Jaroslav Hlačík, zubař Dolany

MUDr. Jaroslav Hlačík

Zubař

č.d. 417, Dolany
Praktický lékař stomatolog

Supr odborník, za dobu co k němu chodím (no poctivě to nedodržuju, to je fakt), tak nemůžu říct jediný mínus. Fakt supr zubař.

super divoch který to umí

Pan doktor je opravdu jednička. Můžu také doporučit. Stará se o zuby celé rodiny a odmalička dvou malých zlobivých kluků. Je příjemný a opravdu dokáže takřka bezbolestné zákroky. :) U kluků se mi líbilo, že je, když byli malí, jen povozil na křesle, aby u zubaře neměli pouze špatné zážitky. Kluci se k němu nebojí a to už jim několikrát musel vrtat jejich zkažené zuby... a já taky ne... Spokojená pacientka.

s panem doktorem jsem nadmíru spokojený,o můj chrup se vzorně stará již řadu let.mohu jen doporučit.navíc je i dobrý šachista......JV

Je to borec!

Mel jsem osmičku, se kterou si ani buldozer připojenej na kamion a tanker neporadil. Pan doktor ano. ještě, že mi zustaly ještě tři :-)
A hlavně, vubec to nebolelo. Pan doktor je hrdina. (bez legrace)

Š

Je to zubař na dvém místě.

pan doktor, je opravdu skvělý a osoba na pravém místě....měla jsem problém, který bohužel nebylo v jeho silách vyřešit,ale zajistil mi odborníka, objednal mě na kliniku...prostě se o vše postaral...moooc doporučuji. jo a až u něj jsem přestala mít strach ze zubařů :-)dokonce se tam těším :-)