Oční ambulance
Francouzská tř. 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Jedno oko jsem měla celé červené!

Velmi hodný a vstřícný pan doktor. Okamžitě věděl co mě trápí a nasadil velmi účinou léčbu. A nemusím čekat na objednání!

Pan doktor byl milý, věcný, všechno vysvětlil, měl starost, jestli se cítím dobře. Ty negativní komentáře zde moc nechápu. Za mě výborná zkušenost.

Už nikdy více.Byla jsem u něho s dcerou ( 4 roky ) .Dostala brýle a 1,5 dioptrie. Přišlo mi,že si ale sám není jistý , jestli zvolil správně.Měli jsme přijít po měsíci na kontrolu .Když jsme přišli,sestra se divila,co tam děláme,že u nich nemáme kartu. Po pár dalších " podivných " kontrolách jsem dceru objednala jinam a paní doktorka se divila,proč má holka tak silné dioptrie,že by jí stačila jen 0,5
Takže za mě už nikdy více

Byl jsem u něj na první vyšetření očí kvůli brýlím na čtení. Ani se mi do očí nepodíval, šoupnul mi první skla a v rychlosti napsal lísteček. S jeho vyšetřením nejsem spokojen, 1.5 dioptrie je moc na první brýle. Byl jsem tedy u jiné lékařky a tenhle jí nesahá ani po malíčky u nohou. Nechoďtte tam, hodnocení souhlasí.

Chodil jsem k němu několik let, ale už tam nepůjdu! Pan doktor by měl navštívit psychiatra!

Byla jsem u tohoto lékaře,sedla jsem si v ordinaci k vyšetření,první na co jsem byla dotázana bylo 30kč,když jsem řekla,že v čekárně je přítel,který mi hlídá tašku,že to potom zaplatím,tak mě odmítl ošetřit,takže jsem musela zpět do čekárny a uhradit.Neskutečně arogantní člověk,když jsem po vyšetření měla ještě pár otázek,tak mi na každou bylo odpovídáno: ano,mějte se hezky...Jinými slovy dejte si už odchod...Takže mi pan doktor popřál šestkrát,abych se měla hezky :) Nevím,jak ho soudit co do odbornosti,ale tento přístup mě odradí,i kdyby to byl světově uznávaný odborník..Bohužel zdravotnictví dělají především lidé a jejich přístup.A když to tak pozoruji,tak někteří tam nemají co dělat,trochu empatie s člověkem by neškodilo..

Já si na pana doktora nemůžu stěžovat,chová se velice hezky zajímá se o stav pacienta a snaží se nic nezanedbat.
Kromě toho je velmi srandovní :o)

Nebyl sem s ním spokojen, přišlo mi jako by dělal reklamu pro určitého optika

S tímto lékařem jsem nadmíru spokojen!

Sice převládá svérázný přístup k práci, který by občas měl mírnit a více se snažit naslouchat a být milý, ale i tak se snaži vše udělat dle správných postupů a co nejlépe.

Musela jsem si chvíli zvykat na jeho rychlou mluvu a aroganci, ale jinak je to dobrý lékař.