00 hodin, při dnešní teplotě nic nedělo, začal jsem být netrpělivý, vzhledem k tomu, že předemnou byli děti vše bylo v pořádku. Potom jsem vstanul abych se trochu protáhl a potom jsem na nástěnce, která je dle mého názoru umístěna velmi vysoko a nevhodně uviděl zvláštní ceník...
Vstupní poplatek 30,-Kč je naprosto v pořádku.
Ostatní poplatky:
potvrzení lékaře za příchod, pro jakékoli důvody 20,-Kč
vystavení pro jiné lékaře 300,-Kč
objednání telefonem 20,- Kč
hlášení klimatizace 10,-Kč nevím však za jakou dobu.
Příplatků je tam tolik, že jsem si myslel, že jsem v restauraci nebo kavárně, kam však již z důvodů mé invalidity nechodím a o Diagnozách se tady nechci rozepisovat...
Po hodině a půl jse raději požádal sestru o vrácení mé karty a doporučení praktické lékařky.
Pan Doktor je určitě kapacita, byl bych však velmi rád, že u této známé a velmi vážené osoby budu informován o tom, že budu platit za slova, dobrý den a dýchání již vydýchaného vzduchu.
Pan Doktor zůstane odborníkem, ale já musím z hlediska zdravotního a hlavně finančního hledat jiného lékaře, který opravdu složil přísahu.
Je to čistě můj názor a děkuji.
Zdravím a všem jenom to dobré.
Milan Vágner
Brno

Mám velmi slabé hodnocení, protože, jediné co doktor dokáže je na začátku nemoci vyšetřit (přístroje jako EEG) a poté vás již nikdy nepošle na žádné vyšetření klidně i 25 let (a to již dnes existuje CT, MR). Když jsem přešla jinam, nemohli uvěřit, že jsem nebyla na těchto vyšetřeních a ptali se mě několikrát, jestli snad nelžu!!! Tento doktor vám i do zprávy bude psát, že jste vpořádku ikdyž za ním příjdete s problémem přímo do ordinace a svalíte se před ním na zem. A pozor, chce poplatky za propustky a za vyšetření kde se vás ani nedotkl, jen napsal zprávu a vás se zeptal "jak se vede?". Což si myslím NENÍ vyšetření!!!

Š

právě teď-Upravit

Umístění: NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE neurologické vyšetření

Moc dekuji

F

Pan MUDr. Lněnička,
je,bezpochyby, KAPACITA.
Ztratil moji důvěru a to hned z několika důvodů.
Vstupní poplatek 30,-Kč je naprosto v pořádku.
Ostatní poplatky:
potvrzení lékaře za příchod, pro jakékoli důvody 20,-Kč
vystavení pro jiné lékaře 300,-Kč
objednání telefonem 20,- Kč
hlášení klimatizace 10,-Kč nevím však za jakou dobu.
Je to čistě můj názor a děkuji.
Zdravím a všem jenom to dobré.
Milan Vágner
Brno

102 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

Již 4. den mám silnou rýmu, a od včera necítím žádnou chuť k jídlu, jako kdybych jedl igelit. Je to normální? mám strach, že to tak zůstane.

Dobrý den. Oslabení chuti při viróze nastat může, vždy se upraví spontánně do několika týdnů po infektu.

