Sam. ordinace PL pro dospělé
Kout 566, Borohrádek

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Nemoc

S panem doktorem jsem spokojená.
Vždy když potřebuji , je schopny pomoct.
Ač jsem se odstěhovala , tak stále ho mám za svého lékaře a ráda je navštívím.
Je to profesionál na svém místě...

MUDr.Čepelka je odborník na svém místě. Vždy vysvětlí situaci,shrne možnosti a nabídne řešení. Zbytečně nepíše atb na virózu jako jiní lékaři.Raději pacienta pozve znovu za den dva na kontrolu.Teď naposledy mně zachránil možná i život,poslal mě akutně ke specialistovi,i když se mi zdálo,že to vydrží do dalšího dne. Za sebe velká pochvala,jen opravdu citlivým povahám doporučuji zvážit,zda jeho přímost není moc.Marie Novotná.

Hodnotím p.doktora jako ochotného člověka a lekaře, který mě hodně pomohl. Je to člověk , který vše řekne na rovinu a to je lepší, než když by plácal nějaky blbosti a nic se nedovíte.Ze je někdy nervozní, ruku na srdce, kdo někdy není.

X

Mohu se přidat k názoru že léky které mě byli předepsány ve FN v HK neakceptoval a hned nasadil asi své koně které považoval za vhodné, ale dopracoval jsem se k tomu že mě nevyhovovali a měly vedlejší účinky.po víc jak roce neúspěšného léčení mě předal dál a tak uvidím co se bude dít?!
Asi bych ho nikomu nedoporučoval z tohoto důvodu.to je profesního a o aroganci se nebudu zmňovat, každý jsme nějaký ale měly by být výsledky.
Nebudu se podepisovat, stále tam chodím

Pan doktor je neustále špatně naladěn,arogantní.Měl by se více věnovat prevenci u pacientů,mnozí až po příchodu k jinému lékaři zažijí poctivou prohlídku,preventivní testy na okultní krvácení ve vyšším věku,změnu zastaralých léků a podobně.

souhlasím se všemi, kteří ho nedoporučují.První je jeho chování, které při příchodu nemocných spíš odradí než navázat kontak nemocný lékař.Též souhlasím že dává jiné léky, které se mu asi hodí ne aby ctil doporučení z FN v Hradci králové a pak má pacient další komplikace a vydání peněz za léky které nepotřebuje.

Myslim, ze neni dulezite obcasne, rekneme ne uplne sdilne a vlidne chovani, kazdy mame "sve dny". Nicmene odbornost a ochota resit kdykoliv jakykoliv problem je myslim nade vse. Uprimne mi je jedno, jak se mnou p. doktor mluvi, ale vysledek je dulezity. Pricteme k tomu take fakt, ze je-li nekomu zle, vnima veci jinak a mnohem citviveji a proto se muze nekdy zdat ze je na nej nekdo prisny, ackoliv tomu tak zcela neni. Mne nas p. doktor naprosto vyhovuje a naprosto mu verim. Jeste se nestalo, ze by mi nepomohl, naopak :-)
P.S. Zkuste si za nazory stat. Nepodepsana kritika je celkem uboha... Mluvite-li o aroganci, ci naladovosti, budte tedy cestni a podepiste se.
Ondra Herold

Tak tohoto pana doktora opravdu nedoporučuji. Je to velice arogantní a náladový člověk, ke kterému se chodí s hrůzou co mu ošklivého a zlomyslného řekne. A k doktorovi se přece má chodit s důvěrou a s vírou, že Vám chce a snaží se pomoci to tady platí asi jen třetinou...... .

Tohoto lékaře doporučuji splachovacím povahám.Kdo jste háklivý na slovíčka jako já a nechcete si pokaždé připadat jako před panem ředitelem,najděte si jiného.Pan doktor reaguje dle nálady,zpochybňuje názory jiných odborných lékařů.Myslím,že jako odborník je dobrý,ale jeho chování a praxi velmi ovlivňuje zadržovaná výbušnost.Znám mnoho lidí,kteří uvítali novou lékařku,kde našli útočiště.

Velmi pečlivý, zodpovědný, kdykoliv pomůže. Sice má specifické jednání, ale alespoň nemaže med kolem pusy. Všechno narovinu.