Jsem velmi spokojena. Vždy je vstřícný a empatický.

Pan doktor Drozda je vynikající lékař. Jsem s ním spokojená již 20 let. A sestřička velmi ochotná a příjemná.

Dobrý den,k panu doktorovy chodím velmi dlouho a jsem nadmiru spokojena.Vzdy mi vyšel vstříct,problemy nikdy nebagatelizoval a vzdy mi pomohl.Musím zároven reagovat na urážlivé příspevky,kdy byl pan doktor obvinen,že je opilý. Všechny jeho pacientky ví,že byl pan doktor vážně nemocný , měl velké bolesti a zhubl,nevím,jak ostatní,ale když mne není dobře,nijak valně též nevypadám. Jsem ráda,že ted je již v pořádku a vypadá čím dál lépe. Všem pacientkám ho mohu vřele doporučit. Svou práci dělá zodpovědně. Martina

Jsem se svým lékařem naprosto spokojena již mnoho let-všem doporučuji!

maximálně spokojena

velmi dobrý gynekolog

Děkuji za péči.

S tímto lékařem jsem velice spokojena :)

Jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Vždy jsem měla vážnější zdravotní potíže při změně partnera. Pan doktor vzal mé pocity vždy vážně a dokázal mi pomoci, ať už objevením příčiny, tak i léčením. S negativními zkušenostmi pacientek oc nesouhlasím....myslím, že by bylo vhodné na každý problém důrazně upozornit....vím, že člověk mnohdy před lékařem podcení pocity a nejde úplně s pravdou ven. S alkoholem v souvislosti s panem doktorem naprosto nesouhlasím....mé návštěvy jsou velmi časté a nikdy jsem s ničím takovým neměla problém a téměř opilost vylučuji, jelikož vím, že pan doktor jezdí do ordinace vozidlem. Je mi 25 let, a proto musím říct, že ani s mladými pacientkami pan doktor nemá sebemenší problém.
Moc ho doporučuji, protože vím, že tenhle člověk problém nepodceňuje a hlavně ho řeší.

Nikdy jsem neměla gyn. problémy, jen chodím na prev. prohlídky - tak nemohu moc hodnotit, zda je dobrý lékař či ne. Jeho přístup hodnotím pozitivně, ale je to také možná tím, že jsem po něm nikdy nic nechtěla (jen předepsat antikoncepci). Sestřičky jsou milé. Ohledně zařízení ordinace kladně hodnotím gyn. křeslo, negativně ultrazvuk a ostatní zařízení ohledně kontroly miminka v bříšku - velice zastaralé.