MUDr. Jaroslav Lněnička

• Dobrý den obracím se na vás s velkou prosbou! Můj děda má čím dál tím větší problém s rovnováhou.... den ode dne stále víc padá... zhoršuje se to když změní polohu sed leh vztyk atd. ohne se a narovna má najednou tmu před očima a neví co se stane a je na zemi ... už nevíme kudy kam obvodní lékař s tím nic nedělá v roce 2013 měl problém je ho tupě bolí hlava pak lékař přišel že má vysoký tlak " 150/90" a tak mu nasadili nějaké léky. bolest ustoupila ale stále to už nebylo jako dříve a minimálně 2-3 roky se mu prostě motá hlava ... byl na různá vyšetření, ale to je na šíleně dlouho vždy ho lékař pošle na nějaké vyšetření čí ke specialistovi na to se čeká 2-3 měsíce ten nic nezjistí a kolečko se opakuje dokonce propadl skleněnými dveřmi kdy byl docela dost pořezán .... došlo to do fáze kdy děda sám uznal že prostě v nemocnici vydrží i když toto prostředí nesnáší .... dostal žádanku od obvodního lékaře do nemocnice kde se konečně přijde na příčinu aby se to dalo léčit... ale omyl nepřišli na nic byl na CT prý je čisté Magnetická rezonance se měla konat ale nekonala... opět v tom hrála pojišťovna kdy je to nechutné... co je pro ně důležitější... byl na lumbálce...tam z výsledků bylo patrné špatně přeléčena borelioza. a z krve bylo zjištěno absolutně nulová B12 a je je patrné že v nedávné minulosti proběhla slabá mrtvice- bylo nám řečeno že je to pravděpodobně z nedostatku B12 kdy dostal 4 injekce a že se tato hladina bude hlídat. Jeho řeč se cca v prosinci zhoršila nic víc si nepamatuje krom nespočet pádů teda pády se zhoršili dá se říct cca od října kdy jsme byli v krkonošich a najednou se začal zalamovat a vykopával nohu dopředu jako čáp že ho to táhne pořád do předu což se mu nikdy předtím nestalo ... teď chodí jako" Tučňák " nezvedá nohy pouze je šoupe po zemi že má strach aby nespadl ruce má před sebou jde rovně a chce zabočit třeba do prava ale táhne ho to stále dál rovně.... už nevím co to může být dokonce i krkavice dle slov lékaře jsou v normě. PO 5 dnech HO PROPUSTILI Z NEMOCNICE S ANTIBIOTIKY a že se má hlásit u obvodního lékaře(moje ambulance) kde se bude dál řešit ta B12 ... nám řekli že se bude denně píchat mu při propouštění řekli, že co 14 dní takže dostal pouze 1 injekci a byl tedy znovu na krev a lékař rekl že pokud bybyla špatná volal by... ale lékař nevolal.,,, děda to bere tak že krev je v pořádku .... ale stále padá, není dne aby nespadl .... člověk už má strach když volají je že něco stalo .... několikrát spadl, že muvlasy ! lízaly! klasický radiátor.. já jsem pracovala v domově důchodců viděla jsem laxní přístup lékařů měla jsem i nesčetněkrát konflikt .... kdy lékař ani seniora neprohlídl a odešel... takže vím že pokud člověk není aktivní tak se to s péčí moc nepřehání.... jak docílit konzorcium lékařů...???? nechci zažit telefon že děda na ten radiátor špatně spadl ... či si zlomil krček a třeba byl ležák jen proto, že se na nic nepřišlo ... a žít tak do smrtí s vinou. měli jsme podezření na ataxii ale lékaři v nemocnici ji vyloučili... střední ucho má zcela v pořádku i oči v rámci věku(74 let ) v pořádku ... na hematologii chodí pravidelně cca 2 roky kdy nechápu jak to, že na boreliozu nepřišla dříve a ta ho poslala na cévní a byl teď na vyšetření přes jícen do srdce a to je také v pořádku jen od nemocnice má tlak denně minimálně 150/90 ... už nevíme co chtít za vyšetření aby se konečně na to přišlo ... vzhledem k věku nemá právo ani na ztp musel by mít nějakou diagnozu a tu vlastně nemá .. .ale nemůže být bez dozoru, babička má strach odejít do obchodu,,, k lékaři či na rehabilitace což je dost ubíjející zatím se to dá,ale tato extremní situace je 3-4 měsíce předtím padal taky, ne x krát za den ale za týden, či měsíc bydlíme v Ostravě kdyby jste měli nějakého specialistu myslím si že přijít na to se nám všem dosti uleví.... už řešili i roztroušenou sklerózu či sifilis, krev vždy je v pořádku ale už x let má nadměrně bílých krvinek a"bílé" játra a teĎ byl na sonu a má cystu na ledvinách ale to věřím že s tím nemá nic společného ,... a před 2 lety zežloutnul protože mu neodcházela žluč z těla, ale vykvikly to přes hadičku kdy histologie byla v pořádku a níc více nemá napadá vás něco??? víte jak poradit moc vám děkuji za přečtení dotazu a případnou odpověď jakákoliv informace nás snad posune dál... ale naše poslední naděje byli v té nemocnici a ta nás velmi zklamala nevím kam dál se obrátit jak docílit aby se sešlo několik primářů a řešili tento případ... bohužel žádné známé nemáme děda už by dal i všimné ... opravdu je už zoufalý a už ho život nebaví.... nemůže nic teď 14 dní po té hospitalizaci se cítí hůře unaveněji... dokonce při krátké procházce či když jde k lékaři ho bolí svaly na stehnách,,,, byl zvyklý chodit a teď nemůže udělat ani krok sám... prosím pomozte mu,.... děkuji moc vím že to není stručné jen jsme se snažila vše popsat hezký den

Dobrý den. Jedná se evidentně o závažné postižení mozku , nejspíše autoimunitní encephalitida s centrální poruchou chůze a mělo by tento problém řešit pracoviště nejvyššího typu - tedy klinika v rámci nejbližší fakultní nebo krajské nemocnice. Navštěvovat ambulantního neurologa je ztráta času.