Herrmannova 1030, Řevnice

č. 341, Březová
Zdrav.stř.Dobřichovice

Hořovice

K Nemocnici 1106, Hořovice
Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

Pan doktor má specifický přístup k pacientům, na první pohled se může zdát jako morous, ale má smysl pro humor. Byla jsem u něj s dcerou na sonu kyčlí i sama s rukou, problémy se zápěstím. Obecně asi nebude špatný, ale jak vyplývá i z hovorů s dalšími jeho pacienty, pan doktor rád operuje...a to i v případech, kdy by věc šla řešit jinak. A výsledek není vždy 100%.

Pan doktor mi dvakrát operoval koleno a bohužel dvakrát špatně. Přehlédl špatný vaz a díky němu jsem již tři roky vyřazen ze sportovního života a koleno se mi dost zhoršilo a už nikdy nebude jako dříve. Kdyby narovinu řekl, že neví co s tím, ale jeho řeči, že je jasný, že to bolí a že to bude v pořádku jsou opravdu k ničemu. Smysl pro humor má sice dobrý, ale po operaci například vůbec nedoporučil rehabilitaci, ani mi neřekl, co bych měl s kolenem dál dělat. Ano, někomu určitě udělal menisky a je v pořádku, ale mě opravdu hodně ublížil a s následky jeho práce s bohužel budu potýkat již navždy.

Pan doktor je ze staré školy, pacientovi nemá chuť a čas nic vysvětlovat s tím, že on je ten doktor, tak co jako a proč chci vědět.. zákroky mi dělal přes můj nesouhlas a pochyby. Nedoporučuji!

Pan doktor je již starší a nemá chuť vysvětlit pacientovi co mu je a co mu a proč hodlá dělat. Myslím, že v současnosti je trend jiný, k pacientovi vstřícnější. Nemusím snad ani dodávat, že jsem nebyla spokojená, mne pan dokror připravil dost bolestivý víkend, protože nerespektoval, že nechci určitý zákrok provést.

Pan MUDr.Forman,
je nejen výborný lékař, ale i skvělý člověk. Svým odvážným přístupem mě před hodně lety velice pomohl!

Super doktor s fantastickým smyslem pro humor a výborným přístupem k pacientovi

K panu doktorovi chodím již řadu let, s mými nohami už si užil své, " má na svědomí" totální endoprotézu mého kolene a také menší zákroky v ambulanci. Výsledek je vždy super. K pacientům se chová velice mile, což je v případě, někdy bolestivějších zásahů,důležité.
Doporučuji obrátit se s problémy pohybového ústrojí na tohoto pana doktora.
Eliška K.

Nemam co rict je velmi dobry pomaha jak z lekarskeho hlediska tak i z hlediska ktery je velmi tezky a on dokaze byt ohromnou oporou kdo to u pana doktora nezazil nemuze vedet poradne jake ma velke a hlavne spravne srdicko

Nedoporučuji,nebyla jsem spokojená s jeho jednáním, ani vyšetřením.

super! Ještě je schopen pacientovi pogratulovat, že se koleno konečně ustálilo - takové soucítění lékaře s pacientem jsem ještě nezažila. Excelentní humorný zkoumavý přístup. Nejlepší