Ord. praktického lékaře pro dospělé
Za Chlumem 733, Bílina

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Je to pan DOKTOR. Suprový člověk, i po lidské stránce. Výborný diagnostik a praktik. Po lidské stránce je to osobnost.

Upřednostňuje jednání na rovinu. Pomohl mi komplexně se vším, a jako bonus mi vždy vše vysvětlil, poradil a vyléčil.

Nejlepší doktor v Bílině!! Jsem naprosto spokojená. Vždy mi pomohl a má velice lidský přístup. Všem doporučuji.

Nejlepší lékař v našem regionu přístupem, znalostmi a ochotou při léčení.Bohužel pouze jako jeden z mála, ne-li jediný praktický lékař v Bílině s těmito vlastnostmi.

ja sem se svym doktorem spokojena,vzdy mi pomohl

Slabý praktický lékař s velice nevyspitatelnou náladovostí,která ovlivnuje jeho odborný usudek.Zažila jsem to na vlastní kuži a nechci ani domyslet co by se stalo,kdybych nenavštívila jiného lékaře.Pan doktor by měl být soudný a především odpovědný vuči svým pacientum a když má tzv.své dny neměl by ordinovat.

Pan doktor má velmi lidský přístup,jsem spokojen.

Solidní praktický lékař.

nejlepší lekař

Co říci - dobrý lékař, ale už není to co býval.

U

Skvělý doktor, má vynikající přístup k pacientům, výborný diagnostik. Ze všech doktorů, které jsem měla, zatím NEJLEPŠÍ. Kdyby takových doktorů bylo víc.