Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
Keramické závody - Zemská 623, Teplice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ord. PL pro dospělé se závodní péčí Jiný

Jsem nově registrovaný a musím potvrdit zkušenosti ostatních, kvůli kterým jsem si doktora vybral. Ochotný, příjemný - snaží se pomoci, jak by to mělo být. Vše laicky vysvětluje.

Pan doktor je velice milý a příjemný. Jsem stále v zaměstnání, navštěvuji ho jen v nejnutnějších případech. Hodně mi pomohl s léčbou vysokého krevního tlaku. Věřím mu a myslím si, že by mi pomohl v případě, kdybych potřebovala řešit vážné zdravotní problémy. Pana MUDr. Bartoše doporučuji a vážím si ho.

Velmi spokojená, je ochotný, nemám žádné výhrady,jsme u p.doktora celá rodina a jsme spokojeni !!!!!!!!!!

Jsme velice rádi,že jsme se mohly zaregistrovat u MUDr. Bartoše.
Byly jsme při vstupní prohlídce vyšetřeni a posláni na odborné vyšetření Mudr.Bartošem .ml.co se nám nikdy nestalo.
Předešlá lékařka byla MUDr. Antalová od ,které jsme odešli vše pro ní byl problém.Jsme rádi ,že náše ošetřující lékařka MUDr. Gálová má zájem o naše zdraví a je velice přívětivá a ochotná,vždy nás ochotně a vlídně přijme a vyšetří.Sestřička ač toho podle mě má až až dva lékaře ,závodní péči infuze rehabilitaci je vždy přívětivá a trpělivá.
Proto bych chtěl celému personálu ordinace MUDr. Bartoše poděkovat za příkladnou péči ,která se nedá srovnat s
předešlím lékařem .Manželé Novákovy.

Tak vážení,
tento doktor je nejlepší jakého jsem kdy poznal. Chodím k němu já i má manželka a jsme naprosto spokojení. Nejlepší na tom je to, že v čekárně nestrávíte celý den tak jako u jiného "obvoďáka". Jasani z Krupky

Je nejlepší a profesionál :-)))

Je to opravdový odborník. Vždy mi pomohl, vyšel vstříc, nic nepodcení. Je milý, o své pacienty se zajímá, stejně tak jako sestřička. Líbí se mi, že hledá různé alternativy léčby, zatímco jiní doktoři cpou své pacienty antibiotiky. Přestěhovala jsem se do Prahy, i přesto jsem si pana doktora "nechala", protože bych lepšího nenašla.

Přátelská atmosféra, žádné zbytečné zdržování, spokojenost.

Celý týden, jsem se marně zkoušela dovolat panu doktorovi na mobil. Když jsem zavolala do ordinace, sestřička mi řekla, že musím zavolat doktorovi na mobil. Na to jsem jí řekla, že se pokouším dovolat jíž třetí den, ať mi teda poradí co mám dělat, tak mi na to řekla, že to musím dál zkoušet, že mi nic jiného nezbývá. Samozřejmě mobil nezvedl ani jednou. Tak jsem mu poslala mail, na který doposud neodpověděl. Tak k takovému doktorovi chodit nebudu.