Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kout 566, Borohrádek
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Nemoc

S panem doktorem jsem spokojená.
Vždy když potřebuji , je schopny pomoct.
Ač jsem se odstěhovala , tak stále ho mám za svého lékaře a ráda je navštívím.
Je to profesionál na svém místě...

N
Ověřeny pacient

MUDr.Čepelka je odborník na svém místě. Vždy vysvětlí situaci,shrne možnosti a nabídne řešení. Zbytečně nepíše atb na virózu jako jiní lékaři.Raději pacienta pozve znovu za den dva na kontrolu.Teď naposledy mně zachránil možná i život,poslal mě akutně ke specialistovi,i když se mi zdálo,že to vydrží do dalšího dne. Za sebe velká pochvala,jen opravdu citlivým povahám doporučuji zvážit,zda jeho přímost není moc.Marie Novotná.

D
Ověřeny pacient

Hodnotím p.doktora jako ochotného člověka a lekaře, který mě hodně pomohl. Je to člověk , který vše řekne na rovinu a to je lepší, než když by plácal nějaky blbosti a nic se nedovíte.Ze je někdy nervozní, ruku na srdce, kdo někdy není.

X
Ověřeny pacient

Mohu se přidat k názoru že léky které mě byli předepsány ve FN v HK neakceptoval a hned nasadil asi své koně které považoval za vhodné, ale dopracoval jsem se k tomu že mě nevyhovovali a měly vedlejší účinky.po víc jak roce neúspěšného léčení mě předal dál a tak uvidím co se bude dít?!
Asi bych ho nikomu nedoporučoval z tohoto důvodu.to je profesního a o aroganci se nebudu zmňovat, každý jsme nějaký ale měly by být výsledky.
Nebudu se podepisovat, stále tam chodím

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan doktor je neustále špatně naladěn,arogantní.Měl by se více věnovat prevenci u pacientů,mnozí až po příchodu k jinému lékaři zažijí poctivou prohlídku,preventivní testy na okultní krvácení ve vyšším věku,změnu zastaralých léků a podobně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

souhlasím se všemi, kteří ho nedoporučují.První je jeho chování, které při příchodu nemocných spíš odradí než navázat kontak nemocný lékař.Též souhlasím že dává jiné léky, které se mu asi hodí ne aby ctil doporučení z FN v Hradci králové a pak má pacient další komplikace a vydání peněz za léky které nepotřebuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Myslim, ze neni dulezite obcasne, rekneme ne uplne sdilne a vlidne chovani, kazdy mame "sve dny". Nicmene odbornost a ochota resit kdykoliv jakykoliv problem je myslim nade vse. Uprimne mi je jedno, jak se mnou p. doktor mluvi, ale vysledek je dulezity. Pricteme k tomu take fakt, ze je-li nekomu zle, vnima veci jinak a mnohem citviveji a proto se muze nekdy zdat ze je na nej nekdo prisny, ackoliv tomu tak zcela neni. Mne nas p. doktor naprosto vyhovuje a naprosto mu verim. Jeste se nestalo, ze by mi nepomohl, naopak :-)
P.S. Zkuste si za nazory stat. Nepodepsana kritika je celkem uboha... Mluvite-li o aroganci, ci naladovosti, budte tedy cestni a podepiste se.
Ondra Herold

Tak tohoto pana doktora opravdu nedoporučuji. Je to velice arogantní a náladový člověk, ke kterému se chodí s hrůzou co mu ošklivého a zlomyslného řekne. A k doktorovi se přece má chodit s důvěrou a s vírou, že Vám chce a snaží se pomoci to tady platí asi jen třetinou...... .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Tohoto lékaře doporučuji splachovacím povahám.Kdo jste háklivý na slovíčka jako já a nechcete si pokaždé připadat jako před panem ředitelem,najděte si jiného.Pan doktor reaguje dle nálady,zpochybňuje názory jiných odborných lékařů.Myslím,že jako odborník je dobrý,ale jeho chování a praxi velmi ovlivňuje zadržovaná výbušnost.Znám mnoho lidí,kteří uvítali novou lékařku,kde našli útočiště.

Z
Ověřeny pacient

Velmi pečlivý, zodpovědný, kdykoliv pomůže. Sice má specifické jednání, ale alespoň nemaže med kolem pusy. Všechno narovinu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti